R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Szukam pracy
Autor Wiadomość
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2008-03-17, 16:28   

Mateusz napisał/a:
Poszukałabyś sobie pracy w większym mieście choćby we Wrocławiu i to nie na forum ale na pracuj.pl ;) Chyba że Cie pasjonuje praca za okienkiem w biurze kredytowym.


Szukałeś kiedyś pracy we Wrocławiu? Jakiej pracy tam szukałeś? Jaką pracę tam znalazłeś?

Mateusz - jeżeli odpowiedź na każde z powyższych pytań brzmi NIE to proszę nie odpisuj i zastanów się nad swoimi radami!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-19, 20:14   

maj-kel


Bardzo poważnie rozważam mieszkanie i prace we Wrocławiu...

Póki co rozglądam się za pracą we Wrocławiu a pełno jest ofert, które mnie interesują w firmach typu CU, Warta, Open Finance.

Mieszkanie - pokój kilkanaście m2 kosztuje ok. 500zł z opłatami a mieszkanie 30m2 1000-1400zł wynajm oczywiscie.

Chociaz możnaby też pod Wrocławiem poszukać mieszkania, ale wtedy trzeba doliczyć koszty dojazdu do pracy. Dużo opcji...

Praca w Wieluniu od zaraz?? Korona i Neotech. Bynajmniej za darmo zabierają cie spod domu. Tak szukałem pracy w wakacje... ;) Dlatego poszłem na budowe, bo najlepiej płacili i to powyżej średniej krajowej :p
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-03-19, 21:47   

Mateusz napisał/a:
Dlatego poszłem na budowe

poszedłem...

Mateusz napisał/a:
Póki co rozglądam się za pracą we Wrocławiu a pełno jest ofert, które mnie interesują w firmach typu CU, Warta, Open Finance.


Życzę Ci powodzenia... Zaraz po szkole średniej, w wielkim mieście, z wielkimi marzeniami... Byle nie okazało się to wielką pomyłką i wielką klapą, czego oczywiście Ci nie życzę... Ba nawet doradzam Ci podjęcie takiej próby... Może ona zweryfikuje twoje podejście do życia ;)

Żeby nie robić offtopu martusiek, radziłbym Ci posprawdzać witryny internetowe jednostek budżetowych... Naprawdę jest wiele ogłoszeń o konkursach na stanowiska ;)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2008-03-19, 22:44   

Mateusz napisał/a:
Bardzo poważnie rozważam mieszkanie i prace we Wrocławiu...
Póki co rozglądam się za pracą we Wrocławiu a pełno jest ofert, które mnie interesują w firmach typu CU, Warta, Open Finance.
Mieszkanie - pokój kilkanaście m2 kosztuje ok. 500zł z opłatami a mieszkanie 30m2 1000-1400zł wynajm oczywiscie.
Chociaz możnaby też pod Wrocławiem poszukać mieszkania, ale wtedy trzeba doliczyć koszty dojazdu do pracy. Dużo opcji...


Gdyby było tak różowo to wszyscy by wyjeżdżali. Uważaj abyś się nie rozczarował. Ale oczywiście, życzę sukcesu!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-21, 12:05   

Rybak napisał/a:
A może jakieś ramy wynagrodzeń ?? Forma zatrudnienia ?? Godziny pracy ??
Bo jeśli proponujecie np. start z najniższej krajowej i pracę "od świtu do zmierzchu"
to szkoda czasu na wysyłanie CV.


Z doświadczenia wiem, że takich rzeczy można dowiedzieć się na rozmowie kwalifikacyjnej.
A jeśli potencjalny pracownik nie jest zorganizowany to pracuje od świtu do zmierzchu :lol:
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-21, 19:18   

Dzięki, zresztą to nie jest nic pewnego, ale co byś na moim miejscu robił?
Liczył na jakąś pracę w okienku przy obsłudze klienta czy coś w tym rodzaju, czy też ruszył tyłek do większego miasta z uczelnią pod nosem, znajomymi na wyciągnięcie ręki(dużo tam będzie studiowało) i możliwością znalezenia ciekawszej pracy.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-21, 20:01   

Mateusz, jak nie będziesz miał doświadczenia (czyt. niepłatnych stażów, jak nie faktycznie wcześniejszej pracy na podobnym stanowisku ble... ble...) to Cię wcale tak szybko w tym CU czy Warcie nie zatrudnią. Na razie masz ew. referencje tylko od tego pana, u którego pracowałeś w wakacje przy układaniu kostki brukowej. Ale one Ci chyba w tej branży nie pomogą. :wink: pzd
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-22, 00:22   

Mateusz napisał/a:
Dzięki, zresztą to nie jest nic pewnego, ale co byś na moim miejscu robił?
Liczył na jakąś pracę w okienku przy obsłudze klienta czy coś w tym rodzaju, czy też ruszył tyłek do większego miasta z uczelnią pod nosem, znajomymi na wyciągnięcie ręki(dużo tam będzie studiowało) i możliwością znalezenia ciekawszej pracy.


Mateusz a Ty myślisz że po skończeniu studiów p.t. finanse czy ekonomia to biorą od razu na dyrektorów? Bzdura. Dokładnie tak jak piszesz zaczniesz od okienka i obsługi klienta. I nie widzę w tym nic złego. Pracujesz , zdobywasz doświadczenie - awansujesz. Zaczynając swoją pierwszą pracę przy obsłudze klienta w Wieluńskim banku wcale nie blokujesz sobie drogi rozwoju. Przykład? - Dyrektor z placówki ING w Wieluniu jest teraz dyrektorem obszarowym w regionie łódzkim i ma pod sobą kilkunastu dyrektorów placówek. Można?

Nie wierz w to, że możliwy jest szybki i spektakularny awans lub zatrudnienie od razu na wysokim stanowisku. Owszem znam taką osobę, która została pół roku po skończeniu studiów dyrektorem na całą Polskę jednego z departamentów, tyle tylko że on wiedział o tym kim będzie już w czasie studiów...

Mateusz każdy kto wkraczał w dorosłe życie miał takie same ja TY marzenia, plany. Niestety każdy tak samo dostawał w d... i życie sprowadzało go na ziemię. Przykre to ale prawdziwe. Tłumaczenie tego nie ma sensu.


Mateusz napisał/a:

Póki co rozglądam się za pracą we Wrocławiu a pełno jest ofert, które mnie interesują w firmach typu CU, Warta, Open Finance.

A co to za praca - doradca ubezpieczeniowy (czytaj akwizytor)? Wolałbym siedzieć w okienku w banku (przynajmniej ciepło) niż ganiać za klientami i wydzwaniać do ludzi z książki telefonicznej i recytować wierszyk. Takich telefonów odbieram kilka w miesiącu...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
martusiek 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-03-22, 08:11   

Tymbardziej,ze praca w `okienku w banku` moze byc naprawde fajna! :)
Ja,zaczynając moj staż ( bo o zwyklym zatrudnieniu nie było NIGDZIE mowy,mimo skonczonych studiów z bankowosci) byłam nastawiona bardzo negatywnie..
ze co to za praca,ze nudna,ze dojezdzac trzeba ( do skomlina) i jeszcze robić wszystko za wszystkich za ..480 pln miesiecznie :?

a teraz..po pól roku zupelnie inne mam wrazenia..kasa oczywiscie kasą małą pozostała,ale!- klienci poprostu przemili,umilali mi kazdy dzień w pracy swoimi opowiadaniami o kolejnych nowinkach ze wsi :wink: , niektorzy potrafili byc tak wdzieczni (chocby za zwykle wypłacenie pieniedzy),ze przychodzili potem z pączkami czy jabłkami w podzięce (hehe,powaznie).
Z dziewczynami z pracy szybko się zgrałam ,a przeciez dobry klimat w pracy to podstawa.
No i sama "praca" - szybko się przyzwyczaiłam do wykonywanych czynnosci..wiec po jakims czasie przestały mnie one przerazac, czy nudzić. Poprostu polubiłam swoją pracę ,a księgowanie przelewów to poprostu pokochałam :razz:

I teraz, chyba nikt mi nie wmówi,ze bycie "doradcą handlowym" ( czyt. od drzwi do drzwi,od numeru do numeru) chocby we Wrocławiu- jest fajniejsze od bycia "panienką z okienka" :P

Bo normalnie nie uwierze .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-24, 17:24   

Administrator

Masz rację, dlatego też ide na studia zaoczne, żeby w wieku 22-23 lat nie zaczynać od początku. Może troche przesadziłem... Po wakacjach będe działał, teraz tylko takie "rozpoznanie terenu" robie ;)
Cytat:


Mateusz każdy kto wkraczał w dorosłe życie miał takie same ja TY marzenia, plany. Niestety każdy tak samo dostawał w d... i życie sprowadzało go na ziemię. Przykre to ale prawdziwe. Tłumaczenie tego nie ma sensu.


Może tak moja wypowiedź zbyt kolorowo zabrzmiała, przyznaje oczywiście racje. Znajomy na początku pracy miał Fiata 126p a teraz po kilku latach jeździ kilkuletnim mercedesem.

[ Dodano: 2008-03-24, 17:26 ]
martusiek

Nie to że chciałem Cie urazić czy coś, do ciebie nie nawiązuje...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
lidka2012 
Słyszał o Wieluniu
lidka2012


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Toporów
Wysłany: 2008-03-26, 13:29   

swietna praca tylko ze w wekendy to nie mam za bardzo dojazdow ale moze kiedys :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2008-03-26, 16:14   

Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Start People 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-03-27, 14:46   Praca dla Ankietera

Start People jest częścią USG People.
Jesteśmy wiodącą firmą w zakresie usług pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji oraz payrollingu.

Obecnie dla naszego Klienta - poszukujemy osoby na stanowisko:

ANKIETER/AUDYTOR
Nr ref. AN/04/2008/CILODZ/WIELUŃ

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za prowadzenie badania marketingowego /zadowolenie klienta/. Do obowiązków ankietera należeć będzie:

• Przeprowadzenie ankiet wśród klientów hurtowni przy pomocy urządzenia Pocket PC (przenośny komputer mieszczący się w dłoni - palmtop)
• Codzienne raportowanie z przeprowadzonej akcji
• Dodatkowe informacje: ankiety zawierają pytania zamknięte, czas na przeprowadzenie ankiet od 2 do 5 dni


Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie (mile widziane osoby uczące się, studenci)
• Podstawowa obsługa komputera
• Sumienność, odpowiedzialność i uczciwość
• Komunikatywność i zaangażowanie
• Otwartość na klienta
• Dokładność
• Miła aparycja
• Dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność w godz. 7 - 15


Oferujemy:

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Dorywczą pracę na podstawie umowy zlecenia
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Prace w młodym, ambitnym zespole
• Telefoniczne szkolenie ankieterów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy lodz_image@startpeople.pl o tytule AN/04/2008/CILODZ/WIELUŃ

Start People Image
Ul. Piotrkowska 111
90-425 Łódź
tel. 0426325590

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2008-04-03, 10:20   

martusiek napisał/a:
Jestem osobą w 100% dyspozycyjną
:?:

martusiek napisał/a:
Poszukałabyś sobie pracy w większym mieście choćby we Wrocławiu i to nie na forum ale na pracuj.pl Chyba że Cie pasjonuje praca za okienkiem w biurze kredytowym.
:)

Zgadzam się. Ja postawiłem wszystko na jedną kartę. Zrezygnowałem z pracy w Wieluniu i wyjechałem do Wrocławia. Już o roku pracuje w banku. Na początku było trudno. Jednak z czasem zostałem doceniony i jestem zadowolony z pracy. (mógłbym to samo napisać tutaj: http://wielun.biz/viewtopic.php?t=5686). Polecam prace w dużych instytucjach finansowych, tych z kapitałem zagranicznym. W takich firmach często wprowadzony jest tzw. ład korporacyjny i kodeks etyczny, który pozwala zachować poprawne relacje pomiędzy współpracownikami. Takie firmy mają rozbudowane systemy zarządzania, motywacyjne, socjalne. Dokładnie wiem za co jestem oceniany i jak wyliczana jest moja premia.
Jeśli chodzi o sam proces szukania pracy należy skupić się na właściwym zredagowaniu listu motywacyjnego i CV. Może być nawet odrobinę nieszablonowy. Wcześniej nie miałem doświadczenia w bankowości ale myślę, że pomogło mi to, iż pochodzę z małego miasta i właściwa argumentacja. Można napisać dlaczego akurat Wrocław a nie inne miasto. Pracodawca musi wiedzieć, że nasze plany przeprowadzkowe są poważne. Przed rozmową kwalifikacyjną warto poznać firmę oraz stanowisko na które aplikujemy.
I przede wszystkim życzę odwagi i uśmiechu. Powodzenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-07, 19:28   

jestsuper napisał/a:
Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?

Przepraszam że tak pózno odpisuje ale jak najbardziej aktualne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW