R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Muay Thai
Autor Wiadomość
Koala 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-21, 15:59   

Poprawka, jednak chodze. :P Moim problem bylo w ogole namowienie rodzicow na to, ale juz jest spoko. :) Polecam to kazdemu kto chcialbym sie troche nauczyc samoobrony.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maco61 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 47
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-21, 17:15   

OK to dobra wiadomosc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-22, 19:36   

maco61 napisał/a:
Widze ze toczy sie dyskusja na tema sztuk walki i yampress ocenia trenera MT ktorego nawet nie zna.


maco61 napisał/a:
a tak w w ogule to znasz tego trenera MT czy tylko tak sobie wypisujesz bzdury?


to znam wreszcie tego trenera czy nie znam ? bo sam juz nie wiem :]

Na 2 raz w ogÓle to nie wypisuj takich głupot :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maco61 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 47
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-22, 22:40   

Wiesz co yamprees udajesz speca od sztuk walk a czepiasz się szczegółów lepiej byś się konkretnie odniósł do moich wypowiedzi a nie cwaniakował. A głupoty to ktoś tu wypisuje i na pewno to nie jestem ja...

Z twojego opisu trenera MT wynika że pojecie to może masz ale o lalkach Barbie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-23, 10:52   

nasz wymieniony wyżej trener co jakiś czas ma na plakacie inny styl walki
a naucza jak sama dalsza cześć wskazuje mma.

co do lalek barbi to nie trafiłes bo się nie i znam :]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maco61 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 47
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-23, 12:49   

Nie chcę się tu z nikim „przepychać” a daleki jestem od tego żeby się tu z kimś kłócić, ale nie lubię, kiedy ktoś pisze nieprawdę, dlatego w miarę możliwości spróbuję wyjaśnić jak to jest z tym trenerem M.G.
Mianowicie z tego, co wiem mając ok. 15 lat trenował boks i podstawy boksu tajskiego wtedy było mu to potrzebne żeby nie oberwać, ponieważ stał na bramce w dyskotekach, gdzieś po 5 latach zainteresował się Jeet Kune Do (Sztuka Walki, którą udoskonalał Bruce Lee), zaczął jeździć na seminaria i obozy trenerów polskich i zagranicznych i po jakimś czasie został asystentem mistrza w łódzkiej szkole Wojciecha Adamusika http://www.jeetkunedo.pl/ i tu muszę sprostować jedną rzecz na tej stronie w zakładce KADRA (Nasi trenerzy) ktoś wpisał niewiadomo, dlaczego że M.G. trenował karate z tego, co wiem to rzeczywiście był na treningu karate, ale tylko jeden raz w podstawówce :) . Ale idąc dalej w łódzkiej szkole M.G. oprócz JKD uczył się również innych sztuk walki jak Kali (walka z bronią białą i innymi) oraz sztuk walki mieszanej, czyli MMA były to: Shootwrestling (w skrócie BJJ + MT) i Combat Submission Wrestling. I to trwało parę lat. W międzyczasie prowadził sekcje w Sieradzu, Zduńskiej Woli i Wieluniu. Na początku roku 2003 zaczął trenować już gdzie indziej Muay Thai po jakimś czasie zrobił uprawnienia trenera i teraz trenuje MT i tak to wygląda.

Myślę, że gdyby znalazł chętnych to w każdej chwili mógłby trenować MMA tyle, że w Wieluniu jest z tym problem. Dużo ludzi mówi, co to by nie chcieli trenować a jak przyjdzie, co, do czego to nikogo niema.

Jeszcze jedna sprawa nie nam nic do karate i innych sztuk walki wszystkich szanuję za to, że uprawiają swoje style chodziło mi tylko o małe sprostowanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
vertus02 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-11-11, 12:13   

Cytat:
a mnie jak długo będzie istnieć...
- sekcja muay thai w Wieluniu istnieje juz ponad rok i zbiegiem czasu jest coraz wiecej chetnych, w tym roku ruszyla nowa sekcja dla poczatkujacych ale jest rowniez i grupa zaawansowana

Cytat:
to skoro tak twierdzisz ze nie chodziłeś to nie powinienes się wypowiadać bo nie masz pojecia
a Ty chodziles?

Ja u Macka trenuje juz ponad rok, jest bardzo dobrym trenerem, a jak nie wierzysz to przyjdz na trening i sprawdz, dopiero potem oceniaj...

Pozdrawiam
_________________
One World - One Muay Thai
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW