R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Paskudny podstęp policjantów
Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-12-31, 13:38   

Pamiętacie o co chodziło w tym temacie?
O fotoradar i sprytny fortel naszej drogówki. I oto że nie byłem pewny, zapłacę czy nie, a obiecałem że dam znać.

I tak mija właśnie półtora miesiąca i nic, wychodzi na to że mi się upiekło. ;) :mrgreen:

Ferbik, mam nadzieję że nie „wykraczesz” owych dwóch miesięcy, o których wcześniej pisałeś i o koledze, któremu po owym terminie zafundowali sąd grodzki. :P :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 13:47   

Miko mnie capnęli kiedyś w Wieruszowie i po pół roku mi ściągnęli z pensji bo nie zapłaciłem kredytowego.
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-12-31, 16:21   

a ja mam dwa mandaty zaległe do zapłaty. jeden z kwietnia 2005 r. w wysokości 300 zł(jak na razie cisza), choć próbowali mi wejśc na pensje z zakładu pracy. Pech tak chciał, że spóźnili się o ok. 2 miesiące, bo zmieniłęm prace, a drugi z listopoada 2005 - 100 zł. Oba mandaty dostałem w Poznaniu, gdzie swego czasu mieszkałem I tu wydarzyła się rzecz ciekawa. Otóż pewnego styczniowego lub lutowego dnia br, zadzwonił do mnie pan z Uzrędu Skarbowego w Wieluniu z zapytaniem, kiedy zapłacę mandat w wysokości 100 zł. Powiedziałem, że nigdy! Na to on, że przyjdzie z komornikiem do mnie do domu. Powiedziałem proszę bardzo tylko, że jest pewnien problem, bo ja w Wieluniu nie mieszkam, a jestem tylko i wyłącznie zameldowany i w domu nic mojego poprostu nie ma. :smile:
Jeste pełnoletni i w pełni odpowiadam za swoje czyny, więc mamie nie mogą nic zabrać. I dziś jest Sylwester 2006-2007 i od tamtego momentu nie miałem żadnych sygnałów odnośnie zaległych mandatów.
A swoja drogą pierwszy dostałęm też w sytuacji, gdy z nieoznakowaneog autka dostałęm fotkę, a km dalej stali już w ślicznych 2 radiowozach oznakowane misiaczki. były 2 radiowozy, bo jeden się nie wyrabiał.
a co do niepełnoletnich, pjanych wyrostków na mieście to łapać wszystkich po kolei.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-01, 14:00   

Z grupą wyrostków bynajmniej się nie utożsamiam ale to chyba nie jest w porządku że na wszystkich od razu patrzy się przez pryzmat tych wyrostków... Ale temat jest o nadgorliwości policjantów która w tym przypadku również miała miejsce i widać że panowie młodzi policjanci chcą szybko zaplusować szkoda tylko że tak mało ambitnie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-01, 15:27   

Archdevil, najlepiej jak nie będę się wypowiadał na temat Twojego zachowania wtedy. Sam dobrze powinieneś wiedzieć jak było... (chodzi mi o godziny pracy Twojej mamy i podejście do sprawy i policji). Wypowiadaj się jeśli naprawdę będziesz niesłusznie pokrzywdzony! To wszystko w tej sprawie...
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-01-01, 17:44   

Silvo napisał/a:
Archdevil, najlepiej jak nie będę się wypowiadał na temat Twojego zachowania wtedy. Sam dobrze powinieneś wiedzieć jak było... (chodzi mi o godziny pracy Twojej mamy i podejście do sprawy i policji). Wypowiadaj się jeśli naprawdę będziesz niesłusznie pokrzywdzony! To wszystko w tej sprawie...

To również chętnie zakwestionuję. Wydzieranie się do mnie i zarzucanie mi kłamstwa, podczas gdy faktycznie godzin NIE znałem, jest co najmniej nie na miejscu. Na wszystkie pytania odpowiadałem jak tylko mogłem.

A tak, zakrawa pod wychowanie przez moich rodziców to jest słuszne pokrzywdzenie wg Ciebie widocznie. Cóż, tego komentować nie będę.

Dla mnie koniec tematu a także i szacunku dla paskudnych podstępów władz.

[ Dodano: 2007-01-01, 17:46 ]
Pozdrawiam, Radek Fąfara
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-01, 17:58   

nie wiem o jaką sytuację chodzi, ale policja jest od tego, żeby pilnować porządku i to wszystko. a miejsce pijanych małolató na pewno nie jest w centrum miasta!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-02, 00:10   

Collina, masz racje! Jesli jestes nieletni to nie pij. Archdevil, Twoja mama pracuje zawsze na ta sama godzine (słowa ochroniarza w jej pracy)! Wiec dobrze wiedziales ze jest w domu! Nastepnym razem nie pij :P
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-01-02, 00:59   

Silvo napisał/a:
Wiec dobrze wiedziales ze jest w domu!

Niestety jesteś w błędzie.

Silvo napisał/a:
Nastepnym razem nie pij :P

Jedyne słowa których dla mnie warto tu posłuchać, bo niestety teraz wyłącznie ja będę musiał płacić za założoną na mnie sprawę. Mój portfel dziękuje za nagonkę.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-02, 11:12   

miko 005 napisał/a:
I tak mija właśnie półtora miesiąca i nic, wychodzi na to że mi się upiekło. n Mr. Green


Muszę Cię zmartwić... Naszemu pracownikowi kiedyś po 3 miesiącach przyszedł mandat z fotoradaru... Co prawda w końcu wezwali na komendę moją mamę jako właściciela pojazdu (zdjęcie nieczytelne ;-) no i skończyło się bez sądu, ale podobno zdarza się też że od razu do sądu kierują...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW