R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Poradnik
Autor Wiadomość
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-12-06, 22:55   Poradnik

Oto czego nie lubią kobiety w łóżku i jak to możesz zmienić od zaraz. Bo potem będzie za późno.

Oczywiście, że my, kobiety, lubimy seks. A seks z partnerem, którego kochamy, jest po prostu super! Ale myślę, że od czasu do czasu warto wyjaśnić sobie niektóre nieporozumienia, żeby było jeszcze lepiej, prawda?

O niektórych rzeczach trudno kobiecie mówić wprost, bo męskie ego bywa bardzo delikatne i źle znosi krytykę, zwłaszcza jeżeli dotyczy ona seksu. A są rzeczy, których my po prostu nie lubimy i już. Biorę więc to na siebie. Oto zestaw fatalnych męskich zachowań, sporządzony w oparciu o rozmowy z kilkoma dziesiątkami kobiet. To chyba nie taki wielki problem po prostu się ich oduczyć? Jeszcze mi podziękujecie.

Nie pytaj mnie, co lubię w łóżku

...tuż przed naszym pierwszym razem. Czyli powiedzmy na trzeciej randce albo coś koło tego. Jest nastrój, ściągamy w pośpiechu ubrania i nagle zadajesz mi to pytanie. I co? Cały nastrój diabli wzięli. Po pierwsze - czuję się niezręcznie. Jasne, byłam gotowa na seks, ale nie na rozmowę o tym. Po drugie - wydaje mi się, że powinnam mieć przygotowaną jakąś seksowną odpowiedź. Coś na temat zabawek z seks-shopu czy wiązania. Ale jedyne, co przychodzi mi do głowy, to: "Wiesz, na początek chciałabym, żebyś mnie pieścił, potem chciałabym, żebyśmy się kochali, a na koniec chciałabym mieć orgazm". Po trzecie, jestem trochę zaniepokojona. Czy chciałeś, aby twoje pytanie zabrzmiało seksownie? Że niby jesteś otwarty na każdą perwersję i tylko czekasz, aż coś ekscytującego zaproponuję?
Raczej... zadawaj pytania później. Kiedy już się lepiej poznamy i oswoimy ze sobą.

Nie wsadzaj mi języka do ucha

Ucho jest pofałdowane i ma otwór. Zapewne dlatego jest uważane za miejsce erogenne. Czas najwyższy, aby powiedzieć prawdę - nie jest. I uwierz, nie jestem odosobniona w mojej niechęci do tej pieszczoty. Być może to jakiś uraz. Pamiętam z dzieciństwa, że kiedy wyjeżdżałam na obozy pod namiotami, babcia ostrzegała mnie przed szczypawkami, które miały z upodobaniem włazić śpiącym do ucha. Panicznie się tego bałam. Dlatego teraz, kiedy czuję, że jakieś obce ciało wsuwa mi się do ucha, czuję dreszcz obrzydzenia. No, przepraszam, ale kiedyś musiałam to powiedzieć.
Raczej... pieść delikatnie palcami płatek mojego ucha. To jest OK. Ale nie poświęcaj się tej pieszczocie z takim zaangażowaniem. To tylko ucho.

Nie próbuj kochać się z niepełną erekcją

Ja rozumiem ideę. Masz nadzieję, że kiedy on już się tam znajdzie, to nastąpi stosowna reakcja. Albo może uważasz, że jeśli będziesz się zachowywał, jakby wszystko było w porządku, to będzie w porządku. A może traktujesz swojego penisa jak ojciec niegrzecznego nastolatka? Pokazujesz mu po prostu, kto tu rządzi i gdzie jest jego miejsce. A wiesz, jak ja się czuję? Jakbym za pomocą pluszowego misia została poddana badaniu ginekologicznemu. Proszę, oszczędź upokorzenia i mnie, i sobie. W twoich oczach widzę dokładnie całą twoją desperację i niepewność.
Raczej... pocałuj mnie. Powiedz coś zabawnego. Zamów pizzę. Jeśli to nie zdarza się często, nie ma dramatu. Wyluzuj!

Nie sięgaj między moje nogi...

...w nieodpowiednich sytuacjach. Jasne, że kiedy leżymy w łóżku i właśnie na to czekam, jest to uzasadnione. Ale nie wtedy, gdy np. robię właśnie kolację i odcedzam makaron. Nawet nie wiesz, jakich obrażeń unikasz dzięki temu, że mam łagodny charakter. Ale kiedyś mogę nie wytrzymać. To fajnie, że doceniasz znaczenie pieszczot tego miejsca, ale błagam, rób to jak dojrzały mężczyzna, a nie jak napalony nastolatek. Do tego potrzeba wyczucia. Jeżeli go brakuje, sprawiasz mi ból. I mnie wkurzasz.
Raczej... niech to nie będzie pierwsze miejsce, które pieścisz. Możesz chwycić moją rękę i poprosić: "Pokaż mi, jak chcesz, żebym cię pieścił". I naśladuj ruch mojej dłoni, aż osiągniesz mistrzostwo. W niektórych pozycjach (na przykład na pieska) większość kobiet woli pieścić się sama.

Nie gol się tak

Seks z facetem, który goli jądra, przypomina trochę jazdę konną na siodle z tłuczonego szkła. Jeśli już golisz miejsca intymne, musisz to robić regularnie. Powiedzmy, dwa razy dziennie. Dobra żartowałam.
Raczej... Jesteś facetem. Twój przodek chodził po drzewach w futrze. Nikt nie ma o to do ciebie pretensji, że masz włosy tam. Ale plecy sobie ogol. Proszę.

Nie histeryzuj...

...z powodu zbyt szybkiego wytrysku czy braku erekcji. To się zdarza i wszystkie o tym wiemy. Ale facet, który z tego powodu świruje, załamuje się, obraża, wpada w depresję, jest nie do zniesienia. Jeżeli robisz za dużo zamieszania z takiego powodu, kobieta też zaczyna myśleć, że jest to jakiś potworny problem.
Raczej... zażartuj sobie. Uwielbiamy facetów, którzy mają dystans do siebie.

Joanna Górecka
www.interia.pl

jak czasem czytam podobne poradniki to zastanawiam się do kogo one są skierowane? "Azor nie słuchaj bo zgłupiejesz".

Zdanie o goleniu pleców mnie zabiło :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-12-07, 09:40   

majk-el napisał/a:
Ucho jest pofałdowane i ma otwór.



Gratuluje spostrzegawczości tej Pani :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-07, 11:29   

Brzmi jak wywód 50 letniej dziewicy - tworzenie filozofii to czegoś tak naturalnego jak seks mnie rozwala. Z tego tekstu wynika tylko że kazda laska powinna mieć instrukcję obsługi, a jesli facet sie z nią nie zapozna to nici z udanego seksu :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-07, 11:40   

majk-el napisał/a:
Nie wsadzaj mi języka do ucha

Ucho jest pofałdowane i ma otwór. Zapewne dlatego jest uważane za miejsce erogenne. Czas najwyższy, aby powiedzieć prawdę - nie jest. I uwierz, nie jestem odosobniona w mojej niechęci do tej pieszczoty. Być może to jakiś uraz. Pamiętam z dzieciństwa, że kiedy wyjeżdżałam na obozy pod namiotami, babcia ostrzegała mnie przed szczypawkami, które miały z upodobaniem włazić śpiącym do ucha. Panicznie się tego bałam. Dlatego teraz, kiedy czuję, że jakieś obce ciało wsuwa mi się do ucha, czuję dreszcz obrzydzenia. No, przepraszam, ale kiedyś musiałam to powiedzieć.
Raczej... pieść delikatnie palcami płatek mojego ucha. To jest OK. Ale nie poświęcaj się tej pieszczocie z takim zaangażowaniem. To tylko ucho.

Totalna bzdura - może to jakiś bokser pisał, co ma usunięte chrzęści z uszu :P
Nic o pierdzeniu podczas stosunku nie napisała :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-12-08, 00:21   

Ferbik napisał/a:
może to jakiś bokser pisał, co ma usunięte chrzęści z uszu


Eee z uszu :?: :) Prędzej taki gościu ma usunieta chrzęść z nosa :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW