R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Archdevil
2009-03-24, 14:57
E-mail do autorów komunikatora Gadu-Gadu
Autor Wiadomość
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-10, 11:10   E-mail do autorów komunikatora Gadu-Gadu

Cytat:

Witam,

Mam pytanie czym się różni nowa wersja komunikatora GG od poprzednich. A właściwie kilka szczegółowych pytań:

1. Ile razy w miesiącu gubi się lista kontaktów? Czy jest to może robione na zasadzie losowania?
2. Ile razy podczas szukania kogoś w katalogu program się wyłącza? Trzeba szukać w katalogu zawsze o pełnej godzinie czy algorytm jest inny?
3. Od ilu rozmów archiwum GG ulega usunięciu poprzez błąd przepełnienia komunikatora? Czy jeśli na liście będę miał tylko marte23, cieply_buziaczek_16 i zimny_marian_kolega_na_piwo_55 to jest szansa, że zachowam archiwum przez chociaż pół roku?
4. Jaki jest stopień prawdopodobieństwa, że wyszukiwarka w archiwum znajdzie cokolwiek więcej niż po 10 minutach komunikat "Nic nie znaleziono"?
5. O ile MB zwolni się pamięci RAM jeśli wyłączę skiny. 50 MB? Więcej już chyba nie, bo pozostałe 20MB pewnie zostają na emotki, efekty i wczytaną listę GG czy coś...
6. Czy rozmowa telefoniczna będzie tak samo prowadzona jak w poprzednich wersjach GG, na zasadzie funkcji widmo?
7. Czy będzie specjalna edycja dla pokemonów pozwalająca umieścić dłuuuugie pionowe opisy tak żeby na YouTube nie było już więcej śmieci w stylu "jak ustawić pionowy opis?", a pobieralnie nie zarabiały na specjalnych programach do tego celu?
8. Czy do okna rozmowy zostanie dodana funkcja "fr33k" (zamiana mojej wysyłanej wypowiedzi na c00$ w t33N sp0$ooB) oraz filter pozwalający na coś w odwrotnym kierunku, czyli odczytywanie wiadomości osoby, która pyta się "poKl!k4sH ??"
9. W poprzednich wersjach jakiś debil (kretyn, idiota, frajer, a teraz wersja nie dla dzieci: zjeb, ciul, (słowo wymoderowano), (słowo wymoderowano), jebany w dupę (słowo wymoderowano) ruchacz swojej starej, brak mi dalej słów w tym języku) wymyślił po wpisaniu !! lub ?? (słownie: dwa wykrzykniki lub pytajniki - bo jeszcze pytania nie skończyłem...) emotoikony, które tak wypaliły dzieciom dziurę w mózgu, iż nawet na wypracowaniach z polskiego używają takiej formy na końcu zdania (a jak każdy głupi wie w języku polskim aby "wzmocnić" zdanie lub pytanie można użyć jednego lub TRZECH wykrzykników/pytajników i nie zamieniają się one w emotoikony). Poza tym na wypracowaniach pojawiają się też jakieś literki "x" i "D" na końcu zdania, ale to jest dziwny przypadek, gdyż po wpisaniu "xD" do komunikatora nic się nie dzieje.
10. Czy w końcu będzie widać czy mój rozmówca pisze do mnie, czy nie olewa (jakaś ikonka powiadamiająca).
11. Czy zostanie dodana funkcja szybkiego wrzucania zdjęć na ePuls/FotQua/Nasza-Klasa ?
12. Czy zostanie wyłączony domyślnie dźwięk otrzymania odpowiedzi dla niewidomych? (w końcu gdy rozmówca mi odpowiada, a mam jego okienko na wierzchu, to po co muzykę ma mi zagłuszać te jakże gustowne "plum łu łu łu"?)
13. Po uruchomieniu programu podczas ustawiania statusu na dostępny ile razy będzie trzeba powtarzać operację, by klient się zalogował? Tyle ile dni w miesiącu, czy to też jakiś inny algorytm?
14. Czy będzie możliwość uruchomienia kilku kopii programu naraz, tak by na jednym było moje prawdziwe GG, a na drugim jakiś numer, na którym wkręcam niewyzytego_nastolatka_13, że jestem super laską i chcę się z nim spotkać o 17 obok Biedronki? (lub Żabki - żeby nie było, że jakaś kryptoreklama)
15. Czy w zestawie będą jakieś ładne różowe skiny ze świecącymi się gwiazdkami, tak by podczas rozmowy z xxx_kiss_15 poczuć się słitaśnie?
16. Czy podczas gdy klient rzekomo nie będzie potrafił zalogować się do sieci GG, wyświetlony zostanie komunikat "Błąd połączenia z serwerem, klient ponowi próbę za 30 sekund, niebawem powinno dać się dalej korzystać z GG", tak by nie trzymać użytkowników w niepewności (nienarażałbym zdesperowanych emo girls na 10 minut ustawiania statusu na niedostępny, potem znów na dostępny [tutaj lipa], reset gg, dostępny [lipa], znów niedostępny i dostępny [znów nie chodzi], po czym na zbiegnięcie do łazienki i pocięcie się w momencie, kiedy akurat wszystkim naraz załączają się słoneczka?)
17. Czy dałoby wprowadzić się opcję automatycznej blokady opisów. Mianowicie chodzi o coś takiego, że gdy pewna blondynka ustawia opis (dostępny) "internet mi nie działa, piszcie bo mi się nudzi"
18. Czy będzie opcja filtracji odpisów ze wszystkimi wyrażeniami "kocham cię", "KC", "tylko ty FOREVER"?
19. Czy nowe GG obsługuje łańcuszki szczęścia? W poprzednich wersjach mimo obiecywania o pokazaniu się animacji po wysłaniu łańcuszka do 20 osób nic się nie stało. Został mi ślad na psychice i chciałbym zobaczyć np. jakieś rudego kotka, który mrugnie oczkiem. To chyba nie jest trudne, żeby GG widziało ile razy ta sama wiadomość została wysłana do różnych osób?
20. Kiedy zostaną wypłacone odszkodowania dla osób, które spadły ze schodów (ewentualnie inna opcja) po tym, gdy nie wysłały łańcuszka dalej dla zalecanej ilości osób?
21. Czy skutki łańcuszków zostaną anulowane jeśli jakaś osoba ma mniej osób na liście niż łańcuszek tego wymaga? To w końcu nie wina tej osoby

A teraz jedna propozycja - byłoby nieźle, gdyby nie pokazywała się duza reklama przy starcie programu, lecz podczas pisania długiej wiadomości do jakiegoś użytkownika - wtedy po naciśnięciu spacji następowałby klik w reklamę i otworzyłaby się strona, a użytkownik patrzący na klawiaturę nadal myslałby, że pisze do rozmówcy.

Z góry dziękuję za odpowiedź. Cieszę się, że chcecie wysłuchiwać pytań dotyczących nowej wersji, szanuję was za to i możecie na pewno na mnie liczyć - jeśli będę potrzebował kolejnych odpowiedzi na nowe pytania to na pewno się zgłoszę!

PS: Proszę nie wprowadzać do swojej oferty żadnych skrzynek e-mail do kont GG, ani obsługi innych komunikatorów - to tak dla dobra resztek renomy firmy.

Pozdrawiam serdecznie!
Z poważaniem, Bat - użytkownik Tlen, Jabber, ICQ, AQQ, Skype & MSN



:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-10, 12:54   

Chciałabym zobaczyć taki list do twórców Naszej Klasy :twisted:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-10, 13:31   

Nie ma to jak dociekliwość i ciekawość świata... :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-11, 01:44   

A ja chciałbym zobaczyć odpowiedź na taki listv :mrgreen: :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-31, 01:58   

Haha, dobre :D Też jestem ciekawa odpowiedzi na taki list. :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW