R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Mariusz Gorzeń - ten wie kto się dowiedział...
Autor Wiadomość
mikeeee
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-09, 19:59   Mariusz Gorzeń - ten wie kto się dowiedział...

Zajrzyjcie na www.aktywni.org.pl
Wybaczcie, że troszkę politykuje, ale ten facet być może będzie reprezentował nasz region w sejmie...poznałem go jest spoko i zna Wieluń i obiecał mi, że o naszym mieście nie zapomni, ja mu jakos nawet wierze ;-)
Jak myslicie warto "zainwestować" w niego nasz wieluński głos??
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-09, 22:36   

mikeeee napisał/a:
ja mu jakos nawet wierze


A jakie argumenty przemawiają za tym, że mu wierzysz? Bo chyba nie fakt ten, że powiedział iż będzie pamiętał o naszym miasteczku i to wszystko? :roll:
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-09, 22:48   

Nawet tym co znam nie wierze, a dopiero co komuś kto zupełnie jest mi obcy, no i w dodatku polityk...
Nie siej tu propagandy... 8)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-10, 10:06   

mikeeee, tak BTW, to widzę potrujnie Twoje posty :twisted:
 
   
mikeeee
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-10, 12:14   

Ojoj od razu propagandę... ;-)
Ja go znam osobiscie, to człowiek naprawde konkretny, a poza tym nie jest politykiem :)
On poprostu chce cos zrobic dobrego, jest psychologiem, potrafi rozmawiac, pomaga trudnej młodzieży wieluńskiej, pomaga kobietom z rakiem piersi, organizuje osrodki dla dzieci chorych na ADHD....
;-)
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-10, 12:24   

mikeeee, każdy przed wyobrami próbuje się pokazać z tej jak najlepszej strony, a później wychodzi jego drugie "JA" :evil:
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-10, 12:35   

Hmmmm, czlowiek z PiSu, mnie ich poglady nie podchodza. W kazdym razie wiekszosc.
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-10, 12:36   

Wszyscy są tacy sami, przed wyobramia zapewnienia poprawy na lepsze, a jak już się dostaną wyżej, to tej poprawy nie widać.
 
   
mikeeee
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-10, 16:56   

Masz rację często ma to miejsce, ale spojrzyjcie na listy, Ci ludzie o których wspominasz najczęściej są na pierwszych miejscach, ale wystarczy zejśc troszke niżej i można odnaleźc osoby, które nie są zniszczone polityką i mogą być "świeżą krwią" w naszym parlamencie. Mariusz Gorzeń jest doktorem psychiatrii więc On tym wszystkim o których piszesz zaaplikuje stosowną terapię ;-)
 
   
elle
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-11, 10:33   

mikeeee, pare zlotych pewnie dostales za ta propagande od kandydata.
A Ty, J_a_r_o_, powinienes zaczac pobierac oplaty za reklame na forum. 8)
 
   
mikeeee
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-11, 18:10   

i tu Cie zaskoczę...nie dostałem ani grosika, nawet nic mi nie obiecano w zamian...robie to bo chcę...i nie uważam, że jest to reklama, rozpocząłem dyskusję o kandydatach i nie zabraniam nikomu porównywania innych kandydatur....
;-)
 
   
Zygmunt Stary
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-13, 00:28   

Drogi mikeee.
Zasadniczo ludzie od 3-go miejsca na liście robią za łapaczy głosów dla "lokomotyw", lub pierwszego na liście. Faktem jest, że nasz region ma małe szanse na swojego posła.
PSL chyba wogóle nie wejdzie, a w związku z tym i Łuczak.
Uznaję Twoją dobrą wolę i też proponuję niektórych ludzi z naszego regionu.
Ponieważ na liście LPR-u nie ma na pierwszych czterech miejscach nikogo od nas, to być może Grzegorz Wardęga z Sieradza urodzony w dawnym powiecie wieluńskim, może się załapać z piątego miejsca - polecam, kto go zna, to wie, że to porządny człowiek.
Do senatu ma szanse Wojciech Zarzycki - tu ograniczenia 5% nie obowiązują, a polecam tu również Jacka Przybyłka z Sieradza. Kto ich zna, to wie, że można na nich polegać.
Generalnie, niezależnie od przekonań politycznych głosujmy na ludzi uczciwych, najlepiej znanych nam osobiście, na których się nie zawiedliśmy. Dobrze, gdyby zamieszkiwali w naszym regionie lub z niego pochodzili...
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-13, 08:37   

Prosze nie robic tutaj kampanii wyborczej, bo skonczy sie to na usunieciu postow i ostrzezeniach
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-13, 09:00   

Ferbik, to auto reklama :twisted:
Znaleźli sobie miejsce :wink:
 
   
Zygmunt Stary
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-13, 11:19   

Drodzy Ferbik i ywis przeczytałem dokładnie regulamin forum i nie znajduję powodu do stosowania wobec mnie ostrzeżeń, chyba, że wybory parlamentarne potraktujemy w taki sam sposób jak sprzedawanie gumy do żucia.
Jest to niezależnie od Waszych przekonań ważna sprawa.
Uważam, że stosowanie w tym wypadku punktu regulaminu
Cytat:
9) Wykorzystywanie Forum do ogłoszeń i reklamy w jakiejkolwiek formie dla towarów, usług, stron WWW itd., zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych, jest zabronione. Uczestnik, który nie stosuje się do tego w sposób uporczywy może mieć całkowicie zablokowany dostęp do Forum (ban).

nie jest całkowicie zasadne. W końcu jest kampania wyborcza, a ten dział "O wszystkim dla wszystkich" ma być z założenia Hyde Parkiem
Jeżeli temat nie znajdzie zainteresowania umrze śmiercią naturalną
Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW