R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
REKLAMA HEYAH ZAKAZANA!!
Autor Wiadomość
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-09, 09:49   REKLAMA HEYAH ZAKAZANA!!

Reklama Heyah zakazana

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zakazała emisji spotu reklamowego Heyah - Czerwony Kapturek.

Przypomnijmy, że 19 lipca wystartowała kampania Heyah pod tytułem "Nie opowiadamy bajek".

Kreacja kampanii nawiązuje do bajkowego świata, a jej bohaterami są plastelinkowe postacie. Wykorzystuje motywy z najbardziej znanych i popularnych bajek, widzowie mogli oglądać m.in. zmodyfikowaną wersję jednej z najbardziej popularnych bajek - o Czerwonym Kapturku.

- Wyprawa Czerwonego Kapturka przez piękny las, wśród latających motyli i śpiewających ptaków kończy się nie wizytą w domu babci, ale nóżką uwięzioną w sidłach. Okazuje się, że … Heyah nie umie opowiadać bajek. Tłem do spotu o Czerwonym Kapturku jest piosenka skomponowana i napisana specjalnie do filmu Heyah. Wykonuje ją Zbigniew Wodecki" - czytamy w informacji Heyah.

I właśnie tę reklamę zakwestionowała KRRiT. Rada podała w uzasadnieniu, iż "dramatyczny rozwój akcji sprawia, że dzieci boją się tej reklamy i mają wątpliwości, co do prawdziwej treści bajki o Czerwonym Kapturku".

W uzasadnieniu znalazła się także informacja o tym, że reklama zagraża rozwojowi psychicznemu dzieci i dlatego KRRiT wydała zakaz jej emisji

źródło : wp.pl


Chlip!! To są najlepsze reklamy jakie kiedykolwiek widziałam!! Kierują się dziećmi, że się boją oglądać, a grać w gry typu Quake(chyba dobrze napisałam) się nie boją?? Tyle krwi, przemocy i jakoś im to odpowiada. :evil: Szkoda gadać... :cry: :cry: :cry:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-09, 10:19   

Hehe pamietacie ta reklame plusa, gdzie idzie lala z bufonami i kolesie patrza jak szpak w p... ?? a na koncu podchodzi laska taki paszwir i mowi: heya! - reklama plusa - antyreklama heyah.
Szkoda ze tej reklamy heyah nie puszcza
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-08-10, 09:27   

Jeśli chodzi o reklamy to naprawdę niektóre są rewelacyjne. :lol: Typu Heyah czy PLUS (z kabaretem Mumio), ale niektóre wołaja o pomstę do nieba. Nie wiem czy ktoś w końcu wymysli jakąś reklamę proszku do prania na poziomie. Równie dobrze zabroniłabym pokazywania reklamy "MLEKO WZMOCNI TWOJE KOSCI I POCZUCIE GODNOŚCI". Według mnie jest deprawująca. :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-10, 10:59   

Dominika napisał/a:
Jeśli chodzi o reklamy to naprawdę niektóre są rewelacyjne. Typu Heyah czy PLUS (z kabaretem Mumio)


O tak! Zgodzę się z Tobą w pełni. To są najlepsze reklamy! :mrgreen: A zauważyliście to, że trochę się zmieniła ta bajka pod koniec??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-10, 11:57   

Wracajac do tresci tematu: nie zakazana, tylko zmieniona
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-10, 16:49   

Wlasnie przed chwila leciala reklama z kapturkiem ale juz nie wrzeszczy, tylko na czarnym tle leci napis :-)
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-10, 16:54   

"ała ! (#$%^*%) ja (piiiiiiiiiiiiii) !!" hehehe
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
annuska
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-10, 18:00   

ale to juz i tak nie to samo :wink:
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-10, 18:23   

Dokładnie, to już nie to samo...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW