R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Ranking najbardziej znienawidzonych prezentów
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-24, 16:31   Ranking najbardziej znienawidzonych prezentów

Skarpetki to podobno najbardziej znienawidzony przez Polaków prezent świąteczny. Tak wynika z rankingów prowadzonych przez największe portale internetowe.

Na dalszych miejscach uplasowały się rajstopy, kalesony, krawaty, chustki do nosa i tanie kosmetyki.

Nie ma nic gorszego niż trójpak skarpetek za pięć złotych, tandetne dezodoranty czy tania woda toaletowa - mówią pytani warszawiacy.

Wyjątkowo nie lubimy także podarunków, którymi zostaliśmy mniej lub bardziej urażeni. Do takich internauci zaliczyli podarowanie kobiecie w średnim wieku kremu przeciwzmarszczkowego czy balsamu ujędrniającego.

Nie jesteśmy też szczęśliwi kiedy dostajemy prezenty niepraktyczne i nieestetyczne. Wśród takich królują porcelanowe figurki i ozdoby do postawienia na półkę.

Niechciane prezenty coraz rzadziej kończą swój żywot na wysypisku śmieci. Coraz częściej za to oddajemy je w prezencie innym.

Takie zjawisko nazywane jest regiftingiem. Najnowsze prognozy są zaskakujące. W tym roku zrobi to co piąty z nas. Tak przynajmniej wynika z opublikowanego w internecie raportu Instytutu Badań Rynkowych w Los Angeles. Dla Alicji z Warszawy zjawisko regiftingu nie jest niczym nowym. Ona sama nie pamięta już ile prezentów oddała znajomym.

Po świętach Bożego Narodzenia warto zajrzeć na aukcje internetowe. To tam najczęściej trafiają niechciane prezenty.

Źródło: onet.pl


Przyznaje, skarpetki to najbardziej nie lubiany prezet jaki można by znaleźć pod choinką.
Sam kiedyś dostałem skarpetki i jakoś mi nie swojo było :lol:
Figurki czy inne takie tam podobne badziewia też do mnie nie przemawiają, ja lubię praktyczne prezenty :wink:
A Wy co sądziecie o najbardziej znienawidzonych prezentach, co to według Was jest tym najgorszym prezentem :?:

No i pochwalcie się, co dostaliście w tym roku od Świętego Mikołaja, ja jak tylko dostanę to się pochwalę :D
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-12-24, 19:02   

Odkad pamietam zawsze lubiłam bardziej dawać niż brać.
Mam jeszcze jeden zwyczaj: gdy daje prezent, to nie lubie, by był on rozpakowany przy mnie. :roll:
Nikt jeszcze nie narzekał na moj prezent, pewnie przez grzeczność. :wink:
Dzis rodzice mi przypomnieli, jak na któres swieta zrobiłam im karteczke i napisałam "alleluja" :lol: (było Boze Narodzenie) . :wink:
Ja lubie wszystkie prezenty, liczą się chęci i pamięć. Z takiego załozenia wychodze.



btw: uwielbiam co jest zwiazne z Kubusiem Puchatkiem, a w szczegolnosci z Kłapciem ;-) + seria Misiów Me To You :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-24, 22:04   

Ja z kazdego prezentu bardzo sie ciesze, nie wazne jaka ma wartosc materialna - dla mnie najwazniejszy jest gest i pamiec. Sam lubie cieszyc sie z prezentow, ktore sam daje.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-25, 16:39   

Tak więc pochwalę się z tegorocznych prezentów, myślę że oprócz mnie pochwalą się swoimi prezentami też inni :D

Dostałem ulubione kosmetyki, coś z biżuterii :wink: no i pieniążki, których nigdy nie zadużo .
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-25, 19:14   

Ja dostalem profesjonalne hantle do cwiczen (czyzby jakis przytyk do braku cwiczen ;-)) . Dobra ksiazke i inne duperelki. A i mega rewelacyjny kubek do kawy, mowie Wam wypasny i pojemny.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-26, 09:53   

Blink napisał/a:
Ja dostalem profesjonalne hantle do cwiczen

To niedlugo jak Pudzian bedziesz wygladal :twisted:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-26, 11:55   

Ferbik napisał/a:
Blink napisał/a:
Ja dostalem profesjonalne hantle do cwiczen

To niedlugo jak Pudzian bedziesz wygladal :twisted:


Hie hie hie :-) Bede sie dobrze prezentowal w bokserkach ktore tez dostalem ;-)
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-26, 14:44   

ja ju zod paru ladnych lat dostaje tylko kase zebym sobie cos sama kupila, i nie mam zadnej niespodzianki :roll: moge liczyc tylko na siorke i znajomych :mrgreen:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-26, 23:24   

a ja dostałam książke mojego ulubionego Kinga, na która tyle czekałam :wink:
mniam... juz przeczytana :cry:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW