R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Burmistrz Paweł Okrasa
Autor Wiadomość
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2014-12-03, 19:49   

Dawid nie denerwuj się, glupkowi to lepiej nie odpisywać i jest spokój, po prostu ignoruj.

Co do komentarzy niektórych użytkowników - widać, że nie mogą pogodzić się ze zmianą na fotelu burmistrza.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-03, 19:52   

fanzie napisał/a:
Całkowita likwidacja strefy jak dla mnie to nonsens. Uważam, że powinniśmy rozmawiać na temat jej zasięgu, opłat, zasad fukcjonowania. Moim skromnym ul. Reformacka w pierwszej kolejności powinna zostać zwolniona z opłat, podobnie jak podwale.


Spokojna głowa, nie będzie żadnej likwidacji.
Przecież umowa z firmą zajmującą się parkomatami nie wygasa wraz ze zmianą burmistrza, a za jej zerwanie grożą duże kary. W przypadku Wielunia pewnie jakieś 2 000 000 zł. No może 1 500 000...
Jeśli ktoś uwierzył w to hasełko, to jej po prostu naiwny. Zresztą nie sądzę, żeby burmistrz miał nawet takie kompetencje.
Być może za jakiś czas obniżą opłatę czy zmniejszą nieco zasięg strefy, ale rewolucji w tym temacie na pewno nie będzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-03, 19:58   

miko 005 napisał/a:
dawid napisał/a:
Mi nie chodzi o krytykę kogokolwiek, bo taka zawsze będzie, tylko o jej poziom.

dawid napisał/a:
a nie szczekaj po 3 dniach od wyboru.


:facepalm: fakt chodzi o poziom :roll:


Ekipa nowego burmistrza Okrasy w pełnej okazałości. Przecież to nie pierwszy i nie ostatni przykład agresji słownej na forum z ich strony. Tuż wyżej Sylwester śmieje się z błędu "bynajmniej", jakby nie rozumiał o co chodzi mylącemu słowa Hiszpanowi. A to jest rażące łamanie netykiety. Ja bym babci nie powierzył takim ludziom, nie mówiąc już o psach. O nasuwających się skojarzeniach nie będę pisał, bo nie wypada. Każdy wie o co chodzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2014-12-03, 20:05   

dawid, zjedz snickersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-12-03, 20:14   

miko 005 napisał/a:
fakt chodzi o poziom

Kto tam zawsze pisał o szczekających pieskach i odjeżdżającej karawanie? Czyżby nie Wy sami panowie?

mcdek napisał/a:
Tuż wyżej Sylwester śmieje się z błędu "bynajmniej", jakby nie rozumiał o co chodzi mylącemu słowa Hiszpanowi. A to jest rażące łamanie netykiety.


Właśnie nie rozumiem dlatego zapytałem. Na początku uznałem, ze to błąd a potem doszukiwałem się jakiegoś ukrytego sensu bo ja głupka nie znam. Doprawdy nie masz nic lepszego? :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-12-03, 20:18   

wojtas napisał/a:
Co do komentarzy niektórych użytkowników - widać, że nie mogą pogodzić się ze zmianą na fotelu burmistrza.

wojtas, tutaj chodzi chyba o to, że jeszcze burmistrz uroczyście nie ślubował, a już Jego "zastępcy" pracują za samego burmistrza :razz: Trochę to śmiesznie wygląda, a jak doda się do tego komentarze drugiej strony, to przyjmuje już to formę wzajemnego obrażania się.

Dajcie wykonać pierwsze ruchy samemu wygranemu :D Sylwester, ja wiem że czujesz się trochę takim rzecznikiem prasowym pana Pawła Okrasy, tutaj na tym forum ;) Ale zacznijmy dyskusję dopiero po tym, jak będzie o czym. Dzisiaj, najzwyczajniej w świecie bijecie pianę.

PS. Jesteśmy już po wyborach. Znamy personalnie nowego burmistrza, więc chyba pora przestać klepać po klawiaturze w tym konkretnym temacie. Gdy pan Okrasa na dobre zacznie urzędowanie, wtedy na wzór poprzednika, niech ktoś kompetentny założy wątek typu Burmistrz Paweł Okrasa, plusy i minusy. I wtedy możemy porozmawiać o konkretnych działaniach burmistrza.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-03, 20:24   

Sylwester napisał/a:

Kto tam zawsze pisał o szczekających pieskach i odjeżdżającej karawanie? Czyżby nie Wy sami panowie?


To ogólnie znana metafora, powszechnie używana w stosunku do osób krytykujących szczególnie, gdy zarzuty są bezpodstawne. Nie ma tutaj nic z drogi ani obraźliwego :) Więcej grzechów nie pamiętam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2014-12-03, 20:31   

miko 005 napisał/a:
fakt chodzi o poziom


Mikoo 005 obniżam poziom, do poziomu osoby, o której piszę.

mcdek napisał/a:
Przecież to nie pierwszy i nie ostatni przykład agresji słownej na forum z ich strony


Odpowiadam agresją, na chamski ton wypowiedzi. Możesz krytykować wszystko i wszystkich, ale nie w taki sposób, jak głupek=idiota.

marcin-gorski napisał/a:
dawid, zjedz snickersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć ...


Marcinie-Gorski, dziękuję za "cenny" komentarz. Dużo wniósł do mojego życia.
Rzadko udzielam się na forum, ale czytam wszystkie posty codziennie. Jestem bardzo tolerancyjny, ale wkurza mnie, jak "pryszczate dzieci neostrady" w chamski sposób i pod przykrywką nick-a, opisują pewne sprawy.
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-03, 20:36   

dawid napisał/a:
Rzadko udzielam się na forum, ale czytam wszystkie posty codziennie. Jestem bardzo tolerancyjny, ale wkurza mnie, jak "pryszczate dzieci neostrady" w chamski sposób i pod przykrywką nick-a, opisują pewne sprawy.

Dlatego gdy miarka się przebiera, przybywasz by pomachać szabelką? Nie kompromituj się więcej, od moderacji są wyznaczone osoby na forum :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2014-12-03, 20:47   

dawid napisał/a:

Marcinie-Gorski, dziękuję za "cenny" komentarz. Dużo wniósł do mojego życia.
Rzadko udzielam się na forum, ale czytam wszystkie posty codziennie. Jestem bardzo tolerancyjny, ale wkurza mnie, jak "pryszczate dzieci neostrady" w chamski sposób i pod przykrywką nick-a, opisują pewne sprawy.


heh wyżaliłeś się, mam nadzieję że Ci lepiej ?;) prawda jest taka, że przeczytałeś coś co zabolało, że się tak rozjuszyłeś ;) wskoczyłeś na Głupka ni z gruszki ni z pietruszki ;) mam nadzieję, że to tylko chwilowa zniżka formy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2014-12-03, 21:34   

mcdek napisał/a:
Dlatego gdy miarka się przebiera


Sam to zauważyłeś.

mcdek napisał/a:
przybywasz by pomachać szabelką?


To tylko scyzoryk :-)

mcdek napisał/a:
od moderacji są wyznaczone osoby na forum


Właśnie tego brakuje w tym temacie, w/g mnie.

marcin-gorski napisał/a:
heh wyżaliłeś się, mam nadzieję że Ci lepiej ?;) prawda jest taka, że przeczytałeś coś co zabolało, że się tak rozjuszyłeś


Zabolała mnie wypowiedź, chamska, pod przykrywką. Nic poza tym...Krytykę sam niejednokrotnie w życiu przyjmuję, ale bez takich tekstów.

marcin-gorski napisał/a:
mam nadzieję, że to tylko chwilowa zniżka formy!


No cóż .... Dziękuję za troskę 8)
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-03, 23:29   

Specjalnie na prośbę miko wydzieliłem nowy watek o nowym burmistrzu.
I proszę o zakończenie wycieczek osobistych. Kolejne niemerytoryczne posty będą usuwane.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-12-04, 07:42   

dawid napisał/a:
glupek napisał/a:
Jak się pensjonariuszy schroniska przerobi na łeptowinę albo kebaba, to Okrasa z zysków postawi pomnik Kaczyńskiego na każdym skrzyżowaniu.


Głupek, nie jesteś głupkiem, jesteś IDIOTĄ! Gardzę takimi jak ty (specjalnie piszę z małej litery), którzy za jakimś "głupim" nick-iem piszą takie rzeczy! Jak masz jaja ( w co wątpię), to przedstaw sie wszystkim i dopiero wtedy napisz takie sformułowanie. Ciekawe, czy dasz radę? Nie bronię Pawła, ale pisanie takich rzeczy to skur...stwo.
Tyle ode mnie.


Zacytuję ci mojego ulubionego ironistę, który tymi słowami odpowiedział pewnemu plującemu nań prawicowemu działaczowi:
"Próżnoś repliki się spodziewał,
nie dam ci prztyczka, ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię j...ł,
bo to mezalians byłby dla psa."

Patrzę na wypowiedź twoją i tobie podobnych i zastanawiam się czy to jest jakaś polityczna skaza, że nie potrafilibyście rozpoznać ironii nawet gdyby do was podeszła i ugryzła was w d...

Sylwester napisał/a:

Jejcie, jakoś osoby które oceniały kadencję pana Antczaka i też mogły się dużej ilości osób narazić występują na forum tak, że kto tylko trochę je czyta to wie, że red to Radek U, ja to Sylwester P, ourson to... itd. itd. Dziwnym zbiegiem okoliczności wszyscy najwięksi hejterzy Pawła i zwolennicy PSL czy Antczaka występują anonimowo.


Nice try...
Po pierwsze, nie hejtuję i nie lubię Antczaka. Próbujesz sugerować, że osoby bardziej dbające o prywatność są mniej wiarygodne? Z własnych wpadek, po których można było odgadnąć wasze tożsamości i powiązać was z listami wyborczymi teraz próbujesz zrobić cnotę?
W internecie jest zbyt wielu oszołomów, a ja zbytnio sobie cenię święty spokój, żeby ryzykować ich spotkanie w realu. Na forum nikt mnie nie zna, choć kilku może się domyślać kim jestem. I niech na domysłach się skończy.

Co do Okrasy, poczekam aż zacznie się dogadywać z tymi, których wcześniej opluwał. Chce zobaczyć co wtedy zaczniecie pisać. I on i wy jesteście w polityce zbyt krótko, żeby wiedzieć, że wcześniej czy później okaże się, że do działania potrzebne jest współdziałanie nawet z tymi, których teraz tak nienawidzicie. Czy wtedy będziecie pamiętać o własnych słowach, czy może już zapomnieliście?

A co do moderowania, to za wypowiedzi mniej kontrowersyjne niż Dawida kasowano posty i grożono banami. Widać nadal "krewni i znajomi królika" mogą więcej. Jedna osoba nie zrozumiała ironii i nie lubi czarnego humoru i nagle zrobił się flejm. Przestaję się dziwić, że przy takim postrzeganiu świata prawica i PiS uznaje Kubusia Puchatka za symbol gender, a Muminki i Harrego Pottera za promocję satanizmu.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
marcin-gorski
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-12-04, 11:24   

glupek napisał/a:
Z własnych wpadek, po których można było odgadnąć wasze tożsamości i powiązać was z listami wyborczymi teraz próbujesz zrobić cnotę?


Kulą w płot bo nie jestem tu anonimowy prawie od początku. Byłem nawet na jakimś spotkaniu forumowiczów dobrych kilka lat temu zanim gdziekolwiek mogłeś zobaczyć mnie na stronach pkw, więc to kwestia mojej decyzji, a nie przypadku jak byś może chciał.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-12-04, 11:56   

Sylwester napisał/a:
glupek napisał/a:
Z własnych wpadek, po których można było odgadnąć wasze tożsamości i powiązać was z listami wyborczymi teraz próbujesz zrobić cnotę?


Kulą w płot bo nie jestem tu anonimowy prawie od początku. Byłem nawet na jakimś spotkaniu forumowiczów dobrych kilka lat temu zanim gdziekolwiek mogłeś zobaczyć mnie na stronach pkw, więc to kwestia mojej decyzji, a nie przypadku jak byś może chciał.


Ciekaw jestem, czy twój offtopic ktoś wytnie jak post marcina, czy może jednak zostawi...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW