R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Poważna kontuzja Gołoty, walka z Saletą odwołana
Autor Wiadomość
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-02, 15:15   Poważna kontuzja Gołoty, walka z Saletą odwołana

Podczas poniedziałkowego sparingu Andrzej Gołota doznał groźnej kontuzji łuku brwiowego, która wykluczy go z ringu na co najmniej dwa miesiące. Zaplanowana na 13 sierpnia w Chicago jego walka z Przemysławem Saletą nie dojdzie więc do skutku.

"Po jednym z ciosów sparingpartnera kask pękł, obrócił się i rozerwał Andrzejowi łuk brwiowy. Lekarz założył 11 szwów od środka i 12 na zewnątrz. To oznacza przerwę co najmniej dwumiesięczną. Andrzej próbował przekonać mnie i Sama Colonnę, że może walczyć, ale żadna komisja nie dopuści go do pojedynku" - powiedział menedżer Gołoty Ziggy Rozalski.

"Przemek powiedział, że Andrzej doznał kontuzji umyślnie, bo się go boi. To totalna bzdura. Jestem starym chłopem, mam 47 lat, ale gdybym potrenował ze dwa miesiące, to sam bym nap... Saletę. Po tym, co Przemek powiedział, jestem za tym, by w ogóle zrezygnować z tej walki, ale oczywiście decyzja należy do Andrzeja" - dodał Rozalski.


źródło: onet.pl
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-03, 10:08   

Andrzej znowu na ringu - ten topic powinien znaleźć się w dziale HUMOR :mrgreen:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-08-11, 19:54   

Łe no... ja tam chętnie zobaczyłambym na raz Michalczewskiego, Gołotę i Saletę. :lol:
Tygrys i Gołota już zrobili swoje (w każdej dziedzinie) :twisted: , obstawialabym Saletę. 8) Tym dwóm starszym panom sława i pieniążki uderzyły do głowy. No i jak to Markowski spiewał :"trzeba wiedzieć kiedy ze scecy zejsc...", no i wypadałoby jeszcze w dobrym stylu. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW