R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Śmieszne kawały, zdjęcia i filmiki o motoryzacji
Autor Wiadomość
Skorupa 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 190
Piwa: 21/54
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-13, 10:27   

Nie śmieszne, ale początek z Wielunia:



http://www.youtube.com/watch?v=1lHhcYgerMc
_________________
Gość, uśmiechnij się :585:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
torrent2 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 257
Piwa: 38/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-26, 09:21   Grunt to genialny opis (znalezione w sieci):

Szczęść boże wszystkim zgromadzonym. Dziś pod młot bierzemy czerwony rydwan Heliosa ciągnięty nie przez 4 białe konie, a przez 136 koni mechanicznych. Kuce oszczędne z racji modyfikacji LPG PRINS, nie kastrowane. Zwany jest Tuscani Elisa czyt. Hyundai Coupe. Co można powiedzieć? Małe azjatyckie ludziki stworzyły ten pojazd w roku Pańskim 2002. Stworzyli ten niebanalny pojazd w sposób zjawiskowy, wyśmienity i podniecający niczym pierwszy pocieracz zabrany ojcu ze strychu. Gwarantuję że dojedziecie tym autem w każde miejsce, gdyż władowałem w nie tyle siana co Polacy w OFE a na koniec i tak zostaję z niczym bo je sprzedaję. Wizualnie jest cycuś malina. Czerwony kolor, który przyciągnie spojrzenie wszystkich gimnazjalistek. W wyższych szkołach nie próbowałem, ale też powinno dać radę. Odmalowany i remontowany w Autoryzowanym Serwisie Fiata Schewe w Gdańsku, także żaden Miras czy inny Janusz nie opierniczył go wałkiem i farbą olejną tudzież pastelami. Wnętrze bogate niczym lodówka studenta po powrocie od rodziców z siatą pełną jedzenia. Jaśki SRS, wygodne taborety, kontrola trakcji co by nie wydupić w słup i ABS, klimatyzacja aby nie pocić się jak wieprz i reszta (autoalarm, odcięcie zapłonu, 2 poduszki, ksenony + LED angel eyes, skórzana tapicerka prawie nowa, stożkowy filtr powietrza SIMOTA, sportowe, obniżone zawieszenie). Żył u mnie bogato, szlachta się bawi, na koszta nie patrzy!

Stan auta to poezja:

Silnik mruczy, nic nie buczy
rurą merda na brzdęk kluczy,
za pierwszym odpala, i za****dala,
aż wszystkim w pobliżu opada kopara.

Zawieszenie trzyma, rdzy nie było i wciąż ni ma
drogi się trzyma jak przyklejony,
zawsze był myty, nie uwalony.

W samych superlatywach opisywać go trzeba,
jest tylko mała skromna potrzeba.
Aby Tuscani nie był wadliwy,
wymień mu chłopie klocki, i dolej oliwy.

Jeśliś wciąż nie przekonany, zadzwoń do mnie i się dogadamy. Gdyż skrupulatny ja człowiek i zapisałem, co w aucie tu i ówdzie powymieniałem.
Części wiadome-eksploatacyjne, wszystko na bogato, elektrony walencyjne!

Auto idealne do denerwowania fanów chemioterapii w gofrach, passatach i bejcach. Mechanicznie wiadomo: nic nie puka, nic nie stuka, w ogóle jedzie jak po stole, kostka brukowa, kratery i inne wyrwy niestraszne. Młodzi gniewni mogą katować silnik do odcinki, wytrzymie wszystko. Skrzynia oczywiście manual, bo automatem to jeżdżą leserzy i kobiety.

Zdjęcia na letnich kapciach. W cenie są zimowe felgi 16' i opony. Letnie felgi 17' i opony + 2000zł.

Szybkie odpowiedzi do najczęstszych pytań:
Czy furex zapierdala, ziomuś?
-tak, jak Tommy Lee Jones w Ściganym.

Dam 10000zł i biorę, pasuje?
-precz zarazo

Czy chciałby pan przyjąć w rozliczeniu Ładę Samare, Ursusa i nowiutką bronę?
-Interesują mnie tylko papierki z wizerunkiem polskich Królów.

hyundai_126.jpg
Plik ściągnięto 51 raz(y) 130,98 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW