R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Administrator
2009-04-26, 17:51
przedszkole prywatne
Autor Wiadomość
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-06-30, 18:11   

W celu stworzenia jak najbogatszej oferty stosujemy w swojej pracy również Zabawy Fundamentalne, które pomagają dziecku:
1. rozwijać zmysły,
2. budować coraz bogatsze słownictwo,
3. rozwijać umiejętności słuchowe i muzyczne,
4. rozwijać się emocjonalnie,
5. zachęcają do kreatywnej zabawy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-07-02, 01:33   

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak wygląda dzień w Klubie wejdź do nas (www.odkrywcy-wiedzy.pl). Od tej chwili będę systematycznie publikować relacje z naszych zabaw na naszej stronie internetowej.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-07-07, 21:58   

Zapisy do Klubu trwają. Mamy jeszcze kilka miejsc. Zapraszam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-07-08, 12:25   

Apel do wszystkich!
Proszę, abyście "marzycielkę o lepszej edukacji" sprowadzili na ziemię. Liczy się każdy głos, a najlepiej ten, który napisze, gdzie popełniam błąd. To nie jest sprawa buntu czy rozżalenia, to raczej droga poszukiwań i do tego potrzebne mi są Wasze głosy krytyczne.
Jeżeli chodzi o ceny, to skalkulowane są zgodnie z możliwościami finansowymi rodziców. Porównuję się z nianiami, które w Wieluniu za opiekę nad dzieckiem biorą od 600 zł - 800 zł, tak podał Dziennik Łódzki. Nianie to dość często osoby, które nigdy nie miały do czynienia z pedagogiką, psychologią etc. Myślałam, że powód jest inny np. ugotowanie obiadu dla całej rodziny czy posprzątanie domu, ale po rozmowach z mamami, wiem, że to wchodzi w grę za dodatkową opłatą. U mnie najdroższy pakiet to 480zł, przy czym jest tu wkalkulowana opieka pediatry, logopedy etc. Nie rozumiem, dlaczego forma "niani" jest atrakcyjniejsza. Na pewno nie ze względu na lepsze podejście do indywidualnego dziecka, wystarczy przeczytać informacje ze strony, aby dowiedzieć się kim jesteśmy i znaleźć nasze atuty w tym względzie.

Kiedyś w rozmowach z kilkoma osobami z Wielunia,padły opinie, że może są za niskie opłaty.....

Zapraszam do rozmów..........Z góry dziękuję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-08-05, 19:50   

Nasunął mi się jeszcze jeden plus naszej placówki. Proszę wskazać, w którym przedszkolu wieluńskim czy w okolicy przypada na 8 dzieci jeden nauczyciel. U nas celem lepszego dotarcia do każdego dziecka jest dwóch nauczycieli na 16 dzieci.
Pozdrawiam i zapraszam do nas
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2009-08-06, 07:08   

Małgosiu ,oczywiście że twoje przedszkole ma więcej plusów bo jest dużo droższe niż zwykłe,tutaj w naszych gdybyśmy płacili więcej też dodali by nam plusów,powodzenia ;)
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-06, 09:36   

edzia i odziu napisał/a:
Małgosiu ,oczywiście że twoje przedszkole ma więcej plusów bo jest dużo droższe niż zwykłe,tutaj w naszych gdybyśmy płacili więcej też dodali by nam plusów,powodzenia


A zastanowiłaś się ile tak naprawdę kosztuje to państwowe przedszkole? Ile miasto faktycznie płaci w przeliczeniu na jednego przedszkolaka? Bo przez przypadek (a wg mnie prawie na pewno) może się okazać, że koszt utrzymania przedszkolaka w publicznym przedszkolu (czyli koszt ponoszony przez miasto + koszt ponoszony przez rodziców) jest bardzo zbliżony do kosztu prywatnego przedszkola Małgosi. Jak tylko znajdę chwilę czasu postaram się policzyć to - przynajmniej w przybliżeniu...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-06, 10:07   

Ourson nie ma co liczyć - ten koszt jest zdecydowanie wiekszy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-08-06, 10:13   

Cytat:
Małgosiu ,oczywiście że twoje przedszkole ma więcej plusów bo jest dużo droższe niż zwykłe,tutaj w naszych gdybyśmy płacili więcej też dodali by nam plusów,powodzenia ;)


Dotacje z państwa na utrzymanie dziecka w państwowym przedszkolu, także wieluńskim to suma około 500 zł miesięcznie + koszty poniesione przez rodzica, czyli około 200 złotych.

Powtarzam jeszcze raz.

U mnie w Pątnowie rodzic płaci miesięcznie 200 zł i raz w roku przy zapisie dziecka 200 zł.

Jak to jedna z mam dziecka, które uczęszcza do naszego klubu, określiła: Jest to bardzo korzystna suma w porównaniu ze wszystkimi zaletami naszego klubu.
Jest to Pani, która codziennie pokonuje odległość 100km ( 4X25km), gdyż zna metodę M. Montessori, a dodatkowo widzi bardzo duże postępy swojego dziecka.

Druga z mam stwierdziła, że jej pięciolatek jeszcze w żadnym przedszkolu nie czuł się tak dobrze jak u nas.

Edzia i Odziu proszę nie twórz własnej filozofii moich cen. Już dawno je upubliczniłam na tym forum i na mojej stronie internetowej, więc Twoje podteksty są na prawdę nie na miejscu.

Z drugiej jednak strony po Twoim przykładzie mogę stwierdzić, że moje ceny, jak widać nie tylko są korzystne dla rodziców, ale także dość niewiarygodne, że tak trudno Tobie w nie uwierzyć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-06, 11:18   

basteks, tak myślę, ale jeśli uda mi się chociaż policzyć przybliżony koszt to niektórym osobom uświadomi się że publiczne przedszkole jest drogie i gorsze od tego co może zaproponować prywatna placówka. Poza tym sam jestem ciekaw jak to się kształtuje - a policzenie tego w jakiejś uproszczonej formie nie powinno stanowić problemu...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jan Kowalski 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 43
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 126
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-06, 15:44   

ourson, obowiązek uczęszczania mają jeszcze 6-latki a od tego roku prawo 5-latki sprawdź ile kosztuje pobyt przedszkolaka w wymiarze pięciu godzin( opłata stała+wyżywienie) i ile kosztuje 9 godz. pobytu (opłata stała i wyżywienie).Czy są grupy bez wyżywienia i jaki jest koszt pobytu dziecka w takiej grupie. Dobrze ,że malgosia.k, prowadzi taką działalność konkurencyjną dla przedszkoli samorządowych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-08-16, 21:33   

Mam pytanie do ciebie małgosia.k czy masz wolne miejsce dla jednego dziecka - chłopiec 3,5 roku? Najlepiej w Wieluniu. Pytam grzecznościowo w imieniu rodziców. A może wiesz gdzie jeszcze przyjmą małego?
Czekam na info :)
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-08-16, 22:40   

akirus napisał/a:
Mam pytanie do ciebie małgosia.k czy masz wolne miejsce dla jednego dziecka - chłopiec 3,5 roku? Najlepiej w Wieluniu. Pytam grzecznościowo w imieniu rodziców. A może wiesz gdzie jeszcze przyjmą małego?
Czekam na info :)


Niestety nie mogę Ci pomóc, jeżeli chodzi o placówki w Wieluniu.

Jak mi wiadomo do przedszkoli publicznych rekrutacja trwała do czerwca. Już wtedy nie zostały przyjęte wszystkie dzieci.

Obecnie nadal trwa rekrutacja w Pątnowie. Realizujemy autorski program nauczania, zgodny z podstawą programową MEN.

Jednakże koszt dowozu do nas dzieci leży w kwestii rodziców.

Dziękuję za zainteresowanie.
Ostatnio zmieniony przez malgosia.k 2009-09-05, 10:12, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-08-28, 12:19   

Lista przyjęć do klubu przedszkolaka nadal otwarta.

Przypominam zasady przyjęć:

1. koszt pobytu dziecka w godzinach 7.30 - 16.00 to 200 zł + 200 zł wpisowe, w tym ubezpieczenie raz w roku,
2. możliwość wydłużenia godzin pracy klubu,
3. koszt zakupu materiałów plastycznych, książek, napoje w ramach czesnego,
4. przyjmujemy dzieci z pampersami,
5. dodatkowy koszt rodzica to wyżywienie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-09-05, 10:20   

Jeżeli chodzi o codzienny przywóz dzieci do nas, istnieje możliwość zabrania troje dzieci z Wielunia oraz przywiezienia ich z powrotem.

Istnieje również możliwość najęcia busa, przewożącego dzieci pod opieką nauczycieli. Jednakże koszt przewozu należy do rodziców.

Po przemyśleniu wznowiłam nabór do grupy wieluńskiej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW