R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
OSTRZEZENIA MADE IN PAN J_A_R_O
Autor Wiadomość
rumcajs
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-16, 19:52   OSTRZEZENIA MADE IN PAN J_A_R_O

Kod:
Powód     
1     J_a_r_o_     2005-11-09, 09:37     1 ostrzeżenie za ironiczne wypowiedzi i lekceważące podejście do innych użytkowników.

Jeśli masz problemy z adaptacją, to forum to nie jest dla Ciebie...



To jest chyba lekka przesada!! Z leksza powiem ze to forum sie popsulo. Prosze o podanie mi linkow ewentualnie logow. Druga sprawa, Panie JARO, wykazal sie pan bardzo dobrze znana i spotykanął u ludzi zgryzotą. Nie odpowiada Panu moja osoba prosze nie czytac moich wypowiedzi, jest taka opcja jak IGNORUJ, a tego typu komentarze prosze slac do kogos kogo PAN zna. Z tego co sobie przypominam, nie poznalismy sie. Wiec tego typu komentarze prosze zachowac dla SIEBIE!!



Cytat:
to forum to nie jest dla Ciebie...


Prosze, prosze....a tak zapytam dla kogo jest to forum? Moze to Pan bedzie mowil kto ma byc a kto ma nie byc na tym forum?? <smiech>. Nie bylo Pana, bylo 100razy lepiej. Teraz zauwazyc mozna tylko jedno " wozi sie pan tutaj jak by to Pan zapoczatkowal jego istnienie a jak sobie dobrze przypominam to tak nie bylo!!"

Jezeli ma Pan jakies osobiste problemy, prosze uprzejmie o zalatwianie ich poza forum.
Nie bylo mnie na Forum od pewnego czasu, a tu prosze jaka niespodzianka.


Minisiu, wybacz ale po tym co tu dostalem odeszla mi calkowicie ochota na to spotkanie, a nawet mialem chec isc. Dziekuje za pamiec i zaproszenie.


BTW: Pewnie i ten topic zostanie wywalony, jak inne przez pewnego ADMINA ktory robi sobie tutaj SAMOWOLKE

To by bylo na tyle.

Pozdrawiam....

Ps. Tyle razy bedzie to sie tu pojawialo, aż ktos na to odpowie!!
Ostatnio zmieniony przez rumcajs 2005-12-17, 03:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-17, 02:33   

rumcajs napisał/a:
To forum jeszcze żyje ?



Lub inne Twoje ironiczne wypowiedzi na temat forum, patrz ShoutBox...

Jestem Administratorem i będę czytał Twoje wypowiedzi, czy to Ci się podoba czy nie, a jeśli dalej będą ironiczne tudzież pogardliwe to zostaniesz usunięty z tego forum...
To wszystko.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
rumcajs
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-17, 02:56   

Usuniety ? w jaki sposob ? :shock: :shock: :shock: :shock: Wykasuje mi Pan konto? Dostane BAN'a? <smiech> :lol: :lol: :lol:

J_a_r_o_ napisał/a:
a jeśli dalej będą ironiczne tudzież pogardliwe to zostaniesz usunięty z tego forum...


A to zabrzmialo jako groźba. Hmm...wie Pan, ze jest cos takeigo jak "wolność słowa", wiec prosze Mi nie mowic co mam robic, nie jest Pan do tego uprawniony........(tutaj powstrzymam sie od dalszej wypowiedzi szkoda zachodu)... .

BTW: Jest Pan ADMINISTRATOREM hmmm widze, ale dla mnie moze Pan byc kim chce. Juz wczesniej poruszalem temat, ale teraz to przegiecie. Nie pozwole sobie na tego typu traktowanie. Do tej pory kasacje topicow znosilem. Na tym koniec!!
Juz Panu pisalem nie znamy sie, wiec tego typu wypowiedzi, tudzież docinki prosze kierowac do znajomych, kolegow...etc. .

Prosze uważnie czytac co ktoś pisze!!


Ps: Kasacja czy banowanie nic nie da. Ja tu wróce tak czy siak, i niech mi Pan wierzy lub nie, jednego admina juz przezyłem, i wiem jak należy postepowac.


Pozdrawiam.....

[ Dodano: 2005-12-17, 03:25 ]
Raczył by Pan następnym razem poinformowac ze, TOPIC zostal przeniesiony!! i podać przyczyne. Inni admini z innych FOR potrafia cos takeigo zrobic!!, a tu prosze SAMOWOLKA!! po raz kolejny!!
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-17, 10:03   

rumcajs napisał/a:
A to zabrzmialo jako groźba. Hmm...wie Pan, ze jest cos takeigo jak "wolność słowa", wiec prosze Mi nie mowic co mam robic, nie jest Pan do tego uprawniony........(tutaj powstrzymam sie od dalszej wypowiedzi szkoda zachodu)..


PATRZ REGULAMIN


rumcajs napisał/a:
Ja tu wróce tak czy siak, i niech mi Pan wierzy lub nie, jednego admina juz przezyłem

Ale zaden user jeszcze mnie nie przezyl... :twisted:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2005-12-17, 11:34   

Do Pana rumcajsa (czytaj ze zrozumieniem):


6) Niesnaski osobiste między uczestnikami forum lub uczestnikami forum i innymi osobami należy wyjaśniać sobie tylko poprzez e-mail, niezawracając tym głowy reszcie uczestników. Zakazane jest inicjowanie wątków i wypowiedzi, których głównym podtekstem są sprawy osobiste a nie merytoryczne. Forum jest od wymiany myśli a nie dylematów osobistych.

7) Wszystkie treści umieszczane na forum winny zachowywać ogólnie przyjęte zasady kultury i szacunku dla poglądów innych osób. Zabronione jest używanie wulgaryzmów i zwrotów obraźliwych.

8) Używanie na forum więcej niż jednego loginu, tzw. nicka, przez uczestnika jest zabronione.


I kolejne ostrzeżenie odemnie w Pana stronę.

Jeśli złamie Pan ósmy punkt regulaminu, to zablokuje Pana IP na stałe...



OFF TOPIC.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW