R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dworzec PKS
Autor Wiadomość
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-10, 20:30   Dworzec PKS

Witam...Co sądzicie o chuliganach z dworca PKS?? W piątek widziałem jak pobili jednego chłopaka za to, że nie ma "fajek"...Według mnie trzeba z tym skończyć...
Co Wy na to?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-10, 21:54   

Jack_Black, z tego co wiem to kamera jest na dworcu, to po pierwsze. Po drugie jest tam jakiś cieć z rentą, który strzeże tego obiektu. Co prawda nie widziałem go w innej akcji jak zatrzymywanie rowerzysty, który jechał sobie 5km/h po dworcu a tam jest zakaz jazdy rowerem. Szkoda tylko, że oznakowany tylko z jednej strony :P
A buraków, którzy kozaczą jest pełno wszędzie. Zadaję pytanie więc, jak masz zamiar zrobić z tym porządek?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-11, 05:21   

Jack_Black, Byłeś świadkiem??? Zgłosiłeś na policję???
Jeżeli nie to o czym tu pisać...
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-12-11, 17:46   

Nieważne kto i co myśli na ten temat, to faktem pozostaje sprawa, że dworzec PKS jest jedną z większych „wylęgarni” zła wśród młodzieży. Już pisałem o tym zjawisku przy okazji reklamowanego na łamach WIELUŃ BIZ, salonu gier, że budynek dworcowy; był, jest i będzie niestety niechlubny, pod względem chuligaństwa, z prostej przyczyny, spory natłok młodzieży w jednym miejscu. A młodzież jak wiemy jest różna.
Jest też inny aspekt sprawy, nie wiem jak teraz ale za mojej młodości i czasach kiedy byłem częstym bywalcem dworcowych pomieszczeń, jak na lekarstwo, a przeważnie wcale nie było widać tam żadnych patroli policji. Pewnie teraz jest tak samo, ale to niech już skomentują dzisiejsi klienci dworca.

Ferbik napisał/a:
Po drugie jest tam jakiś cieć z rentą, który strzeże tego obiektu.


Ferbik, myślę że ten człowiek kończy swoją pracę zadowolony z faktu opuszczenia miejsca pracy bez żadnego uszczerbku na i tak wątłym zdrowiu :D :twisted: .

Wydaje mi się że ów poszkodowany, przedstawiając kilkoro świadków zajścia, ma dużą szansę domagać się od dyrekcji dworca na drodze sądowej, odszkodowania za poniesione na tym terenie straty, czy to na zdrowiu, czy każde inne. Wszak to budynek użyteczności publicznej, i każdy rodzaj zabezpieczenia musi tam być spełniony, ten o naruszeniu nietykalności cielesnej, w obrębie obiektu, też.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-11, 18:56   

Kamery?? Są tylko po to żeby ładnie wyglądać...Nie wiem czy są używane tak naprawdę...A Salon Gier to chyba najgorszy pomysł na tym dworcu...Mogli już lepiej jakiś klasztor wybudować :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2007-12-11, 21:22   

miko 005 napisał/a:
Jest też inny aspekt sprawy, nie wiem jak teraz ale za mojej młodości i czasach kiedy byłem częstym bywalcem dworcowych pomieszczeń, jak na lekarstwo, a przeważnie wcale nie było widać tam żadnych patroli policji. Pewnie teraz jest tak samo, ale to niech już skomentują dzisiejsi klienci dworca.


Tak się składa, że na dworcu jestem codziennie z racji dojazdu do Wielunia. Bardzo często widzę tam patrole policji, przeważnie ok godz 15 :)

Jack_Black napisał/a:
Kamery?? Są tylko po to żeby ładnie wyglądać...Nie wiem czy są używane tak naprawdę.


Kamery są "używane"! Ochroniarz obserwuje właśnie przez kamery i interweniuje w razie potrzeby. Jeżeli ktoś się popycha, kopie w coś ochroniarz przychodzi i upomina, czasem rozdziela skaczące do siebie osoby i nie raz byłam świadkiem tego.

Co do bójek i pobić ani razu nie byłam świadkiem takiego incydentu w okolicach dworca PKS, nie słyszałam nawet, żeby kogoś tam pobili.

Jack_Black napisał/a:
A Salon Gier to chyba najgorszy pomysł na tym dworcu...


Czy komuś się przez to coś stało, komuś zaszkodził? Nie zauważyłam

miko 005 napisał/a:
faktem pozostaje sprawa, że dworzec PKS jest jedną z większych „wylęgarni” zła wśród młodzieży.
miko 005 napisał/a:
że budynek dworcowy; był, jest i będzie niestety niechlubny, pod względem chuligaństwa, z prostej przyczyny, spory natłok młodzieży w jednym miejscu.


W jaki sposób to zło wylęga się wśród młodzieży w tym miejscu? Wg Ciebie młodzież = chuligaństwo? Trochę chyba przesadzasz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-11, 21:22   

Jack_Black napisał/a:
Kamery?? Są tylko po to żeby ładnie wyglądać...Nie wiem czy są używane tak naprawdę...


Niby są używane, ale więcej było przypadków kiedy się nie spisały, niż takich, kiedy okazały się przydatne... Na przykład kiedyś wybito szybę w kiosku w "Tęczy" i skradziono artykuły, a żadna z dwóch kamer usytuowanych na placu Legionów nic nie zauważyła... Takie przypadki można mnożyć.
Natomiast wracając do kwestii dworca PKS, to miałem "przyjemność" odbyć nie do końca miłą rozmowę z Panem Ochroniarzem kiedy nieświadom zakazu jazdy tamtędy rowerem (znak stoi tylko z jednej strony) jechałem przez prawie pusty teren dworca z szybkością mniejszą niż 10km/h... Ciekawe czy jakby jechało ze mną jeszcze dwóch dobrze zbudowanych kolegów, to czy też zwróciłby nam uwagę... Jednym słowem na dworcu bezpieczeństwa pilnuje kamera, która nic nie widzi i ochroniarz, który zaczepia tylko te osoby, które wie że nic mu nie zrobią. Czyli - strzeż się sam...
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW