R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
chaos w szkołach .....
Autor Wiadomość
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-03, 22:07   

ourson napisał/a:
wystarczy zniesienie obowiązku szkolnego powyżej podstawówki. I to niekoniecznie będzie działało motywując na samą młodzież ale na pewno na większość rodziców tak. A jeśli ani na młodzież ani na rodziców to nauka i utrzymywanie takich osobników w jakimkolwiek gimnazjum nie ma sensu...

Dominika napisał/a:
regres,

Chyba masz Dominiko rację. Są rodziny patologiczne w których zdarzają się geniusze a czy bez obowiązku szkolnego dałoby się wyłowić takie perełki.. Wątpię, także nie popadajmy w skrajności ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2007-02-12, 23:08   

hasta napisał/a:
W liceum mamy taki zapie**ol z materialem ze naprawde trzeba sie sprezyc. W drugiej klasie liceum na profilu biologioczno-chemicznym mialam 3 godziny historii i realizowalismy program 3 lat w ciagu jednego roku. Na jednej godzinie lekcyjnej "omawiane" bylo to co w starym systemie podczas 8 jednostek lekcyjnych... po prostu smiech na sali!
też chodziłem na odre i nie sciemniaj w postach. tak dla ścisłości: materiał z 3 lat przerobiony w 2 lata nauki (yhyba rok historii przespałaś) a i to jeszcze nie cały. Nie rób obozu pracy z nadodrzańskiej bo też byłem na biochemie. Zapier**l w liceum - grzeszysz i nie wiesz co piszesz - dobry żart :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-13, 00:05   

waldex napisał/a:
też chodziłem na odre i nie sciemniaj w postach. tak dla ścisłości: materiał z 3 lat przerobiony w 2 lata nauki (yhyba rok historii przespałaś) a i to jeszcze nie cały. Nie rób obozu pracy z nadodrzańskiej bo też byłem na biochemie. Zapier**l w liceum - grzeszysz i nie wiesz co piszesz - dobry żart

Nie porównuje liceum do studiów, ale do liceum sprzed reformy, kiedy to wszystko było zupełnie rozłożone. Jeżeli ktoś sobie olewa no to może nie odczuwa natłoku materiału, ale jeżeli ktoś sie przykłada to ma sporo do zrobienia :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2007-02-14, 20:32   

Skąd masz takie porównanie? Chodzilaś do poprzedniej wersji liceum? Nie wierz w opowieści starszych. A co do liceum - nie olewałem, tylko tzreba wiedziec czego, jak i kiedy się uczyć...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW