R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ferbik
2011-09-22, 08:22
Gdzie mozna dobrze zjesc w Wieluniu
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-21, 23:40   

Basiaaa, nie sądź bo nie jesteś sędzią... :twisted:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-21, 23:42   

Basiaaa, moje zdanie jest takie.
Byłem tam ostatnio i nie można powiedzieć, że nie ma ludzi, ale zimą jak będą mrozy -10 stopni wątpie w to, aby ludzią któzy mieszkają na drugim końcu Wielunia i nie tylko chciało się przemiszczać taki kawał, nawet gdyby mieli to robić środkami komunikacyjnymi, a to dlatego iż zimą tam nieźle będzie dawało w kość. Przecież tam poza kominkiem nic innego nie ma? I co, ten kominek ma ogrzać cały lokal? Kpina :lol: - to raz.
A dwa, to miejsce w jakim jest położony ten lokal, to porażka, to jest tylko i wyłącznie moje zdanie i nie wszyscy muszą się z nim zgodzić.
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-21, 23:44   

no nie jestem sedzią, ale z tego lokalu to sympatią darze tylko Barmana :) a poza tym jak ktos komus zajdzie za skóre to juz tak zostaje...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-21, 23:46   

ywis, widzisz, nie liczy sie polozenie lokalu, tylko co soba reprezentuje. Ja jestem za, oprocz tego drobnego szczegolu gdzie jesc mi sie chcialo. Ale to dogadam z wlascicielka
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-21, 23:50   

Ferbik napisał/a:
Ale to dogadam z wlascicielka


Życzę powodzenia, aczkolwiek może będziesz miał to szczęście skoro znasz właścicielkę osobiście, więc może coś po Twojej prośbie (rozmowie) się zmieni.


Ferbik napisał/a:
nie liczy sie polozenie lokalu


Oj, tak do końca to się w tym wypadku nie zgodzę. Dobra lokalizacja lokalu to połowa sukcesu.
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-21, 23:53   

a co do pizzy to w amfitatrze dobra, na krakowskim w dawnej lalce gorsza, do tego obsluga nie mila a sosy to jak ketchup z wodą i majonez ze smietaną, wystruj ....hmm z super lokalu jakim byla Lalka zrobili małą kanciape z golymi scianami....nie polecam :|
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-10-27, 19:32   

No i wreszcie mnie udalo sie dotrzec i skosztowac pizzy i nie tylko w Restauracji Amfiteatr. Moze najpierw pare slow na temat samego lokalu, moim zdaniem jest swietnie, klimat wlasciwy, wygodne krzesla, ladny interesujacy wystroj. A jedzenie, idac tam szedlem majac kilka roznych opinii, pozytywnych jak i negatywnych. Po sprobowaniu powiem tylko, negatywne opnie byly niesprawiedliwe. Wszystko bylo smaczne, a nawet bardzo smaczne, a poniewaz nie bylem tam sam, to powiem jeszcze, ze moi wspolbiesiadnicy podzielali moja opinie. Porcje sluszne, zadnego oszczedzania na dodatkach, ciasto very good, ser too :-) Mojej Malgosi bardzo smakowaly zapiekane kalafiory, swietnie przyrzadzone i doprawione, danie to zajelo szczegolne miejsce w jej sercu :-) no moze raczej zoladku. A co obslugi - najwyzsza nota, bezdyskusji. A dlatych ktorzy narzekaja ze trzeba czekac, kochani, to nie McDonald, przygotowanie potrawy musi potrawac a pieczenie, smarzenie, zapiekanie nie odbywa sie w plomieniu palnika acetylenowego.
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-28, 08:52   

Nie chce być posądzony o antyreklame (bo miełbym w tym interes), ale znam osoby które pracowały w Amfiteatrze, ale zwolniły sie, bo np. kazano im robić zupe pieczarkową z gorącego kubka...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-28, 10:04   

red napisał/a:
kazano im robić zupe pieczarkową z gorącego kubka...



Nigdy tak nie było przyjacielu, informacje które posiadasz są po prostu jawnym oszustwem...



BTW. ...w Amfiteatrze nie ma i nie było nigdy w ofercie menu zupy pieczarkowej...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
chlllopaki
[Usunięty]

Wysłany: 2005-10-28, 12:36   

red napisał/a:
kazano im robić zupe pieczarkową z gorącego kubka...


Tez tak slyszalem.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-28, 19:04   

rzucanie nieudokumentowanych plotek to czyste oszczerstwo... pisac takie (słowo wymoderowano) mozna, bo np. nie podoba sie wlasciciel albo to konkurencja dla kogos... smiesza mnie takie posty... nastepne nieuzasadnione beda kasowane
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-28, 21:55   

nie rozumiem czemu wypisujecie takie bezczelne kłamstwa, to że ktos nie lubi tego czy innego lokalu nie znaczy ze musi pisać takie bzdury! co jak co ale Amfiteatr to porządna restauracja z bardzo dobrym jedzeniem, a nie jakiec odmrazane pizze czy gorące kubki :evil: w ogole kto wymysla takie głupoty:/
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
misio
[Usunięty]

Wysłany: 2005-10-29, 13:45   

Ja stawiam na La spezie, wenecje, Rome i meksykanska restauracje obok romy ;-)
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-30, 12:25   

misio napisał/a:
meksykanska restauracje obok romy

... której nie ma już od roku czasu, Widzę że masz bardzo aktualne wiadomości.

A co do zupy pieczarkowej - taką historie słyszałem z bardzo wiarygodnego źródła i przyznaje że jest ona nie potwierdzona. Nie wiem czy zupa pieczarkowa jest tam w menu - być może chodziło o inną zupe, co nie zmienia faktu, że miał być ona zrobiona z "papierka". I tyle w temacie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Carolaa 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Lis 2005
Posty: 39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-04, 00:04   

Dobre jedzonko jest w Starym Rynku , Zajeździe Boryna , Amfiteatrze.
Równiez ceny są podobne ,reszta to dla mnie kibel .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW