R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Opera: za darmo i bez banera
Autor Wiadomość
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-21, 11:44   Opera: za darmo i bez banera

Firma Opera Software, producent popularnej przeglądarki Opera, zdecydowała się na usunięcie z darmowej wersji swojego produktu banera reklamowego. Dzięki temu pełna wersja Opery dostępna jest zarówno bez reklam, jak i bez żadnych opłat licencyjnych.

Program do tej pory dostępny był w dwóch wersjach - darmowej, ale z banerem reklamowym umieszczonym obok paska adresowego oraz płatnej, w której owego banera nie było.

Teraz firma zdecydowała się na scalenie obu wersji - program można pobierać bez opłat i banera. Przedstawiciele Opera Software tłumaczą, że chcą w ten sposób przyciągnąć nowych użytkowników - "Zapraszamy dziś całą społeczność internetową do korzystania z Opery i przekonania się, jak powinno wyglądać surfowanie po sieci. Rezygnacja z banera reklamowego oraz opłaty rejestracyjnej zachęci wielu nowych użytkowników do odkrycia szybkości, bezpieczeństwa i niezrównanej używalności Opery" - tłumaczy Jon S. von Tetzchner, CEO firmy Opera Software.

Przeglądarka dostępna jest w 20 wersjach językowych (w tym również w polskiej).

Więcej informacji: Opera Software.Oera Software
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2005-09-21, 14:25   

To było właściwie do przewidzenia, po wprowadzeniu tych darmowych licencji z okazji 10 urodzin :) Bardzo dobrze.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-21, 23:47   

Co by to było gdyby to Microsoft zrobił taki "gest" - jeśli można to tak nazwać. Dla mnie Opera to nie to samo, co Microsoft. Nawet fakt iż jest za darmo mnie nie przyciąga... Chyba za słabo się starają :twisted:
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-22, 00:37   

ywis napisał/a:
Co by to było gdyby to Microsoft zrobił taki "gest" - jeśli można to tak nazwać. Dla mnie Opera to nie to samo, co Microsoft. Nawet fakt iż jest za darmo mnie nie przyciąga... Chyba za słabo się starają :twisted:


Please, rozwin swoja mysl, bo chociaz nie pilem to nie rozumiem.
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-22, 15:30   

Cytat:
Please, rozwin swoja mysl, bo chociaz nie pilem to nie rozumiem.


Że tak powiem, chodziło o to, że Opera to kicz, a nie przeglądarka... jak dla mnie :twisted:
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2005-09-22, 15:39   

Uzasadnij.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-23, 10:25   

Archdevil napisał/a:
Uzasadnij.


Od kiedy mam komputer używam IE i nigdy mi się jeszcze z nim nic nie stało.
Pewnego razu zainstalowałem sobie Opere, a później Firefox i od razu zaczęło się krzaczyć wszystko. Dlatego dla mnie wszystkie Opery, Firefox, etc, etc... to kicz.
Zapewne te argumenty nie przemawiają za tym, bo to słabe argumenty, ale mi wystarczyły.
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-23, 10:32   

ywis napisał/a:
Archdevil napisał/a:
Uzasadnij.


Od kiedy mam komputer używam IE i nigdy mi się jeszcze z nim nic nie stało.
Pewnego razu zainstalowałem sobie Opere, a później Firefox i od razu zaczęło się krzaczyć wszystko. Dlatego dla mnie wszystkie Opery, Firefox, etc, etc... to kicz.
Zapewne te argumenty nie przemawiają za tym, bo to słabe argumenty, ale mi wystarczyły.


BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!! Ywis, swoim brakiem wiedzy i umiejetnosci - przepieknie to umotywowales. BRAWO :-P :P :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Blink 2005-09-23, 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-23, 11:39   

Blink, po prostu dla mnie to starczy... jak tylko zainstalowałem Opere zaczęło się krzaczyć, więc miałem korzystać? Na IE nigdy mi się nic nie działo, chodzi idealnie i tak jak trzeba. Proste jak dla mnie! Lepiej używać czegoś co pierdzieli wszystko, czy tego co sprawuje i współpracuje dobrze z resztą?
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2005-09-23, 14:03   

Hm, no dobrze - zaczęło się krzaczyć. Ale CO? :) Wszystko to raczej nie pasuje jako odpowiedź.

Porównywałeś np ilość pożeranych zasobów podczas uruchomienia kilku okien lub szybkość ładowania stron?

A to, że Ci się nic nie stało z IE nie jest wcale powodem, przez który nie można nazwać Opery przeglądarką :)
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-23, 14:50   

Archdevil, każdy korzysta z tego co lubi, ja tylko wypowiedziałem swoją kwestie, przecież nikogo nie nakłaniam do korzystania z IE :)
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-23, 15:43   

ywis napisał/a:
Archdevil, każdy korzysta z tego co lubi, ja tylko wypowiedziałem swoją kwestie, przecież nikogo nie nakłaniam do korzystania z IE :)


To poprostu pisz tak od razu, ze bardziej odpowiada Ci IE i tyle albo ze nie potrafiles sobie z nia (Operą i FF) poradzic. Ale nie pisz, ze to pseudo przegladarka albo kicz. Bo mijasz sie z prawda. Zreszta nie pisz o czyms czego nie uzywasz i naprawde nie miales z tym do konca do czynienie, bo jak sam napisles - Ci nie chodzila i krzaczyla.
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-23, 15:45   

Blink napisał/a:
Bo mijasz sie z prawda.


W swojej kwestii nie :twisted:
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2005-09-23, 18:58   

ywis napisał/a:
Archdevil, każdy korzysta z tego co lubi, ja tylko wypowiedziałem swoją kwestie, przecież nikogo nie nakłaniam do korzystania z IE :)


Wiem o tym, że nie nakłaniasz - ale mi chodzi tylko o to, żebyś opisał dokładniej CO się krzaczyło przy tej przeglądarce :> Wciąż bowiem nie widzę żadnego uzasadnienia dla uznania tej przeglądarki jako kicz.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW