Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
paznokcie zelowe
Author Message
joanna
Słyszał o Wieluniu


Posted:    paznokcie żelowe [ !!! ]

witam:)

mam pytanie u kogo zrobic paznokcie żelowe?
 
 
Dominika
WIELUNIAK


Posted:     [ !!! ]

nie polecam robić paznokci żelowych :roll: , no ale jakbyś chciała
podaję nr kontaktowy do G. Hadrian (po mężu Adamczyk) . 609554320 - dawno nie korzystałam, więc nie wiem czy jest aktualny.
pozdrawiam :wink:
 
 
Marta
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

[quote="Dominika"]nie polecam robić paznokci żelowych [/quote]

Dlaczego? :)
 
 
Panterka
Moderator
żona admina :)



Posted:     [ !!! ]

[quote="Marta"]Dlaczego? [/quote]
Dlatego że niszczą nasze naturalne paznokcie. A co do miejsca to ja polecam gabinet kosmetyczny "ELA" na Starych Sadach, może nie najtaniej ale fachowo i solidnie.
 
 
Marta
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

[quote="Panterka"]Dlatego że niszczą nasze naturalne paznokcie. [/quote]


Ale z drugiej strony wydłużają płytkę.
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[quote="Marta"]Panterka napisał/a:
Dlatego że niszczą nasze naturalne paznokcie.



Ale z drugiej strony wydłużają płytkę.[/quote]


później długo się regenerują, ja sama nosiłam i chętnie nosze bo jest ładnie i bezproblemowo, ale po zdjęciu przeklinam zawsze na słabe paznokcie ;-)

BTW temat był już w dziale dla babeczek
 
 
yabos
Wieluniaczek



Posted:     [ !!! ]

A ja sie tak z ciekawosci zapytam bo sie nie znam. Ale facet jestem to wypada mi sie nie znac;) Te paznokcie zelowe to cos jak tipsy? Czyli takie dlugie, grube, kolorowe paskudztwo na naturalnych paznokciach?
 
 
red
Moderator



Posted:     [ !!! ]

[quote="Dominika"]podaję nr kontaktowy do G. Hadrian (po mężu Adamczyk) . 609554320 - dawno nie korzystałam, więc nie wiem czy jest aktualny. [/quote]
Aktualny.
:D
 
 
Izabela
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Posted:     [ !!! ]

[quote="joanna"]mam pytanie u kogo zrobic paznokcie żelowe?[/quote] Ja robie u Agnieszki Mielczarek w salonie na Wojska Polskiego tel.693-161-557 ładnie,solidnie i tanio Polecam!!
 
 
Panterka
Moderator
żona admina :)



Posted:     [ !!! ]

[quote="syd"]Te paznokcie zelowe to cos jak tipsy? Czyli takie dlugie, grube, kolorowe paskudztwo na naturalnych paznokciach?[/quote]

Cos podobnego ale troszke nowszej generacji. Niekoniecznie dlugie i niekoniecznie kolorowe. Długość zależy od upodoban klientki, wzorki rowniez, moze to byc klasyczny francuski manicure i paznokcie wygladaja elegancko.
 
 
Asiunia
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

[quote="Izabela"][quote="joanna"]mam pytanie u kogo zrobic paznokcie żelowe?[/quote] Ja robie u Agnieszki Mielczarek w salonie na Wojska Polskiego tel.693-161-557 ładnie,solidnie i tanio Polecam!![/quote]

A tak konkretniej to jaka cena jest tam?
 
 
Administrator
Administrator


Posted:     [ !!! ]

[quote="syd"]Czyli takie dlugie, grube, kolorowe paskudztwo na naturalnych paznokciach?[/quote]


Dobre :mrgreen: Ja bym jeszcze dodał że teoretycznie ma się to nam - facetom podobać.
 
 
Magii21
Czytał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

jakiś czas temu kilka razy miałam żelki. Byłam bardzo zadowolona do czasu kiedy je zdjęłam i zobaczyłam swoje pazury. Już dwa miesiące mam swoje i jeszcze mi się nie zregenerowały. Są słabe i łamliwe mimo iż używam różnych odżywek.
Aha robiła mi koleżanka z Kępna. Pierwszy raz za 60,- a kolejny 40,-
 
 
Izabela
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Posted:     [ !!! ]

[quote="Asiunia"]A tak konkretniej to jaka cena jest tam?[/quote] Za sam żel na swoich paznokciach od 50 do 60 zeta a za tipsy żelowe od 75 do 85 zeta
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[quote="Magii21"]Już dwa miesiące mam swoje i jeszcze mi się nie zregenerowały. Są słabe i łamliwe mimo iż używam różnych odżywek. [/quote]

na takie zniszczenia polecam kąpiel parafinową, działa rewelacyjnie na skórę dłoni i paznokcie też są mocniejsze. kąpiel parafinowa u kosmetyczki ok 20-30 zł. wrażenia bezcenne ;D
 
 
Dominika
WIELUNIAK


Posted:     [ !!! ]

taka kapiel parafinową również przerabiałam ... - nic szczególnego, a na paznokcie "po" żelach najlepszym lekarstwem jest silica, krem z garniera do rąk zniszczonych i czas! :wink:
 
 
Izabela
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Posted:     [ !!! ]

[quote="Panterka"]upodoban klientki, wzorki rowniez, moze to byc klasyczny francuski manicure i paznokcie wygladaja elegancko.[/quote] dokładnie ja właśnie takie robie i jestem zadowolona
 
 
Magii21
Czytał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

[quote="Basia"]na takie zniszczenia polecam kąpiel parafinową, działa rewelacyjnie na skórę dłoni i paznokcie też są mocniejsze. kąpiel parafinowa u kosmetyczki ok 20-30 zł. wrażenia bezcenne ;D[/quote]

Chyba skorzystam z tej kąpieli bo moje paznokcie juz nawet nie chcą rosnąć :-( a ja lubie mieć długie. No chyba, ze zdecyduje się na żelowe znowu. Bo tych pazurów nie trzeba co dwa dni malować ;-)
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[quote="Magii21"]Chyba skorzystam z tej kąpieli bo moje paznokcie juz nawet nie chcą rosnąć :-( a ja lubie mieć długie. No chyba, ze zdecyduje się na żelowe znowu. Bo tych pazurów nie trzeba co dwa dni malować ;-)[/quote]

dokładnie, tez chyba zrobię żelki żeby mieć z głowy malowanie, a kąpiel robiłam nawet z żelkami i nic sie nie działo.
 
 
Izabela
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Posted:     [ !!! ]

Parafina dobra sprawa polecam,moje paznokcie po tym stały sie twarde i przestały rozdwajać.
 
 
bilbao
Czytał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

Witam niedawno kupiłam swój pierwszy zestaw do hybryd. Chciałabym nauczyć się wszystkiego od podstaw i tutaj prośba do was abyście podpowiedziały mi od czego mam zacząć, na czym najbardziej się skupić. Ogolnie znalazłam wiele poradników, jak na przyklad na tym portalu:
[url=https://e-urodowo.pl/jak-prawidlowo-pomalowac-paznokcie-poradnik-krok-po-kroku/]e-urodowo.pl[/url]

jednak wiadomo, ze teoria i praktyka to często coś zupełnie innego :)

Dziękuję za pomoc
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group