R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Taxi a policja
Autor Wiadomość
wojtek 
Słyszał o Wieluniu
taxi FUCK the POLICE


Wiek: 52
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: Suwałki
  Wysłany: 2006-12-17, 16:02   Taxi a policja

Zabrano mi dowód rejestracyjny za brak podświetlenia napisu TaXi na kogucie boczne oświetlenia były zapalone w nocy. Zaznaczam ze oświetlenie było sprawne i jest sprzężone z kasą fiskalną która była wyłączona w czasie postoju. Nie sprawdzono nic po za tym. Nie poproszono mnie o włączenie tego światła. Odrazu zabrano dowód rejestracyjny. Co mam w takim przypadku zrobić? Czy policja miała słuszność? Prosze o porady
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-17, 16:33   

Dziwna sprawa... zabrali ci dowód za brak świateł, a Ty mając światła nie powiedziałeś że możesz je włączyć??? NA POSTOJU??? :lol: Mieli cię prosić??? To raczej Ty powinieneś się bronić i pokazać im ze są sprawne... nie zrobiłeś tego więc zabrali Ci dowód. Nie widzę tu nic na Twoją obronę. Możesz co najwyżej jechac na przegląd zapłacić i odzyskać dowód. Frycowe sie płaci.
 
   
wojtek 
Słyszał o Wieluniu
taxi FUCK the POLICE


Wiek: 52
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2006-12-17, 17:01   

zapaliłem światło taxi pokazałem ze działa najwyzej powinni mi mandat wlepic ale zabrac dowód???? to chyba cos nietak jesli wszystko działa straciłem 2 dni roboty
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-17, 21:48   

Jeśli uważasz, że działanie funkcjonariuszy było nadwyraz przesadzone to w/w sprawę proponuję zgłosić do ich bepośredniego przełożonego, którym jest naczelnik wydziału ruchu drogowego miejscowej komendy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-31, 16:23   

Witaj w Wieluniu :grin: mógłbyś podać dane Policjantów z kwitków? Panowie, może wprowadzimy ranking najbardziej nadgorliwych funkjonariuszy bo to co wyrabiają to już lekka przesada... :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-12-31, 17:56   

wojtek napisał/a:
Zabrano mi dowód rejestracyjny za brak podświetlenia napisu TaXi na kogucie


Przepraszam, bo może ja już żyję zabawą (sylwestrową) i nie jarzę. Czy my rozmawiamy o tym światełku na dachu co podświetla neonik z napisem TAXI? :shock: :D

Jak dla mnie, bomba. :!: :!: :!: :D :D

No i nie sprecyzowałeś gdzie są Ci super policmajstry, bo z Twojego profilu wynika że Suwalszczyzna i aż się boję potwierdzenia że takie chocki spotkały Cię w Wieluniu. ;) :P
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW