R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-26, 00:22   

EmilKuk napisał/a:
Jak wygląda wesele z wodzirejami?

No więc jest nawet przyjemne i sympatyczne. ;)
Miałam już okazję być na takim weselu, gdzie miły pan rozkręcał całą imprezę, wymyślał konkursy i dbał o to, żeby goście dobrze bawili się.
Po prostu piosenki puszczane są z płyt, czyli wykonują je "oryginalni" wokaliści,
a nie zespół.
Można oczywiście dobrać sobie repertuar, wedle upodobań i własnych przekonań.
Włodzirej stara się zabawiać gości, namawia ich do wstawania zza stołów,
często jest czarujący i zwykle, wie co powiedzieć, jak się zachować w swojej roli,
czy zachęcić do tańca uczestników wesela.
Zespoły często grają, śpiewają, ale kiedy ludzie nie chcą się bawić jest problem.
A im płaci się w końcu za występ, a nie zapewnienie, że wszyscy będą tam szaleć.

Osobiście mam sentyment do zespołów na weselach, ale włodzirej nie jest zły. :)

[ Dodano: 2007-07-26, 00:28 ]
Tak w ogóle tam miało być "wodzirej" wszędzie,
tylko to "ł" jakoś mnie opanowało:P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2007-07-26, 10:42   

czarny napisał/a:

http://www.zespolbrawo.pl/


Ja tego zespołu nie polecam. Mają talent, nie jest to kapela podwórkowa ale na weselach grać nie potrafią. Ogólnie zaśpiewają 3 piosenki po czym jest 10 min przerwy, w czasie której puszczają z płyt Beethowena itp. Jeśli ktoś chce sie przednio wybawić, to na pewno nie z tym zespołem...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karotomka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 15 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: internet
Wysłany: 2007-08-18, 14:25   KAMION-wesele

witam,
chcialam sie podpytac o sale bankietowa w Osrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym KAMION kolo Wielunia (Wierzchlas,woj. lodzkie), czy ktos z Panstwa/Was mial badz planuje tam swoja uroczystosc weselna (interesuja mnie opinie na temat wygadu sali, dekoracji, oblsugi, jedzenia, kwestii noclegu), owszem, sale widzialam osobiscie ale bede wdzieczna za wszelkie sugestie, sprawdzone wskazowki...?
pozdrawiam
wkarolina1@wp.pl



Scalone do jednego.
Proszę czytać uważniej, w tym temacie piszemy o zespołach i salach weselnych.
Jaro
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2007-08-18, 18:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karotomka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 15 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: internet
Wysłany: 2007-08-18, 14:32   zespol -3 ZMIANA

czesc,
pisalam wczesniej o sali bankietowej Kamion pod Wieluniem, planujemy tam wesele w padzierniku, tym razem kieruje do Was pytanie o zespol: czy slyszeliscie badz byliscie na imprezie/weselu kiedy grala "3 zmiana" z Szarek (nie graja standartowo na weselach bo czesto sa w zagranicznych rozjazdach)jesli ktos ich slyszal i/lub moze ocenic bede wdzieczna za info,pzdr

*standardowo
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2007-08-19, 13:42, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tomow 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 525
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-28, 09:51   

"3 zmiana" gra fajnie, ale ja polecam zespół Amorada, podobna muzyka, profesjonalne podkłady, wszelkie info na www.amorada.go.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jazzmenik 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-30, 22:23   Zespół muzyczny Ramzes

RAMZES-Zespoł muzyczny
Bylem w lipcu na weselu i bawilem sie gdy gral zespol Ramzes.Wytanczylem sie za wszystkie czasy:D:D.jest to 4 osobowy zespoł podajrze z Dalachowa.Graja muzyke taneczna dla kazdego i dla mlodszej generacji i dla starszych.Bardzo fajnie prowadza cale wesele.
graja na 3 saksofony,widzialem fletnie pana,akoredon,klarnet.CO najwazniejsze nie czuc tego playbacku,odczuwalem bardzo duzo grania na zywo i dogrywania:D:DKrotko mowiac mi sie bardzio podobalo.CO wazne od poczatku do konca prezentuja wysoki poziom!!!Mysle ze godni sa polecenia.
Szczegółow mozecie sie dowiedziec rozmawiajac z kierownikiem zespolu pod numerem telefonu 665 184 595 Pozdrawiam wszystkich forumowiczow!!!!!
_________________
Miłość jest duszą życia, a muzyka życiem duszy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
magdalenka 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 38
Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-13, 09:55   

Witam! Słyszałam, że od września miała rozpocząć swoją działalność jakaś nowa sala weselna w Wieluniu (podobno gdzieś na Częstochowskiej? :roll: ). Słyszałam o niej już od kilku osób, ale niestety żadnych konkretów :sad: Czy ktoś z Was wie coś może na ten temat? Przede wszystkim jaka jest nazwa tego miejsca? :P szukałam w internecie, ale nic nie znalazłam, więc będę wdzięczna za każde info :grin: a może ktoś bawił się już na weselu w tej sali? Proszę wszystkich zorientowanych o wrażenia! :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-09-13, 18:19   

magdalenka napisał/a:
Witam! Słyszałam, że od września miała rozpocząć swoją działalność jakaś nowa sala weselna w Wieluniu (podobno gdzieś na Częstochowskiej? :roll: ). Słyszałam o niej już od kilku osób, ale niestety żadnych konkretów :sad: Czy ktoś z Was wie coś może na ten temat? Przede wszystkim jaka jest nazwa tego miejsca? :P szukałam w internecie, ale nic nie znalazłam, więc będę wdzięczna za każde info :grin: a może ktoś bawił się już na weselu w tej sali? Proszę wszystkich zorientowanych o wrażenia! :D

Hmm, a nie chodzi to czasem o salę w barze "Pod kotwicą"? Choć wydawało mi się, że już wcześniej rozpoczęto udostępniać ją.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-13, 18:29   

magdalenka, ta sala zwie się "Pod Kotwicą".
Dla jasności 'Obiadek' z ulicy 18-stego stycznia został przeniesiony właśnie na ulicę Częstochowską i obecnie nosi nazwę j/w.
Zapewne realizują tam też przyjęcia okolicznościowe lecz generalnie słyną z codziennych domowych obiadów.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
amorada 
Słyszał o Wieluniu
amorada


Wiek: 40
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-09-19, 17:39   

dzieki serdeczne za reklame!!!
_________________
amorada
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2007-10-19, 23:43   

szukam nagrania video z imprezy na której grał zespół INTRO z Wielunia , sprawa pilna

jeśli ktoś posiada takowe nagranie , proszę o info na prv , emial lub gg

z góry dziekuję
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-10-20, 15:46   

Cytat:
Zapewne realizują tam też przyjęcia okolicznościowe

organizują, organizują... mieszkam niedaleczko i czaem widzę auta na parkingu, było już kilka wesel i osiemnastek
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
voitaass 
Słyszał o Wieluniu
voitaass


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: nietuszyna
Wysłany: 2007-10-20, 22:53   

witam.pisze w imieniu mojej siostry, która w przyszłym roku planuje ślub. Słyszała dobre informacje o zespole Amorada z Białej, a co Wy o nim myślicie???

[ Dodano: 2007-10-20, 22:54 ]
jesli macie jakiekolwiek informacje na temat tego zespołu to podzielcie sie ze mną nimi.
_________________
voitaass
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
gebbers 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 42
Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 158
Skąd: WLN Krotoszyn Milicz
Wysłany: 2007-10-22, 15:32   Re: Zespół muzyczny Ramzes

jazzmenik napisał/a:
RAMZES-Zespoł muzyczny
Bylem w lipcu na weselu i bawilem sie gdy gral zespol Ramzes.Wytanczylem sie za wszystkie czasy:D:D.jest to 4 osobowy zespoł podajrze z Dalachowa.Graja muzyke taneczna dla kazdego i dla mlodszej generacji i dla starszych.Bardzo fajnie prowadza cale wesele.
graja na 3 saksofony,widzialem fletnie pana,akoredon,klarnet.CO najwazniejsze nie czuc tego playbacku,odczuwalem bardzo duzo grania na zywo i dogrywania:D:DKrotko mowiac mi sie bardzio podobalo.CO wazne od poczatku do konca prezentuja wysoki poziom!!!Mysle ze godni sa polecenia.
Szczegółow mozecie sie dowiedziec rozmawiajac z kierownikiem zespolu pod numerem telefonu 665 184 595 Pozdrawiam wszystkich forumowiczow!!!!!


Polecam, jeszcze nigdy sie tak nie bawilem na weselu jak przy tym zespole :)
_________________
To właśnie lęk przed porażką nie pozwolił mi podjąć wielkiego działania.
Dopiero dzisiaj stawiłem pierwsze kroki tam, gdzie powinienem je postawić przed 10 laty.
Ale jestem szczęśliwy, że nie czekałem kolejnych 20
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ona...123 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 13 Sie 2007
Posty: 13
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-10-26, 12:56   

Ja mam ślub w 2008 ale sale zespół i kamere zaklepałam juz na poczatku 2007 żeby nie było potem z tym problemu. Kamera z Mokrska - to z motylkiem, sala CPO i zespól który naprawde polecam AMSTRAD z białej i jeden Pan z Wielunia. Skład 3 osobowy młoda para i mężczyzna. Zespół doświadczony gdyz jest to stary SYSTEM który pewnie pamietacie z zabaw i dyskotek. maja nowy sprzet nagłaśniajacy i instrumenty. Bawiłam się gdy grali w białej na sylwestrze rok temu i według mnie zasługuje na uznanie i reklamę gdyz nie jest jeszcze zbyt znany.
_________________
magda
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW