R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Najdroższy i najszybszy na świecie
Autor Wiadomość
Michal 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 220
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-01, 15:57   Najdroższy i najszybszy na świecie

Należąca do Volkswagena firma Bugatti Automobiles SAS zapowiedziała w czwartek, że w przyszłym tygodniu rozpoczyna seryjną produkcję najszybszego i najdroższego samochodu na świecie.

Bugatti Veyron 16.4 ma silnik o mocy 1001 koni mechanicznych i rozwija prędkość 407 kilometrów na godzinę, a kosztować będzie 1 milion euro (plus podatki).

Do salonów sprzedaży trafi w tym miesiącu - powiedział szef Bugatti Automobiles SAS Thomas Bscher w montowni tych pojazdów w Molsheim koło Strasburga.

Plany firmy Bugatti na najbliższe lata przewidują sprzedaż nie więcej niż 300 tych ekskluzywnych samochodów rocznie.


(interia.pl)

bugatti.jpg
Plik ściągnięto 25600 raz(y) 22,37 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Daro 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 36
Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 191
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-01, 16:03   

az milo popatrzec na taka furke :] 1001 KM fajnie ale to wszystko jak zwykle nie na polskie drogi bo to jest nierealne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Michal 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 220
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-01, 16:07   

hehe....dokladnie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Daro 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 36
Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 191
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-01, 16:12   

a my jak zwykle placimy i placimy i placimy a drogi jakie byly takie sa i tylko niszczeją ale co na to poradzimy :(jest niewiele drog ktorymi to auto mialoby szanse przejechec
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-01, 16:59   

Daro napisał/a:
jest niewiele drog ktorymi to auto mialoby szanse przejechec


Dałoby radę trasą na Wrocław i Warszawę (droga krajowa), nie jest tak źle, ale pozostałe trasy, to szkoda tylko by było takim autem jeździć i je niszczyć... nigdy nie dorobimy się takich dróg, jak np. we Włoszech, Szwecji, etc, etc.
 
   
Daro 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 36
Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 191
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-01, 17:49   

to fakt nigdy sie takich nie dorobimy niby zrobili nowa droge kolo piotrkowa droga jest betonowa moze nie ma kolein ale za to juz daja sie odczuc dziury moze niewielkie ale czuc je w czasie jazdy a droga niedawno oddana do uzytku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-01, 21:02   

ywis, buehehhe ale mnie rozsmieszyles :mrgreen: Krajowa 8-ka takim wozem ?? Chyba, ze podnioslbys zawieszenie przynajmniej 40cm nad ziemie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jezdze czesto do Warszawy i daje ci gwarancje, ze w zestawie do tego samochodu musialbys dostac szufelke i szczotke do zmiatania czesci, ktore ci zostana.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-02, 10:39   

Ferbik, może może, ale Ja powiedziałem, że to jedna z lepszych dróg jakie są u nas w kraju, a nie najlepsza :)
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-02, 13:04   

ywis, ale ja nie przecze, ze nie jest jedna z lepszych. Nawiazalem tylko do twojego postu, a ty nadal nie potrafisz czytac ze zrozumieniem :evil:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-02, 14:10   

Ferbik, potrafię... wystarczy dobrze się wczytać i wszystko jasne. Wyciągaj konkretne wnioski, a nie wyssane z palca.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-02, 14:19   

ywis, co wg ciebie jest wyssane z palca ??
Napisales:
ywis napisał/a:
Dałoby radę trasą na Wrocław i Warszawę (droga krajowa), nie jest tak źle

Napisalem, ze takim samochodem zgubilbys zawieszenie. Napisales:
ywis napisał/a:
ale Ja powiedziałem, że to jedna z lepszych dróg jakie są u nas w kraju, a nie najlepsza

Napisales dopiero w tym poscie, a ja tego nie znegowalem ani wczesniej ani pozniej. I napisalem ci, ze nawiazalem do twojego postu a nie do tego czy 8 jest jedna z lepszych czy nie. Post dotyczy samochodu jw.
Mam nadzieje, ze w koncu zrozumiales o co mi chodzi.......... uffffffffff..........
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-02, 14:20   

Ferbik napisał/a:
Mam nadzieje, ze w koncu zrozumiales o co mi chodzi.......... uffffffffff..........


Ja Cię zawsze rozumiem, przepraszam że musiałeś się namęczyć, aby to wyjaśnić...
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW