R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
UBEZPIECZENIA KREDYTY INWESTYCJE
Autor Wiadomość
ambra 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 32
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-08-23, 13:14   

W załączeniu oferta na NNW dla dzieci przedszkolnych i szkolnych, aby zakupić polisę wystarczy wejść na stronę www.bezpieczny.pl, wybrać odpowiedni wariant ubezpieczenia, wpisać kod promocyjny nr 25077 i zakupić polisę.

Oferta może być rozszerzeniem NNW szkolnego, jeśli Państwo opłaciliście ubezpieczenie w szkole, lub zastąpić NNW szkolne, które nie jest obligatoryjne.
Korzyści z naszej oferty:
1. Wysokie sumy ubezpieczenia
2. Ochrona obejmuje NNW na całym Świecie 24h
3. Państwo sami decydujecie o sumach ubezpieczenia, na jednej polisie można ubezpieczyć kilkoro dzieci (na jednej polisie student, przedszkolak i gimnazjalista)
4. Ochrona zawiera pakiet sportowy czyli wyczynowe uprawianie sportu dla dzieci i młodzieży (studenci nie są objęci tym ryzykiem) takie jak walki wręcz, jazda konna i inne!!!! Takiego ryzyka nie ma w innych ofertach konkurencji.
5. Otrzymujecie Państwo swoje konto na portalu bezpieczny.pl i dostęp do informacji o polisach i likwidacjach szkody, które likwiduje się na skany dokumentów.
6. Rodzic jest Ubezpieczającym, wówczas nie musi On przychodzić do sekretariatu przedszkola po warunki umowy, nr polisy oraz tzw. zaświadczenie o objęciu ucznia ubezpieczeniem, niezbędnym do likwidacji roszczenia.
7. Do każdej umowy zawartej w systemie on-line na stronie Bezpieczny.pl wyznaczamy dla Ciebie osobistego Opiekuna.

10% zniżki przy zakupie ubezpieczenia na www.bezpieczny.pl z wykorzystaniem kodu OPIEKUNA - 25077.

pozdrawiam

UBEZPIECZENIA KREDYTY
Roman Kalusiński
Wieluń
ul. Targowa 2.
tel. 727527222
mail r.kalusinski@wp.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ambra 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 32
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-12-13, 14:35   

Zrób to sam.

Samodzielnie sprawdzisz, w którym Towarzystwie Ubezpieczeniowym Twoje OC komunikacyjne będzie najtańsze.
Kliknij link www.autopolisa-24.pl , wypełnij pola, wybierz najtaniej lub najlepiej. Odbierz polisę.
W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu.

UBEZPIECZENIA KREDYTY
Roman Kalusiński
Wieluń
ul. Targowa 2.
tel. 727527222
mail r.kalusinski@wp.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
leszczyna 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 21 Kwi 2015
Posty: 8
Skąd: Wiruszów
Wysłany: 2017-01-16, 18:12   

Prawda jest taka że nie ma co się bawić w oświadczenia sprawcy wypadku. Zawsze jak ktoś nas puknie wzywajcie policję. Nie mam w tej materii dużego doświadczenia. Ostatnio stuknęli mnie w 2014 a wcześniej w 2005 roku. W jednym i drugim przypadku ubezpieczyciel OC chciał podważać przyznanie się do winy mimo przyjęcia mandatu przez sprawcę. Raz była to Warta, raz Link4. Gdyby nie policja musiałabym chyba być współodpowiedzialna za wypadek. Najśmieszniej było w Warcie. Tak likwidator szkody chciał mi oddać pieniądze za 8 letnie opony, bo auto miało 8 lat. Nie ważne że opony były nowe bo według "warty" podlegają zużyciu. Według nich przykręcając nowe opony do 8 letniego auta powodują ze stają się ośmioletnie. Niektórzy ubezpieczyciele to po prostu zwykli oszuści. A słyszeliście o ubezpieczeniach dla rowerzystów? Oczywiście dowolnych http://tueuropa.pl/specjalne.htm . To ubezpieczenie przypisane do kierującego bez względu na to na czyim rowerze jedzie. Obejmuje OC, NNW, i co ciekawe zielona kartę w strefie przygranicznej do 30 km.
A może takie ubezpieczenie powinno być obowiązkowe?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bilbao 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-03-03, 11:03   

Dobre oferty kredytowe mogą mieć rownież prywatne firmy. I nie żartuję tutaj ponieważ wiele z nich daje możliwość pozyczenia pieniędzy za darmo. Na przykład ta firma: https://www.smartpozyczka.pl/ . Kiedyś byłem przeciwny takim kredytowm. Z drugiej strony znalazłem się któregoś dnia w sytuacji bez wyjścia oraz musiałem pożyczyć pieniądze. Pożyczyłem i dzięki temu nie miałem problemów. po miesiącu wszystko spłaciłem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW