R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego rower?
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2005-09-22, 23:09   Dlaczego rower?

Słuchajcie, ponieważ najprawdopodobniej temat, który już był u nas na forum wygasł, czyli ten kto go zakładał musiał ustawić opcję wygaśnięcia tematu po iluś tam dniach, tworze go raz jeszcze, gdyż uważam, że był jak najbardziej odpowiedni i godny uwagi.

Tak więc, moja propozycja jest następująca.
Może stworzymy coś w rodzaju zespołu forumowiczów, którzy będą pokonywać jakieś tam trasy rowerowe, wcześniej ustalone wspólnie.
Mam tu na myśli szlaki rowerowe, choćby taki czerwony szlak, o którym pisał Ferbik, które jak najbardziej moglibyśmy pokonywać wspólnie, korzystając jednocześnie z dóbr natury ;)
Przed nami jesień i zima, czyli na takie wycieczki chyba nie mamy juz co liczyć w tym sezonie rowerowym, lecz już od najbliższej wiosny można by było takowe rajdy organizować.
Piszcie co uważacie na ten temat, czy ten pomysł wydaje Wam się dobry.
Każde sugestie mile widziane jak i każda osoba pisząca się na coś takiego :D
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-23, 07:52   

J_a_r_o_, treraz to raczej niedlugo sankami bedziemy jezdzic :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2005-09-23, 08:28   

Jaro, ja jaknajbardziej pisze się na takie wyprawy. Wspólna jazda o wiele bardziej cieszy niż samotne kolarstwo. Warto zamieścić tutaj dokładną listę tras, określić długość i trudność a potem już w kolejnych postach będziemy wybierać którąś z nich.

Jesień czy bardzo odległa jeszcze zima nie przeszkadzają w uprawianiu tego sportu. Należy tylko pamiętać o ciepłym ubraniu, rękawiczkach itp. Teraz jeszcze nie ma mrozu a nawet gdyby był to chyba niebezpiecznie robi się dopiero gdy napotkamy lód, czy śnieg na drodze. Trzeba także lepiej konserwować nasz sprzęt żeby nie dać się zaskoczyć podczas jazdy usterką.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-23, 09:20   

J_a_r_o_, ja już powiedziałem swoje zdanie, jestem jak najbardziej za. Myślę, że nawet i jesienią można by było znaleźć jeden dzień, który będzie w miarę i wybrać się na taką wyprawę, co o tym sądzicie?
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2005-09-24, 11:47   

W niedzielę po południu wybieram się na przejażdżkę. Wstępna propozycja to Ruda-Kamion. To ostatnie takie dni więc szkoda siedzieć w domu. O 16:00 będę czekał na chętnych przy “Tango”.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-24, 12:08   

Łukasz, grrrrr... nie pasuje mi jutro, nie może być jakiś inny termin?
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-09-25, 21:04   

Nie no tyyyyylu chetnych było. A wyszło na to, że Łukasz sam pojechał :roll:
Ja nie deklarowałam swojej obecnosci, ale smiem twierdzic, że na naszym forum jest tak, że wszystko jest w porzadku dopóki nie dochodzi do konkretów. :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
iwan
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-25, 22:16   

No prosze, jednak temat kolarstwa nie zginal smiercia tragiczna na tym forum. Chetnie w miare mozliwosci czasowych bede podrzucal Wam pomysly na wyjazd. Moze przyda sie kilka informacji. Wydaje mi sie ze w sierpniu pisalem juz o tym ze najfajniejsze traski sa zlokalizowane nad rzeka w rejonie luku Warty. Sam dojazd do Warty to 30 km w dwie strony. Nie wiem czy jestescie zainteresowani trasami 40-80 km. Prosze o sygnal.
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-26, 07:20   

Myślę, że na początek to aż tak dalekie trasy nie wchodzą w gre, aczkolwiek w miarę upływu czasu, w tym pokonywania coraz to dłuższych tras to jak najbardziej.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2005-09-26, 08:34   

Wczoraj zrobiłem ponad 40 km.
(16:15) Wieluń – Ruda – Kamion;
Kamion – Jajczaki – Strugi – Kamionka – Nowy Świat – Ruda – Wieluń (19:05)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-26, 09:09   

Łukasz, no nieźle, nieźle. Ale nie dość, że to rower mojej siostry, to jeszcze nie posiada świateł, więc dla mnie jazda po 19.00 nieodpowiada :)
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2005-09-26, 10:53   

Na wszystko znajdzie się wytłumaczenie. W tym tygodniu mam jeszcze czas w środę i piątek. Piszcie propozycje na forum z co najmniej dniowym wyprzedzeniem żebym każdy miał szanse zobaczyć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-26, 11:09   

Żadne wytłumaczenie, jeśli pogoda dopisze można się wybrać w środę lub piątek, ale wątpie aby ktoś w środę był chętny w końcu dużo osób pracuje w środku tygodnia.
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-27, 09:43   

NO właśnie ta praca, mi niestety nie pasuje w tym tygodniu.
Jeśli przyszły będzie nadal tak piękny i słoneczny, proponuję się zebrać i jechać sobie gdzieś współnie, co Wy na to :?:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-27, 10:07   

Przyszły, hm... nie wiem, czy będzie mi odpowiadać, zaczynam studia, koniec wakacji, a i może jeszcze praca będzie mnie czekać, także nie jestem w stanie odpowiedzieć na ten moment, co w przyszłym tygodniu będzie.

BTW, jeśli chodzi o pogodę, to chyba będzie nieco gorsza :evil:
Za późno pomyśleliśmy o tych rowerach ;)
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW