R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
EraPark Handlowy w miejscu dworca PKS
Autor Wiadomość
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2015-01-08, 22:53   

Na stronach sklepów, które mają tam być. Większość juz prowadziła nabór, ostatni zdaje się Empik. Ale brakuje jeszcze trzech, to jest nadzieja, że coś się pokaże. W necie na ogólnopolskich portalach z ofertami pracy widziałam, że do któregoś szukają kierownika.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2015-01-09, 11:19   

Do Jysk kierownika szukali, ogłoszenie było chyba na pl.indeed.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2015-01-09, 12:01   

Mam takie przeczucie, że nie warto iść na pierwszy ogień w kwestii zatrudnienia. Z reguły jest tak, że pracodawcy otwierając nowe punkty prawie zawsze wymieniają pracowników po pierwszym okresie umowy. Związane jest to z tym, że poszukują przyczyn tzw. porażki w obrotach i ewentualnego poprawienia sprzedaży. Jakby to pracownik był winien a nie wysokie ceny w sklepie :razz: Ten drugi rzut, przekonuje pracodawcę, że sama wymiana personelu nic nie daje, więc jest szansa na przedłużenie umowy ;) Ale mogę się mylić oczywiście :D

To kiedy wielkie otwarcie centrum handlowego? Bo w założeniach była mowa o okresie przed świętami Wielkanocnymi.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-01-09, 16:45   

Miko wydaje mi się, że Twoje przeczucia są zupełnie bezpodstawne. Znam wielu ludzi którzy pracują w tego typu sklepach od początku ich istnienia i nie są zwalniani po pierwszym okresie umowy. W większości przypadków pracownicy tego typu sklepów sami rezygnują ze względu na kiepskie zarobki i niewygodny wymiar czasu pracy - przynajmniej tak jest w większych miastach.
http://www.pracuj.pl/prac...,oferta,3703035
http://www.praca.pl/sprze...atu_594234.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2015-03-02, 23:05   

21 marca zostanie otwarte centrum handlowe Era Park,

które stanęło na gruzach dawnego dworca autobusowego. Lista najemców jest już prawie zamknięta. Otwarciu będzie towarzyszyć wiele atrakcji dla mieszkańców, m.in. koncert zespołu Piersi

W parku handlowym będzie można robić zakupy w sklepach takich sieci jak Deichmann, CCC,Rossmann, RTV EURO AGD, KiK, Martes Sport, Empik, Jysk, Centrum Chińskie (jeszcze nie ma oficjalnej nazwy handlowej). W gronie najemców jest także gastronomia Bistro&Pizza Corso, a z wieluńskiego rynku apteka Burchacińskich.

- Dysponujemy jeszcze jedną powierzchnią, co do której trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami - mówi Monika Kulicka, zarządca Era Park Wieluń.

Wśród mieszkańców pojawiają się różne opinie na temat nowego obiektu. Jedni cieszą się, że powstanie chociaż namiastka galerii handlowej, inni są zawiedzeni ofertą centrum, m.in. brakiem sklepów z markową odzieżą. Są też tacy, dla których najważniejsze są nowe miejsca pracy.

W dniu otwarcia Era Park, które nastąpi 21 marca o godz. 9, na parkingu zostanie ustawiona scena, na której będą odbywały się pokazy, konkursy, zabawy. Imprezę poprowadzi znany szołmen Paweł KONJO Konnak. Wieczorem, po pokazie tańca i ognia, zagra zespół Piersi.


http://wielun.naszemiasto...rt,t,id,tm.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
veer 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 85
Piwa: 10/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-20, 10:12   

Już tyle napisano krytycznych uwag na temat nowego centrum handlowego, że zastanawiałem się czy w ogóle coś pisać. Ale jednak wypowiem się. Uważam, jak prawie każdy, że brak sklepu dobrej znanej sieci z odzieżą - to największy mankament Era Park. Druga sprawa - to kolejne centrum chińskie (dopiero kilka dni temu otwarto centrum chińskie obok Pepco w dawnym lokalu sieci Media Expert i później Avans), a w okolicy na Fabrycznej kolejny sklep. Ale największa żenada, to zajęcie całego jednego sklepu w EP przez aptekę. Czy nie uważacie, że to największe przegięcie? To miało być centrum handlowe, jest tylko 12 lokali, bezpośrednio obok są 2 apteki (jedna na miejscu tej "Przy dworcu PKS" - nie wiem jak się teraz nazywa) i dopiero co otwarta apteka Magnolia z tyłu dworca PKS. I teraz jedno z 12 miejsc na sklep w EP zajmuje kolejna apteka! Przecież to totalna porażka! Przerost formy nad treścią! To strata miejsca na jakiś inny dobry sklep - otrzymujemy kolejną nie wiadomo którą już w Wieluniu aptekę, w dodatku w miejscu, w którym obecność apteki jest całkowicie zbędna.
_________________
Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów, pesymista obawia się, że może to być prawdą.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Silvo
Skorupa 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 190
Piwa: 21/54
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-20, 11:45   

veer, jaki to jest sklep dobrej znanej sieci z odzieżą?
_________________
Gość, uśmiechnij się :585:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat45 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 8
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-20, 14:35   

POSTO... :)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
mafik
jakub_sadowa 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 9 razy
Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 225
Piwa: 6/8
Skąd: Wieluń / Wrocław
Wysłany: 2015-03-20, 20:05   

veer, właśnie tacy ludzie jak ty mnie denerwują, wszystkiego się doczepić bo "nie ma tego, a jest to".Większość ludzi których znam, tak samo jak ty, nie myśli pod kątem ekonomii, galeria handlowa w Wieluniu, według mnie, nigdy nie powstanie (a ludziom właśnie fakt iż jest to PARK HANDLOWY a nie galeria handlowa nie pasuje), a co najmniej nie w przeciągu najbliższych 50 lat, ponieważ nie będzie z tego zysku. Powstaje apteka, trzecia w tamtej okolicy, no i co? Większy wybór, ja na tym tylko zyskam, stracą najwyżej właściciele aptek.

veer napisał/a:
Druga sprawa - to kolejne centrum chińskie (dopiero kilka dni temu otwarto centrum chińskie obok Pepco w dawnym lokalu sieci Media Expert i później Avans), a w okolicy na Fabrycznej kolejny sklep.


Najprawdopodobniej nie będzie tam centrum chińskiego, przechodziłem tam dzisiaj i nie widziałem takiego sklepu, zresztą sam najemca zniknął z listy na stronie inwestycji TUTAJ .

Dziwi mnie sam fakt, iż jakaś firma spoza regionu ładuje kasę w nasze miasto i to się komuś nie podoba, ja się ciesze że jakaś firma inwestuje w nasze miasto. A co do tego że nie ma jakiś sklepów z odzieżą to może i się zgodzę, że szkoda (ale kto wie, jeden boks jest wolny, może w najbliższym czasie jakaś marka się zdecyduje). Przede wszystkim nie obwiniajmy inwestora, podmiot który postanowił to wybudować bo to nie od niego zależy w 100% kto się otworzy w Era Parku. Jeżeli żaden sklep odzieżowy nie powstanie, to znaczy że dla tego sklepu jest to nieopłacalne, Wieluń jest po prostu zbyt małym rynkiem zbytu, który i tak kipi już od sklepów.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Skorupa
veer 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 85
Piwa: 10/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-21, 10:53   

jakub_sadowa napisał/a:
właśnie tacy ludzie jak ty mnie denerwują


Ty masz jakiś problem z sobą. Wypowiedziałem się w sprawie wykorzystania miejsc w EP, nie podważyłem sensu samego EP i tyle wystarczyło żebym Cię zdenerwował? Spokojnie. :)


jakub_sadowa napisał/a:
Większość ludzi których znam, tak samo jak ty, nie myśli pod kątem ekonomii, galeria handlowa w Wieluniu, według mnie, nigdy nie powstanie (a ludziom właśnie fakt iż jest to PARK HANDLOWY a nie galeria handlowa nie pasuje)


Nigdzie nie napisałem, ze zamiast centrum handlowego w Wieluniu powinna powstać galeria. Czytaj uważniej. Ten obiekt jest na miarę wielkości miasta (choć porównywalny z Wieluniem Kluczbork ma galerię - czy na dłuższą metę się im to opłaci? Zobaczymy. ) Natomiast trudno oczekiwać żeby wpakowanie apteki do EP miało dla mieszkańców jakieś pozytywy - ceny leków nie zależą od konkurencji jak mi się wydaje.
_________________
Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów, pesymista obawia się, że może to być prawdą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat45 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 8
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-21, 16:19   

Empik bez żadnego obcojęzycznego czasopisma... Dziw nad dziwy. Centrala tej firmy musi uważać Wieluń za zagłębie pszenno- buraczane.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-21, 17:18   

Cytat:
Era Park Handlowy w Wieluniu już otwarty

Niespełna rok po zburzeniu dworca autobusowego w Wieluniu rozpoczął działalność wzniesiony na jego gruzach Era Park Handlowy


W centrum zakupowym przy ulicy Warszawskiej znajduje się dziewięć sklepów sieciowych, a także lokal gastronomiczny i apteka. Dla jednej powierzchni do tej pory nie udało się znaleźć najemcy. Na inaugurację obiektu sklepy przygotowały duże promocje i wydawało się, że dojdzie do dantejskich scen znanych z innych miast, jednak było w miarę spokojnie. Przy długiej kolejce do sklepu RTV Euro AGD czuwała ochrona, która co kilka minut wpuszczała do środka małe grupy osób.

- Kupiłem telefon i odtwarzacz mp3. Wiadomo, swoje trzeba było odstać, ale nie było źle. Gorzej przy kasie - mówił Krzysztof Miarka z miejscowości Dzietrzniki. - Fajnie, że powstało takie centrum. Na pewno będą tutaj często zaglądał, choć przydałby się tutaj jeszcze jakiś sklep z markowymi ciuchami.

W podobnym tonie wypowiadało się wiele innych osób, które w sobotę rano przyszły do Era Parku. Mieszkańcy po cichu liczyli, że przy Warszawskiej powstanie galeria handlowa wzorem tych, które znają z większych miast, ale muszą zadowolić się ich uboższą wersją.

- Szkoda, że nie ma sklepów odzieżowych w rodzaju H&M czy Reserved. Zamiast tego mamy kolejną aptekę w Wieluniu... Druga sprawa to osobne wejścia do sklepów. Przy niskiej temperaturze, jaka panuje dzisiaj, wychodzenie na zewnątrz z ciepłego pomieszczenia jest uciążliwe. Na plus na pewno można zaliczyć sklepy obuwnicze, Empik oraz Jysk, w którym jest podobny asortyment do Ikei - mówili Bartek i Agnieszka z Wielunia.

Ale nie brakowało też osób, które o centrum zakupowym wypowiadały się w samych superlatywach. - Bardzo fajnie to wszystko urządzili. Możemy się teraz pochwalić obiektem, jak w dużych miastach - komentowała jedna z pań.

Z okazji otwarcia Era Parku zaplanowano sporo dodatkowych atrakcji takie jak pokazy taneczne, konkursy z nagrodami czy fire show. Na finał (godz. 19) wystąpi zespół Piersi.

Centrum handlowe w Wieluniu powstało w miejscu, gdzie stał dworzec autobusowy. Wybudowany w latach 70. obiekt został zburzony w kwietniu 2014 roku. Zanim to nastąpiło, PKS Wieluń urządził tuż obok nowe stanowiska dla autobusów. Cztery miesiące później otwarto budynek nowego dworca.

Źródło


550d43ba7cb7b_gd.jpg
Plik ściągnięto 111 raz(y) 131,21 KB

550d43df290e0_gd.jpg
Plik ściągnięto 123 raz(y) 148,6 KB

550d438a7e6ef_gd.jpg
Plik ściągnięto 88 raz(y) 144,07 KB

550d444c0f76a_gd.jpg
Plik ściągnięto 94 raz(y) 131,12 KB

550d445a1f515_gd.jpg
Plik ściągnięto 114 raz(y) 120,46 KB

550d4361a136d_gd.jpg
Plik ściągnięto 77 raz(y) 61,14 KB

550d434592ba6_gd.jpg
Plik ściągnięto 71 raz(y) 169,11 KB

550d43698472c_gd.jpg
Plik ściągnięto 72 raz(y) 120,12 KB

550d435547101_gd.jpg
Plik ściągnięto 99 raz(y) 113,23 KB

550d437956506_gd.jpg
Plik ściągnięto 90 raz(y) 114,67 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW