R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wymieniacie opony czy nie?
Autor Wiadomość
Ajlar 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 27 Sie 2017
Posty: 2
Skąd: PL
Wysłany: 2017-09-16, 14:40   Wymieniacie opony czy nie?

Hejka,
jakich opon do swoich aut uzywacie? Calosezonowych, czy macie 2 komplety letnie/zimowe? Jak Wam jest wygodniej, co preferujecie? Ja musze zakupic zimowki, bo juz kolejnego sezonu w nich nie przejezdze. Kupowal moze ktos z Was w sklepie [reklama] ? Ponoc dostarczaja opony do wybranego mechanika? Fajna opcja wg mnie, bowiem nie trzeba samemu sie tym zajac - tylko umowic sie na przekladke od razu na miejscu.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2017-09-16, 21:40, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
boleknalolka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2017-09-23, 21:00   

Równie dobrze możesz zamówić u gumiarza też sprowadzą ci co chcesz i w takich samych cenach, bo zamawiają na tych samych stronach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2017-09-26, 17:34   Re: Wymieniacie opony czy nie?

Ajlar napisał/a:
Hejka,
jakich opon do swoich aut uzywacie? Calosezonowych, czy macie 2 komplety letnie/zimowe?(...)


Od 13 lat w dwóch autach używam opon wielosezonowych Continental. Zero problemów, zero awarii. Ostatni komplet przejechał w przeciągu 4 lat ok.110000km przy spokojnym trybie jazdy. Zbliża się zima więc postanowiłem je wymienić, choć pewnie by jeszcze trochę pojeździły.

boleknalolka napisał/a:
Równie dobrze możesz zamówić u gumiarza też sprowadzą ci co chcesz i w takich samych cenach, bo zamawiają na tych samych stronach.


"Dobry" "gumiarz" :wink: powinien mieć lepsze ceny od stawek internetowych.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
diofo90 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 03 Sie 2017
Posty: 8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2018-01-10, 14:52   

Ja co roku zmieniam opony na zimowe. Za dużo filmików o wypadkach sie naoglądałam księgowa Kraków :P
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2018-01-14, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW