R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak rozkochać w sobie chłopaka?
Autor Wiadomość
lisek 
Czytał o Wieluniu
Maria


Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 33
Skąd: miłośniczka
Wysłany: 2007-03-30, 06:41   

Nie-chętnie odpowiem na to pytanie.Lecz zastanawiam się jakie jest twoje podojrzenie co do tego wieku i dlaczego tak go określasz?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2007-03-30, 07:36   

lisek napisał/a:
Chciałam rozkochac w sobie chłopaka-podpowiedzcie jak to zrobic.Problem polega na tym,że te zaloty muszą byc na odległość.


Na odległość to troche trudne, ale znam ludzi którzy po kilku dniach rozmów przez gg pędzili przez pół Polski do dziewczyny ;) także chyba jest to możliwe

Myślę, że powinnaś być sobą a jednocześnie powinnaś delikatnie i subtelnie (tak jak tylko Wy to potraficie) dać mu do zrozumienia co do niego czujesz i że chcesz z nim być.
Są dwie opcje: albo koleś złapie haczyk, zajarzy o co chodzi, przejmie inicjatywe i dalej już samo się potoczy albo da Ci do zrozumienia (delikatnie lub nie - zależy jaki model faceta ;) ) że nie jest zainteresowany. Po pewnym czasie - jeśli nie ma żadnej reakcji z jego strony - lepiej postawić sprawę jasno i uzyskać jasną odpowiedź, bo ileż można żyć złudzeniami i nadzieją.
Napewno nie rób nic na siłę. Możliwe że po pewnym czasie sam się odezwie, zrozumie że tez mu zależy - czasami tak bywa. Fajnie jak babeczka podrywa faceta ale żeby nie było tak że on jest dla Ciebie bogiem a Ty dla niego nikim - w drugą stronę to też nie działa - uczucia muszą być odwzajemnione :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-03-30, 08:04   

lisek napisał/a:
Nie-chętnie odpowiem na to pytanie.Lecz zastanawiam się jakie jest twoje podojrzenie co do tego wieku i dlaczego tak go określasz?

Ok, nie chcesz odpowiedzieć to nie. NIC nie określiłam z góry, a podejrzenia zostawię w takim razie dla siebie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2007-03-30, 09:33   

lisek napisał/a:
Czy ktos z Was długo zabiegał o wzgłedy drugiej osoby,gdy ta się broniła aż wreszcie uległa zalotom?


Ja "walczyłem" 1,5 roku... w końcu się udało :grin:


lisek napisał/a:
zastanawiam się jakie jest twoje podojrzenie co do tego wieku i dlaczego tak go określasz?


heh ja też sie domyslam czemu Dominika pyta :P
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
lisek 
Czytał o Wieluniu
Maria


Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 33
Skąd: miłośniczka
Wysłany: 2007-03-30, 19:32   

heh ja też sie domyslam czemu Dominika pyta

Ja niestety się nie domyślam.......
A co robiłeś ,zeby ći się udało

[ Dodano: 2007-03-30, 19:33 ]
Tobie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
flirciara 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 52
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-31, 12:18   

Zaintryguj Go swoją osobą ( może masz jakieś dziwne zainteresowania, albo uprawiasz ciekawe sporty, np. skaczesz na bungee?) Spraw by myślał o Tobie, o tym co możesz robić... Niech zrozumie że jesteś jedyna i wyjątkowa! Podtrzymuj znajomość - ale nie pokazuj że Ci zależy....to Jemu ma zależeć na Tobie! A jak już zacznie, odpisuj na co trzeciego sms-ka (tego ważniejszego!).... To zawsze pomaga.... Niech "zapoluje" na Ciebie :!:
Jest tylko jedna podstawowa zasada - nie kłam :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-31, 19:44   

hajenleet napisał/a:
Dla mnie ten temat wyglada bardzo prowokacyjnie hehehe :P :D

Gdybym jednak mial sie wypowiedziec... Faceci doskonale wiedza, kiedy laska na nie leci. Powiem z doswiadczenia. Musniesz lekko faceta milym tekstem, a potem oziebisz kontakt, poniekad olejesz go. Wtedy obudzi sie w nim instynkt lowcy. A jak Cie "wyrwie", bedzie myslal, ze to jego zasluga

Trudno, takie zycie.


PS. Nie zawsze tak jest, nie wierz mi na slowo (sprawdz) :P


jak facet nie jest kobietą zainteresowany to takie olanie go ucieszy ;) bo laska nei będize go meczyć. też mi technika :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2007-03-31, 20:23   

Ale co, Ty myslisz, ze zdobycie faceta jest najwazniejsze? Przeciez jak on nie jest zainteresowany dziewczyna, to nie mozna nic na sile. Niech sobie odpusci i szuka innego.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
lisek 
Czytał o Wieluniu
Maria


Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 33
Skąd: miłośniczka
Wysłany: 2007-03-31, 22:35   

Teoretycznie przygotowana jeste dobrze . Myśle ze wielu z was również....Niestety takie podchody typu odpowiedz na trzeci sms i tym podobne zwodzenie nie udają mi sie .Zawsze przed faktem postanawiam np.na następną zaczepkę nie odpowiem i co robię -co innego .Mało tego jeszcze wylewam od razu nadmiar swej miłości i wybaczam wszystko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-04-01, 08:42   

Wydaje mi się że żadne podchody nic tu nie pomogą ,przecież byliście już razem i on dobrze cie zna.Coś musiało przerwać ten związek,jeśli ty on ma juz uraz,jeśli on widocznie miał ku temu powody.Na twoim miejscu dałabym sobie spokój bo to trochę dziecinna zabawa....
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-01, 17:08   

Zgadzam się z edzią , nic na siłe :grin:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-04-01, 17:23   

edzia i odziu napisał/a:
to trochę dziecinna zabawa....



edzia i odziu, śledziłem ten wątek, nie wypowiadając sie, ale uważam, że masz racje. Zabawa w kotka i myszke to dla dzieci
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW