R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Podziękowanie !
Autor Wiadomość
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-10, 20:20   Podziękowanie !

Składam podziękowania moim konkurentom w wyborachu Burmistrza Wielunia.
Dziękuje za rzetelną, uczciwą i czystą kampanię wyborczą.
Dziękuje za to, że nie było „szukania dziadków w Wermachcie” czy wyciągania innych "brudów". Świadczy to wysokiej kulturze osobistej i politycznej wszystkich kandydatów. Pokazaliśmy mieszkańcom Wielunia, że różnimy się między sobą w wielu kwestiach, ale łączy nas na pewno - miłość do tego miasta i pragnienie szczęścia Jego mieszkańców.
Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony jakimkolwiek moim tekstem, wypowiedzią czy zachowaniem - to szczerze przepraszam .


Dziękuje za wszystko
Paweł OKRASA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-10, 23:40   

Miałem w tym celu założyc oddzielny temat ale postanowiłem "skorzystać" z tematu założonego przez Pawła.
Ja również chciałbym na koniec kampanii podziękować wielu osobom, które bezinteresownie pomogły mi w jej prowadzeniu. Podziekowania slę nawet do kolegów ze Związku Gmin ZW, Samoobrony, PSL-u i innych ugrupowań (zainteresowani wiedzą o kogo chodzi). Wspólnie pokazalismy, że dla nas młodych nie ma zanczenia przynależność partyjna i wspólnie potrafimy działać dla osiągnięcia celu jakim jest lepszy Wieluń.
Podobnie jak Paweł chciałbym przeprosić wszystkie osoby które poczuły sie urażone w jakikolwiek sposób moimi wypowiedziami.
Na koniec chciałbym zaapelować do wszystkich (zwłaszcza do ludzi młodych), aby wzięli udział w niedzielnych wyborach i oddali swój głos na najlepszego ich zdaniem kandydata - zgodnie ze swoim sumieniem.

Pozdrawiam serdecznie
Radosław Urbaniak
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2006-11-13, 18:38   

także chciałem teraz założy w tym celu oddzielny topic, ale postanowiłem podpisać się tutaj:

Pragnę gorąco i z całego serca podziękować tym wszystkim, którzy podczas wyborów na kartach postawiły znak X przy moim nazwisku... nie wystarczyło co prawda do tego by znaleźć się w Radzie Powiatu, ale wiem, że dla wielu z mieszkańców miasta i okolic moja osoba była wartą uwagi... i za to pragnę jeszcze raz bardzo podziękować...
pragnę także dodać, że głosy oddane na mnie nie były głosami zmarnowanymi - każdy głos oddany na kandydatów KWW Wieluńskie Forum Samorządowe, to głos na listę, a tym samym stworzenie szansy na większą ilość radnych reprezentujących Forum Samorządowe Ziemi Wieluńskiej zarówno w Radzie Miejskiej, jak i Radzie Powiatu... jest to uznanie dla całego programu Forum i stwarzanie szans na jego realizację! Jestem dumny iż mogłem znaleźć się w gronie kandydatów KWW WFS i reprezentować Forum w wyborach samorządowych...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-13, 18:42   

Chciałem podziękować wielu osobą które zaangażowały się bezinteresownie w moją kampanie , moim konkurentom, ale przede wszystkim wyborcom!
Smutny jest jedynie fakt iż większość osób nie chce żadnych zmian w mieście , nie potrafią spojrzeć w przyszłość i nie wiedzą sami co chcą ...
Jednak chciał bym powiedzieć moim wyborcom że wasze głosy nie zostały zmarnowane, o czym przekonacie się niebawem..
Jestem dumny iż mogłem reprezentować Forum w wyborach samorządowych.
Jeszcze raz dziękuje za poparcie i współprace !

Pozdrawiam
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-14, 01:11   

Cóż - tym razem się nie udało. Ale człowiek stał sie bogatszy o pewne doświadczenia... Dziękuję wszystkim za poparcie i gratuluję zwycięzcom.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-14, 08:11   

Ja również chciałem podziękować i zwolennikom i przeciwnikom mojej osoby :) Jak red napisał: człowiek staje się bogatszy w doświadczenia. Myślę, że jeszcze Wieluń o nas usłyszy :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 09:48   

Dziękuję wszystkim popierającym moją osobę. Mimo że nie zostałem wybrany było to dla mnie duże doświadczenie. Mam nadzieję że te wybory przyczynią się do poprawy sytuacji naszej Małej Ojczyzny.
Ferbik również Tobie dzięki za wszystko. 8)
 
   
Kamrat 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 53
Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 114
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-14, 17:23   

mario's napisał/a:
Smutny jest jedynie fakt iż większość osób nie chce żadnych zmian w mieście , nie potrafią spojrzeć w przyszłość i nie wiedzą sami co chcą ...


Trochę pokory by się przydało. Wielu niezastąpionych już dawno na Powązkach leży i ...... nic się nie stało.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 18:47   

Kamrat napisał/a:
Trochę pokory by się przydało. Wielu niezastąpionych już dawno na Powązkach leży i ...... nic się nie stało.


Jesteśmy z wami mario :!:

Widać że ludzie związani z panem Majchrem ostro działają , prowadzą brudną i nieuczciwą kampanie o czym miałem okazje się przekonać ..
Jednak nie dajcie się , to wszystko banialuki :!: :!: :!:
Miał bym pytanie dlaczego bardziej zależy panu Kaji na tym by pan Majcher został burmistrzem :?: :?: :?:
Wiem że pan Kaja robi wszystko co w jego mocy , rozmawiam z różnymi ludzi i przekonuje ich że pan Okrasa jest bee :x
Wydaje mi się że taka postawa i zachowanie nie przystoi człowiekowi piastującemu funkcje publiczne :!: :x
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-14, 20:32   

MATRIX napisał/a:
Widać że ludzie związani z panem Majchrem ostro działają , prowadzą brudną i nieuczciwą kampanie o czym miałem okazje się przekonać ..


Może jakieś konkrety?


MATRIX napisał/a:
Miał bym pytanie dlaczego bardziej zależy panu Kaji na tym by pan Majcher został burmistrzem


Odpowiedź jest chyba oczywista...
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 23:42   

baltazar napisał/a:
Może jakieś konkrety?


Doszło do mnie przynajmniej 5 plotek dotyczących p.Okrasy , słyszałem o smsach, e-mailach , telefonach ,piwku w pijalce na 18-stycznia , oraz o mszy w kościele w Masłowicach ..a bym zapomniał , były jeszcze dwa listy dotyczące pana Perka oraz Forum.
Myśle że nie jedna osoba miała styczność z w/w rzeczami..

[ Dodano: 2006-11-14, 23:47 ]
Czy to prawda ???
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-14, 23:52   

Też słyszałem o takich plotkach o jakich pisze MATRIX, więc mogę poświadczyć, że również słyszałem podobne rzeczy. I jeszcze trochę więcej.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-15, 01:03   

Cytat:
Trochę pokory by się przydało. Wielu niezastąpionych już dawno na Powązkach leży i ...... nic się nie stało.


Nie jestem niezastąpiony :!:
Nie ma ludzi niezastąpionych :!:
A jeśli chodzi o pokorę to mam ją dla moich wyborców jak i ludzi którzy nie poszli na mnie głosować ze względu na inne poglądy...szanuje to :!:
Ale nie mogę być pokornym w stosunku do tych którzy zaczepiali, klepali po ramieniu i mówili "będę na Ciebie głosował" a w rzeczywistości nie oddali tego głosu :evil:
Nie będę miał również pokory dla ludzi którzy bezsensownie skreślili krzyżyk przy osobach które były we władzach i nic dla naszego miasta i społeczeństwa nie zrobiły..
I wreszcie nie będę miał pokory dla ludzi którzy popierali, a nie poszli do wyborów bo im się nie chciało :!:

[ Dodano: 2006-11-14, 16:08 ]
MATRIX napisał/a:
Doszło do mnie przynajmniej 5 plotek dotyczących p.Okrasy , słyszałem o smsach, e-mailach , telefonach ,piwku w pijalce na 18-stycznia , oraz o mszy w kościele w Masłowicach ..a bym zapomniał , były jeszcze dwa listy dotyczące pana Perka oraz Forum.
Myśle że nie jedna osoba miała styczność z w/w rzeczami..

[ Dodano: 2006-11-14, 23:47 ]
Czy to prawda ???


Jeśli chodzi o wypowiedz Matrixa to popieram , ale na chwile obecną nie wypada mi o tym pisać z wiadomych względów, ale po wyborach czemu nie ....
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
argo3 
Słyszał o Wieluniu
argo3


Wiek: 48
Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-15, 07:32   

Koledzy nie ma co tyle gadać po prostu podziękujmy tym wszystkim którzy na nas głosowali i czekajmy do następnych wyborów, róbmy to co mieliśmy zamiar robić przecież z naszych list mamy w radzie miasta kilku radnych :grin: , a jeśli chodzi o tą młodość to cieszmy się z niej i myślę że za cztery lata społeczeństwo Wielunia będzie o cztery lata bogatsze w doświadczenia :) :) :) .
Jeszcze ras pozdrawiam wszystkich i dzięki za głosy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW