R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Szukam pracy Rodacy
Autor Wiadomość
MiXas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-24, 13:28   Szukam pracy Rodacy

Witam może ktoś z was poszukuję grafika do pracy. Znam Corela, Adobe... Photoshop/premiere/after efect, Gimpa, Flasha (w fazie nauki), 3dmaxa (również dopiero zaczynam),html,java script itd.. Obecnie pracuję i w miare dobrze zarabiam, ale niestety nie jest to praca na miare moich potrzeb i umiejętności. Szukam pracy w której mógłbym się rozwijać . Interesują mnie tylko ciekawe oferty. Grafika to coś co uwielbiam ale nie moge sobie pozwolić na prace pracował za marne pieniądze.
Pozdrawiam Michał
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-24, 13:32   

Witam

Jeśli możesz pokaż swoje portfolio.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Fides 
Przejeżdżał przez Wieluń
Ad Gloriam



Wiek: 47
Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-02, 17:33   Praca grafika

Witam

Drogi Michale, bez portfolio (profesjonalnego) to nie wiele można zdziałać. Wiem bo Sam mam ten problem. Większość firm z którymi rozmawiałem, żądały portfolio - profesjonalnego portfolio. A ja nigdy nie zachowywałem swoich prac...

Stwórz sobie takie i wtedy powysyłaj swoją ofertę, nikt na słowo Ci nie uwierzy - wiem, to boli, ale tak już jest.
Po duuuże pieniądze proponuję "uderzyć" do większego miasta (Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań)


Pozdrawiam i Życzę powodzenia !
_________________
Absit dicto invidia. - Niechaj słowo wolne będzie od nienawiści
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MiXas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-02, 22:54   Odp.

Dzięki za radę. Ale ja mam jakies tam portfolio tylko muszę je jakoś ładnie ubrać. A nie mam zbyt czasu na to bo ciągle pracuje. A jak wracam z pracy to nie mam czasu bo jestem zmęczony albo sie uczę albo mam jakąś zleconą prace do domu. W wekkandy jstem w szkole albo w pracy(Foto/wideo/wesela). Powiem szczerze, że dawno tu nie zaglądałem. Ja nie prosze o rade pytam tylk czy ktoś ma jakąś ofertę. Jeżeli ktoś ma realnie wolną posade jestem w stanie go przekonac co do swoich umiejętności. Generalnie nie zbyt uważam tego typu ogłoszenia i nie jestem też jakimś amatorem a do dużego miasta mam zamiar udeżyć w odpowiednim czasie. I jeszcze nawiązując do dużych miast nie jest tak kolorowo jakby się mogło wydawać. Miałem dwie oferty pracy jedną w opolu drugą we Wrocławi w dużych agencjach zajmujących się reklama. I co ? Wiecie ile płacili około 1200-1300 zł. Gdzie ja sam miesięcznie płacę za szkołe 350,- doszło by mieszkanie dojazdy droższe utrzymanie. To samo mam w Wieluniu a tu jestem u siebie. A po drugie Po to Bóg stworzył internrt żeby oszukiwać przestrzeń. Gdyby ktoś miał jakąś oferę to mój nr tel. 514364410

[ Dodano: 2006-11-02, 22:58 ]
Niezbyt to się trzyma kupy a już stylistycznie napewno niejest poprawne. Ale nazwał bym to poprostu "potokiem myślowym" I mam nadzieje , że jest w miare zrozumiałe.
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-02, 23:03   

Mixas duże zachodnich firm współpracuje z grafikami/webmsterami ze wschodu. Przygotuj portfolio i poszukaj kontaktów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MiXas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-13, 20:43   

Oferta narazie nieaktualna. UDAŁO SIĘ UFF nie mogę powstrzywymać emocji.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-13, 21:27   

Zamykam temat zatem :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW