R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Forumowe Rajdy Rowerowe 2007
Autor Wiadomość
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2007-04-21, 18:37   

Swietna trasa...tym bardziej, że to trochę moje strony i sama często kiedyś tam jeździłam :)
A jak droga z Niemierzyna do Gromadzic??? Za moich czasów była nawet niezła ;)
Alez załuję, że nie mogłam z Wami jechać :(
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-21, 18:48   

Marek92 napisał/a:
Luthie znowu zabrała ze sobą owce:)

Jak zwykle później owca woziła się ze mną :D

AnnBlue napisał/a:
A jak droga z Niemierzyna do Gromadzic???

żużlóweczka, także miło się jechało :)

AnnBlue napisał/a:
Alez załuję, że nie mogłam z Wami jechać

nadrobisz jeszcze ;)
A ja już zapraszam na przyszły weekend, ale jutro też jeżdżę, więc jak ktoś ma ochotę to zapraszam :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-04-21, 19:18   

Ferbik - mój słupek się zachował :mrgreen:

glizda napisał/a:
aaaale na jednej fotce mam fryzure :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aerodynamiczną taką ;>
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Maru 
Mieszka pod Wieluniem
Bywa w Wieluniu



Pomógł: 17 razy
Wiek: 71
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 940
Piwa: 4/4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-04-21, 21:45   

Nic dodać, nic ująć, imprezka udana. Aż żal mi pewną część ciała ściska.
_________________
Nie trzeba być bogaczem, aby ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi: można podarować mu odrobinę czasu i uwagi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-04-22, 11:49   

kurcze to byliście może 1km ode mnie... szkoda że nie pisaliście to bym was zatrzymała :D
ale trasa naprawdę fajna... też kiedyś ją robiłam... ale nigdy za jednym razem :P
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-22, 17:25   

Dzis czułam niedosyt po wczorajszym rajdziku i wybrałam sie na przejażdżkę.
Pojechaliśmy do Młniska, tam skręciliśmy na Pieńki, później jeździliśmy po leśnych a później polnych drogach i wylądowalismy w Wicherniku :grin:
Z tamtąd do Mokrska i na Wieluń. Jak obliczyliśmy (jechałam z moim tatą) to ok 37 km zrobilismy :grin:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
magnepan 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 50
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-04-22, 19:17   

Moge podrzucic wam kilka pomyslow na wycieczki po naszej krainie.
Jak napisalem w poscie umieszczonym w innym temacie wyznaje sie raczej na terenach nadwarcianskich niz zlokalizowanych w kierunku polnocno zachodnim od wielunia i moja propozycja dotyczy wlasnie rzeki.
z wielunia jedziemy na rude, za przejazdem kolejowym skrecamy w droge polna w prawo jeszcze przed skrzyzowaniem na kamion. Jedziemy miedzy torami a wysypiskiem smieci i wjezdzamy do lasu. Droga prowadzi nas do strug.Tu na skrzyzowaniu jedziemy prosto na Laszew i dalej do bienca malego. Na koncu podlazdu w biencu malym asfalt skreca w prawo do bienca a my skrecamy w lewo i polna droga dojerzdzamy do lini lasu. skrecamy w lewo i jestesmy nad rzeka. Teraz trzymamy sie caly czas jej brzegu. sciezka poprowadz niemal do mlyna na kepowiznie naprzeciw osrodka zhp.
Powrot zalezy od waszej kondycji. mozna juz wracac lub dojechac jeszcze do zalecza i przejechac przez most, a dalej lasem do ogrobli. Lub trasa ktora bardziej lubie zalecze-zalecze male-lasem przez weze do dzialoszyna-lasem do kamionu

Jesli pomysl znajdzie entuzjastow sluze szczegolami tej trasy a takze pomyslami
na 100 innych.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-22, 19:37   

magnepan napisał/a:
z wielunia jedziemy na rude, za przejazdem kolejowym skrecamy w droge polna w prawo jeszcze przed skrzyzowaniem na kamion. Jedziemy miedzy torami a wysypiskiem smieci i wjezdzamy do lasu. Droga prowadzi nas do strug.Tu na skrzyzowaniu jedziemy prosto na Laszew i dalej do bienca malego. Na koncu podlazdu w biencu malym asfalt skreca w prawo do bienca a my skrecamy w lewo i polna droga dojerzdzamy do lini lasu. skrecamy w lewo i jestesmy nad rzeka. Teraz trzymamy sie caly czas jej brzegu. sciezka poprowadz niemal do mlyna na kepowiznie naprzeciw osrodka zhp.
Powrot zalezy od waszej kondycji. mozna juz wracac lub dojechac jeszcze do zalecza i przejechac przez most, a dalej lasem do ogrobli. Lub trasa ktora bardziej lubie zalecze-zalecze male-lasem przez weze do dzialoszyna-lasem do kamionu

czesto ta trase pokonywalem - znam ja doskonale, ale poczatek jest nieciekawy jadac za wysypiskiem. Opisales tutaj wiekszosc pieszo-rowerowego czerwonego szlaku, ktory prowadzi do działoszyna (dalej na czestochowe i krakow). Nalezaloby skrecic za cmentarzem w rudzie (sa dwa cmentarze, ale mowie o tym przy trasie na dzialoszyn) w droge prowadzaca po skosie w strone linii lasu, i za lesniczowka skrecic w pierwsza droge w lewo - wyjedzie sie na nieuczeszczanym przejezdzie kolejowym mijajac wysypisko w ten sposob.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
magnepan 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 50
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-04-22, 21:10   

Zgadza sie ze mozna i tak, ale wtedy "obok nosa" przechodzi nam niezapomniany aromat wielunskiego wysypiska :D


Nie moge sie tez powstrzymac od napisania o jeszcze jednej sciezce. Otoz zaczyna sie ona w krzeczowie.Nalezy skrecic w prawo w miejscu gdzie zaczyna sie most. Tak jak we wczesniejszym poscie rowniez i ta sciezka wiedzie tuz przy rzece. Miejscami nawet wode mamy metr pod stopami, wiec osoby z mniejszymi umiejetnosciami technicznymi musza bardzo uwazac by nie zaznac kapieli. W polowie drogi do przebrniecia jest row z betonowa rura w dnie co stanowi dodatkowa techniczna atrakcje. Mysle ze takie miejsca sa bardzo potrzebne bo pozwalaja choc troche nauczyc sie panowania nad rowerem przed bardziej ambitnymi wypadami w prawdziwe gory.
Wracajac do mojej sciezki to konczy sie ona przy moscie w kamionie gdzie juz tylko kawalek do sklepu w tymbarkiem jablkowo mietowym
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-23, 08:40   

magnepan napisał/a:
Nie moge sie tez powstrzymac od napisania o jeszcze jednej sciezce. Otoz zaczyna sie ona w krzeczowie.Nalezy skrecic w prawo w miejscu gdzie zaczyna sie most. Tak jak we wczesniejszym poscie rowniez i ta sciezka wiedzie tuz przy rzece. Miejscami nawet wode mamy metr pod stopami, wiec osoby z mniejszymi umiejetnosciami technicznymi musza bardzo uwazac by nie zaznac kapieli. W polowie drogi do przebrniecia jest row z betonowa rura w dnie co stanowi dodatkowa techniczna atrakcje.

No niestety muszę Cię zmartwić :) Jechałem w tamtym roku tą ścieżką od Kamionu i praktycznie zanikła wjeżdżając już w las za działkami rekreacyjnymi za Kamionem... a ścieżka faktycznie z 10 lat temu była rewelacyjna :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
magnepan 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 50
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-04-23, 14:39   

Ferbik napisał/a:
No niestety muszę Cię zmartwić n Jechałem w tamtym roku tą ścieżką od Kamionu i praktycznie zanikła wjeżdżając już w las za działkami rekreacyjnymi za Kamionem... a ścieżka faktycznie z 10 lat temu była rewelacyjna


Ja ta sciezke poznalem okolo 8 lat temu. I wtedy jaki i w grudniu 2006 kiedy to jechalem nia po raz ostatni tez byla rewelacyjna. Niestety jest z nia problem. I moim zdaniem nie jest nim jej zanikanie (rozumiem ze miales na mysli zarastanie, jesli nie to mnie popraw) lecz erozja spowodowana dzialaniem wody. Z roku na rok przybywa urwanych miejsc i wlasnie dlatego prosilem o rozwage w trakcie jej pokonywania.
No ale umowmy sie, ze wlasnie w takich miejscach mozna sie najwiecej nauczyc.
Tak rozumiem kolarstwo gorskie i wielka frajde oprocz samej jazdy daje mi wlasnie szlifowanie umiejetosci technicznych.
Takich miejsc w naszej okolicy jest kilka i mysle ze warto wykorzystac kazde mimo ze sa jakby w mikro skali.
To potrafi dac podstawy pod wyjazd na prawdziwe szlaki MTB i zaprocentowac w trakcie czesania po np beskidach i alpach. Ale to juz temat na kilkugodzinne spotkanie.

Z bikerskim pozdrowieniem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2007-04-26, 20:47   

planujecie jakis rajdzik forumowy na majówke?
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-27, 01:05   

Marek92 napisał/a:
planujecie jakis rajdzik forumowy na majówke?

Oczywiście :) szczegóły jeszcze przed rajdem :D
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-28, 17:24   

weekend majowy dlugi wiec nic tylko jezdzic codziennie :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-04-29, 12:16   

ja właśnie planuje porządnie rozprostować kości po zimie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW