R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-04-10, 12:38
Może podsumujemy pracę naszych posłów?
Autor Wiadomość
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-10-19, 12:34   

Colina normalnie kłamiesz,trochę wcześniej napisałeś że nie lubisz zajączków a Zarzycki był w PSL a potem wskoczył do PiS a teraz jest w PSL-Piast.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-19, 18:04   

Collina napisał/a:
Napisałem jedynie, że moim zdaniem trzeba głosować na ludzi stąd, którzy będą walczyć o nasze sprawy. A z tych, których mamy do wyboru najlepszy jest Łuczak

O jakie "nasze sprawy" Pan Łuczak zadbał ? Ja nie słyszałem o żadnym Konkretnym sukcesie Pana Posła !
Nawet na S-8 przez Łódź się zgodził tuż po ostatnich wyborach, podczas spotkania parlamentarzystów województwa łódzkiego !!!
Łuczak poptrafi robić wokół siebie dużo szumu . W tym jest dobry, ale owoców Jego posłowania BRAK !
Poza tym w poprzedniej kampanii wyrolował Zarzyckiego z pierwszego miejsca na liście PSL i teraz sam został wyrolowany przez Olasa. Dokładnie w ten sam sposób.
Nie mówiąc o tym , że w poprzedniej kampanii całe Starostwo "pracowało" na wynik Łuczaka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-19, 20:46   

Kończąc ta cała dyskusje (bo mam nadzieję że administracja zablokuje ten temat o północy) chciałbym tylko wszystkich jeszcze raz namówić do udziału w wyborach.
Pamiętajcie że możemy zagłosować na jednego kandydata na posła i trzech kandydatów do senatu.
Pozdrawiam i zycze wszystkim trafnych wyborów :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-10-19, 20:49   

[quote="hubert18Nawet na S-8 przez Łódź się zgodził tuż po ostatnich wyborach, podczas spotkania parlamentarzystów województwa łódzkiego !!!
Łuczak poptrafi robić wokół siebie dużo szumu . W tym jest dobry, ale owoców Jego posłowania BRAK !
Poza tym w poprzedniej kampanii wyrolował Zarzyckiego z pierwszego miejsca na liście PSL i teraz sam został wyrolowany przez Olasa. Dokładnie w ten sam sposób.
[/quote]

bredzisz człowieku!!
Łuczak dlatego jest na pozycji 2, bo jako jedyny walczył o S-8. Przez to Sieradz, Łódź, Zd. Wola i inni przegłosowali pozycje nr 1 dla Łuczaka, mimo iż zarządzenie z centrali było takie, że obecni posłowie mają mieć z urzędu nr 1.
NO ale w Radio Maryja ani w TV Trwam o tym nie usłyszysz.
A ja proszę, pokażcie mi lepszego kandydata z naszego powiatu, który kandyduje!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-29, 09:59   

Ale się ostatnio rzeczy nasłuchałem...

Kiedos mało brakowało wstąpiłby do PSL, a sam Łuczak ponoć wtedy jak znicze kładzono gdzieś na placu ku pamięci JPII, proponował jakiejś kobiecie kupno znicza za 10zł, bo wykupiono wszystkie.
A kobieta odpowedziała mu, że jej na pieniądzach nie zależy, a chce nauczyć wnuka(który z nią tam był) że pamięć dla papieża jest ważniejsza niż pieniądze za znicz.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2007-10-29, 22:33   

Mateusz z tego co mi wiadomo to Kiedos zanim wstąpił do Samoobrony był w PSL.
_________________
Żeby tak zarobić i się nie narobić;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW