R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
UBEZPIECZENIA
Autor Wiadomość
gtrzec 
Dojeżdża PKSem
tel. 662 112 473


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 110
Piwa: 5/8
Skąd: Praszka/Krzepice
Wysłany: 2014-12-11, 15:22   

W związku z licznymi pozytywnymi opiniami nt. likwidacji szkód przez Ergo Hestia, w dniu dzisiejszym poszerzam swoją ofertę o ubezpieczenia tego towarzystwa.
Przejdź do MERITUM i sprawdź ile możesz zaoszczędzić!
15 towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu
tel. 662 112 473
www.ubezpieczenia-krzepice.pl
g.trzeciak@ubezpieczenia-krzepice.pl

Logo Hestia.JPG
Plik ściągnięto 53 raz(y) 152,14 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gość 556677 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 118
Piwa: 6/5
Skąd: prawie wieluniak
Wysłany: 2014-12-14, 23:14   

.....a znacie jakiegoś agenta ubezpieczeniowego, który nie byłby miły, sympatyczny, uśmiechnięty :P :lol:
W swoim życiu miałem styczność z paroma takimi osobami i zawsze jest suuuuper....
najlepsza oferta specjalnie dla mnie 8) , najkorzystniejsze warunki, ekstra promocje i zniżki :D Wszystko szybko i sprawnie.
I to nic, że dany agent/agenta oficjalnie pracuje do... dajmy na to 18:00, a jest już 18:30 ;)
Klient nasz Paaan.

Więc specjalnie nie ma się czym podniecać, to jest ich chleb.

Całe szczęście do tej pory nie musiałem sprawdzać, jak to jest, gdy przychodzi do wypłaty odszkodowania od tej 'super firmy' zaproponowanej przez agenta, a o jego wysokości i czasie oczekiwania na pewno nie decyduje ta uśmiechnięta, super miła laska u której podpisywało się umowę :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2014-12-15, 09:23   

Jeśli chodzi o samo OC to miałem w MTU bo było najtaniej, ale w tym roku podnieśli stawki więc poszukałem nowego ubezpieczenia. Znalazłem w mBanku w którym w zasadzie chciałem zamknąć konto bo wprowadzili opłaty. Jedynie z uwagi na oc zostawiłem konto. Z opłatami za konto w mBank poradziłem sobie w ten sposób, że złożyłem wniosek o zamknięcie rachunku. Wówczas zadzwoniła miła Pani i zapytała uprzejmie dlaczego zamykam konto. Na co szczerze odparłem, że z uwagi na wprowadzenie opłat. Wobec tego Pani zaproponowała, że przez rok nie będę pobierali opłat za konto, bez względu na to czy płacę kartą czy też nie.
Co do ubezpieczenia w mBank, to za auto z 1997 roku, silnik 1.5 benzyna, płacę 250 zł. OC za cały rok.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
gtrzec 
Dojeżdża PKSem
tel. 662 112 473


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 110
Piwa: 5/8
Skąd: Praszka/Krzepice
Wysłany: 2014-12-15, 11:38   

Gość 556677 napisał/a:
a znacie jakiegoś agenta ubezpieczeniowego, który nie byłby miły, sympatyczny, uśmiechnięty

Jeżeli na takiego nie trafiłeś to bardzo dobrze, ja też nie. Ale słyszę wiele negatywnych opinii od Klientów, którzy ze względu na chamstwo i niechęć do szukania atrakcyjnych ofert, postanowili zmienić agenta. Nawet w tym wątku znajdziesz opinie, które zwracają uwagę na różnice pomiędzy różnymi agentami. Nie ukrywam, że mnie to bardzo dziwi, ponieważ konkurencja w tej branży jest duża.
Gość 556677 napisał/a:
I to nic, że dany agent/agenta oficjalnie pracuje do... dajmy na to 18:00, a jest już 18:30
Klient nasz Paaan.

Szanujmy się wzajemnie. Klient, który zadzwoni o 22, bo rano wyjeżdża za granicę i właśnie zauważył, że ubezpieczenie skończyło się tydzień temu, jest obsługiwany na najwyższym poziomie. Zdarzają się jednak Klienci, którzy w niedzielę w porze obiadowej dzwonią zapytać o składkę za OC, które kończy się za miesiąc lub kilka miesięcy. Uwierz mi, że nie jestem zdesperowany do tego stopnia, by starać się o względy takich osób.
Cytat:
Całe szczęście do tej pory nie musiałem sprawdzać, jak to jest, gdy przychodzi do wypłaty odszkodowania od tej 'super firmy' zaproponowanej przez agenta, a o jego wysokości i czasie oczekiwania na pewno nie decyduje ta uśmiechnięta, super miła laska u której podpisywało się umowę

I tu zaskoczę Cię po raz kolejny. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim towarzystwem ubezpieczeniowym to zadzwoń do swojego agenta. Niejednokrotnie interweniowałem w takich przypadkach, 95% z nich kończy się sukcesem. W jednym przypadku towarzystwo zdecydowało się wypłacić odszkodowania, pomimo, że zainstniałe zdarzenie nie było objęte zakresem ubezpieczenia. Uwierz mi, że wolę oferować takie ubezpieczenia, które będą wpływać na dobrą opinię o mnie, stąd wprowadzenie Hestii oraz utrzymywanie sprzedaży w kilku innych towarzystwach. I towarzystwa to wiedzą, dlatego wolą z agentami żyć w zgodzie.
stanmarc napisał/a:
Co do ubezpieczenia w mBank, to za auto z 1997 roku, silnik 1.5 benzyna, płacę 250 zł. OC za cały rok.

Wysokość składki zależy od tak wielu czynników, że powyższa informacja jest mało użyteczna. Podam Ci jednak wysokość składek z kilku ostatnich polis:
-Passat 1,8- 237zł
-Galant 2,5- 305zł
-E-klasa 5,5- 492zł
Wiele osób wychodzi z założenia, że jeżeli zrobią coś sami (np. przez internet), to będą mieć taniej, bo pominą pośrednika. Rzeczywistość jest trochę inna. Zasada ta działa w wielu innych przypadkach, np. kup kostkę brukową bezpośrednio w Drewbecie- zapłacisz kilkanaście % więcej niż u jednego z ich dealerów.

Poza tym wielu jest bystrzaków, którzy wykupują polisę przez internet, a z każdym problemem przychodzą do agenta zamiast dzwonić do konsultantów telefonicznych. Sami to oceńcie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2014-12-15, 11:57   

wszystko fajnie tylko dlaczego wycena AC PZU od agenta różni się od wyceny AC PZU z PZU , ano dlatego że u agenta jest niższa wartość auta niż w PZU , tego samego o tych samych parametrach i o tym samym przebiegu , więc czasem warto popytać ....
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
gtrzec 
Dojeżdża PKSem
tel. 662 112 473


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 110
Piwa: 5/8
Skąd: Praszka/Krzepice
Wysłany: 2014-12-15, 12:14   

Przyczyna jest bardzo prosta- wybieram z katalogu wersję wyposażenia, ale wiele samochodów ma wyposażenie dodatkowe, które na początkowym etapie kalkulacji nie jest brane pod uwagę, bo lista zawiera kilkanaście-kilkadziesiąt pozycji, a Klient nie zostawia numeru telefonu więc nie ma możliwości weryfikacji. Zazwyczaj też nie wiadomo czy samochód jest krajowy, czy sprowadzany, bo dowodu rejestracyjnego nie można się doprosić, a w dużym stopniu wpływa to na wartość. Bardzo cenię sobie osoby, które po prostu pytają, interesują się i przede wszystkim słuchają- nie znam osoby, która dogłębnie przeanalizowała zakres ubezpieczenia, a później była rozczarowana wysokością odszkodowania. Najwięcej krzyczą osoby, które chcą mieć szybko i tanio.
Wartość pojazdu w pewnym stopniu mogę zwiększyć, ale zawsze informuję Klientów, że nie jest to korzystne dla nich. Internet nie informuje więc jest lepszy.
MAR-COM napisał/a:
więc czasem warto popytać ....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2014-12-15, 12:39   

warto w PZU zapytać , nie zawsze drożej niż u agenta ...
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-15, 18:49   

Ja u gtrzeca, wykupiłem na kolejny rok i sobie chwalę. Szybko, sprawnie, profesjonalnie, a przede wszystkim cena. Gorąco polecam, bo taniej nie znalazłem przy takich samych warunkach a lubię temat zgłębiać.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2014-12-15, 20:52   

Ferbik, a sprawdzałeś jaka wartość jest tego auta np. w PZU , mi wyceniał w Krzepicach i wyceniali mi w PZU i różnica 2 tys. - więc wybrałem AC PZU , tyle w temacie z mojej strony ...
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
gtrzec 
Dojeżdża PKSem
tel. 662 112 473


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 110
Piwa: 5/8
Skąd: Praszka/Krzepice
Wysłany: 2014-12-16, 00:19   

To ja Ci z chęcią to wytłumaczę. Mam możliwość korekty wartości samochodu o +/- kilka procent- jej zwiększenie oczywiście przekłada się na wysokość składki. Twój samochód z każdym dniem traci na wartości. Jeżeli za pół roku zostanie skradziony otrzymasz odszkodowanie odpowiadające wartości pojazdu w dniu szkody. Nie taką kwotę jaką masz na polisie. Jaki masz argument za tym, że Twój samochód jest więcej warty niż inny z tego rocznika i z tym samym wyposażeniem? Jeżeli nie masz konkretnego uzasadnienia na to, to po prostu straciłeś- zapłaciłeś składkę od wysokiej sumy ubezpieczenia, ale nie będzie ona miała wpływu na wysokość odszkodowania, ponieważ na odszkodowaniu nie możesz się wzbogacić- ma ono jedynie pokryć wysokość szkody.
Analogicznie możesz stary niewielki dom ubezpieczyć na 500tys.zł i oczekiwać, że w razie pożaru otrzymasz pełną sumę ubezpieczenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
gtrzec 
Dojeżdża PKSem
tel. 662 112 473


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 110
Piwa: 5/8
Skąd: Praszka/Krzepice
Wysłany: 2014-12-17, 10:39   

Zdaję sobie sprawę z faktu, że wiele osób przed świętami ma dużo wydatków i niestety brakuje na prezenty lub na ubezpieczenie. Wobec tego w ofercie posiadam polisy płatne w 4 ratach. Ponadto pierwszą z nich możesz opłacić dopiero w styczniu.

WAŻNE!
Niestety regularnie spotykam się z problemem przerwy w ubezpieczeniu samochodu, motocykla. Przypominam, że polisa po poprzednim właścicielu nie wznawia się automatycznie, a więc jeżeli spóźnimy się kilka dni z wykupieniem nowego ubezpieczenia, narażamy się na karę z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, a ta jest bardzo dotkliwa:

Wysokość kar za przerwę w ubezpieczeniu samochodu osobowego:
1-3 dni: 670zł
4-14dni: 1680zł
powyżej 14dni: 3360zł
W nowym roku wysokość kar ulegnie zwiększeniu.

Nie wspominam nawet o sytuacji, gdy spowodujemy wypadek nieubezpieczonym pojazdem, np. śmiertelny. Kilka milionów złotych odszkodowania, które musimy pokryć z własnej kieszeni może nam delikatnie odmienić życie.

Najgorszym wyjściem zawsze jest przeczekanie do następnej wypłaty...

g.trzeciak@ubezpieczenia-krzepice.pl
tel. 662 112 473

P.S.
Nie trzeba być zatrzymanym przez Policję, by otrzymać karę. Obowiązek ubezpieczenia dotyczy również pojazdów, które są niesprawne i stoją na parkingu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
gtrzec 
Dojeżdża PKSem
tel. 662 112 473


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 110
Piwa: 5/8
Skąd: Praszka/Krzepice
Wysłany: 2014-12-24, 15:28   

...

Życzenia.jpg
Plik ściągnięto 48 raz(y) 39,4 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
gtrzec 
Dojeżdża PKSem
tel. 662 112 473


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 110
Piwa: 5/8
Skąd: Praszka/Krzepice
Wysłany: 2014-12-27, 23:13   

Koniec roku to dla wielu rolników okres wykupowania obowiązkowych ubezpieczeń budynków rolniczych oraz OC. W dniu dzisiejszym poszerzamy ofertę o kolejne towarzystwo- Concordia, które dedykowane jest tej właśnie grupie zawodowej. Każdy, kto choć trochę zna temat ubezpieczeń rolnych, wie doskonale, że Concordia słynie z wysokich odszkodowań oraz jest jednym z 2 towarzystw w Polsce, które oferuje obowiązkowe ubezpieczenia upraw z dofinansowaniem 50% z budżetu państwa. Nie ukrywam, że spokojnie można znaleźć tańszą ofertę, ale pozytywne opinie mówią same za siebie.
Dla pierwszych Klientów 30% rabatu.

Zima to biedniejszy okres dla rolników więc proponuję atrakcyjne raty 20% + 80%.

Logo Concordia.jpg
Plik ściągnięto 31393 raz(y) 4,62 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
gtrzec 
Dojeżdża PKSem
tel. 662 112 473


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 110
Piwa: 5/8
Skąd: Praszka/Krzepice
Wysłany: 2014-12-29, 18:15   

Jutro (wtorek) w godzinach popołudniowych dostarczam polisy do kilku Klientów w Wieluniu i Wieruszowie. Jeśli potrzebujesz ubezpieczenie, zadzwoń lub napisz.

tel. 662 112 473
g.trzeciak@ubezpieczenia-krzepice.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
gtrzec 
Dojeżdża PKSem
tel. 662 112 473


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 110
Piwa: 5/8
Skąd: Praszka/Krzepice
Wysłany: 2015-01-16, 16:33   

Wybierasz się na zimowy urlop? A może po prostu masz butlę LPG zamiast koła zapasowego?
Pomyśl o assistance dla Twojego samochodu.

99zł- m.in. nielimitowane holowanie na terenie RP, samochód zastępczy na 7 dni
204zł- m.in. nielimitowane holowanie na terenie RP + 1000km do granicy, samochód zastępczy na 7 dni

Powyższe składki obowiązują przy jednoczesnym ubezpieczeniu samochodu od kradzieży, gradobicia, DZIKICH ZWIERZĄT, pieszych, rowerzystów. Cena takiego ubezpieczenia zaczyna się już od 50zł.

Awaria.jpeg
Plik ściągnięto 38 raz(y) 118,23 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW