R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sposób na gołe brzuszki w szkole!
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-28, 20:17   Sposób na gołe brzuszki w szkole!

Dyrektor kołobrzeskiego gimnazjum nr 1 wygrała wojnę z gołymi pępkami w szkole.

Pomogły... fartuszki i to tylko dwa, noszone na przemian przez zbyt obnażone uczennice. Okrzyczane przez uczniów jako obciachowe, fartuszki typu biedronka szybko sprawiły, że nagie pępki znikły ze szkolnego korytarza - pisze "Super Express".

Zwycięską batalie z pępkami stoczyła Lidia Mikołajek (44 l.). Uderzyła w najczulsze miejsce, poczucie estetyki. Patentem na odkryte pępki chętnie dzieli się z kolegami po fachu. - Myślałam, co by tu zrobić, żeby dziewczynom goliznę przykryć. Założenie takiego jak mówią uczniowie - "sierotowatego" fartuszka skutkuje od razu. Dla dziewczyny to wstyd, by na siebie włożyć - mówi pani dyrektor. - Teraz przemycić pępek na lekcje ryzykują tylko nieliczne. A wtedy powiem: Biedronka czeka i po 5 minutach dziecko wygląda jak należy. Dziewczyny wolą pożyczyć sweterek od koleżanek niż założyć taki fartuszek - opisuje skuteczność pomysłu Lidia Mikołajek.

Dyrektor obawiała się, jak do pomysłu odniosą się rodzice. Ci jednak od razu przyklasnęli fartuszkom. A uczniowie? Z pępkiem na wierzchu do szkoły przychodzić już nie chcą.

- Szkoła to nie plaża. Nie mam czego żałować, bo nigdy się tak nie ubierałam - mówi Agnieszka Marcinowska (16 l.) z 3c. - Koleżanka, która założyła fartuszek, była załamana. Stwierdziła, że więcej pępka nie odsłoni.

Fartuszki fartuszkarni, pępki pępkami, ale pomysł wicepremiera Giertycha wprowadzenia ujednoliconych mundurków dla wszystkich uczniów nie wywołuje już entuzjazmu pani dyrektor: - Za rozporządzeniem powinny iść pieniądze dla tych rodzin, których na mundurki nie stać. Inaczej będzie przepychanka. A przecież nie wyprosimy z lekcji ucznia, który nie przyjdzie w mundurku. Przecież on też chce realizować obowiązek oświatowy - mówi Lidia Mikołajek "Super Expressowi".

źródło: interia.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-28, 21:12   

ciekawa metoda jak szybko podziałała na modne panienki atmosfera bycia wyśmianej :]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-28, 21:55   

W sumie to dobrze. Dziewczyny teraz nie będą się tak często przeziębiać! :D
glizda napisał/a:
pomysł wicepremiera Giertycha wprowadzenia ujednoliconych mundurków dla wszystkich uczniów nie wywołuje już entuzjazmu pani dyrektor

Oooo jak miło widzieć, że nauczyciel nie popiera mundurków. :razz: Przyznaje czasami uczniowie potrafią ubrać się "nieodpowiednio" do szkoły, ale każdy ma swój styl i lubi to, co nosi. Każdy ma jakąś swoją ulubioną koszulkę, czy spodnie, w których jest mu po prostu wygodnie. Poza tym wchodzi jeszcze w grę koszt takiego mundurka. Mam nadzieję, że jednak nauczyciele biorąc przykład z pani dyrektor Mikołajek postarają się znaleźć inne sposoby na "źle" ubraną młodzież i zaakceptują ubiór wielu uczniów. Najlepiej byłoby gdyby zrozumiał to minister edukacji. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-01-28, 22:08   

fajny pomysł :) podoba mi się
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-01-28, 22:40   

glizda napisał/a:
Dyrektor obawiała się, jak do pomysłu odniosą się rodzice. Ci jednak od razu przyklasnęli fartuszkom. A uczniowie? Z pępkiem na wierzchu do szkoły przychodzić już nie chcą.


Hehe , skuteczne działanie . Pewnie dziewczymy, które nosiły w pępku kolczyk nie potrafiły się z tym pogodzić :D No ale jak trzeba to nic sie na to nie poradzi :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2007-01-29, 00:51   

Lesiu napisał/a:
Hehe , skuteczne działanie . Pewnie dziewczymy, które nosiły w pępku kolczyk nie potrafiły się z tym pogodzić No ale jak trzeba to nic sie na to nie poradzi

Bardzo dobry pomysł. Szkoda ze pare lat temu w mojej szkole nic takiego nie wymyślili.
Bo odkryty brzuch i pępek dziewczyny która ma ładny brzuch może tak bardzo nie razi w oczy (oczywiście jest nie na miejscu w szkole) Ale odkryty brzuch dziewczyny która nie ma za bardzo sie czym chwalić a pokazuje go na siłe nie jest niczym przyjemnym. :roll: :shock: Wtedy przydały by sie takie obciachowe fartuszki z biedronki... :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-29, 16:04   

no tak a jak zimniej to nerki marzną
a na starość kłopoty ze zdrowiem no ale co lepiej być w młodości modnisią niż na starość sprawną
albo lepiej : umrzeć młodo i zostawić atrakcyjne zwłoki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-29, 16:24   

Mnie ten pomysł też się podoba!!
Nie mam nic przeciwko golym brzuszkom, ale nie w szkole!!!

Za moich czasów to było nie do pomyślenia mieć odkryty brzuch!
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maru 
Mieszka pod Wieluniem
Bywa w Wieluniu



Pomógł: 17 razy
Wiek: 71
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 940
Piwa: 4/4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-01-29, 17:39   

Jednego nie rozumiem - w czym przeszkadzają w szkole gołe brzuszki,czy zwiększyła się średnia niedostatecznych stopni?, czy zwiększyła się liczba ciąż wsród uczennic?,może frekwencja na lekcjach się zmniejszyła. Chyba nie. Podejrzewam że jest to zemsta niektórych pań, które osiągnowszy 30-tkę ( upływ czasu jest bezlitosny ), zmuszone są do noszenia ciut dłuższych rzeczy, i szlag je trafia gdy widzą nastolatkę z pępkiem na wierzchu. A jeśli noszą się tak w szkole, to już totalna zgroza. Przecież można mieć pępek na wierzchu, i być ubraną schludnie.
_________________
Nie trzeba być bogaczem, aby ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi: można podarować mu odrobinę czasu i uwagi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2007-01-29, 18:03   

Maru napisał/a:
Podejrzewam że jest to zemsta niektórych pań, które osiągnowszy 30-tkę ( upływ czasu jest bezlitosny ), zmuszone są do noszenia ciut dłuższych rzeczy, i szlag je trafia gdy widzą nastolatkę z pępkiem na wierzchu.

Oj Maru, :D

A moim zdaniem jest zakaz noszenia gołych brzuchów ponieważ nie każda dziewczyna ma ładny brzuch .. Niektóre mają kupe sadła i tzw ,,oponki" . One nie widzą tego i pokazują sie wszedzie. A wtedy toi nie wygląda zbyt schludnie i ładnie .
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-29, 18:15   

Cytat:
A moim zdaniem jest zakaz noszenia gołych brzuchów ponieważ nie każda dziewczyna ma ładny brzuch .. Niektóre mają kupe sadła i tzw ,,oponki" . One nie widzą tego i pokazują sie wszedzie. A wtedy toi nie wygląda zbyt schludnie i ładnie .


To dziewczynom pojechałaś ;) :P Myślę, że tutaj jednak nie o to chodzi, a o sam fakt pokazywania "golizny" w miejscu jakim jest szkoła. Schludność w tym przypadku nie polega na pokazywaniu ładnego brzuszka, ale na nie pokazywaniu go w ogóle jakim by on nie był. Różni na to, różnie reagują. Jedni nie mają nic przeciwko, drudzy wręcz przeciwnie. Ja osobiście uważam, że szkoła jest miejscem gdzie taki strój jest troszkę nie na miejscu. A co do "sadła" to problemem nie jest to, że one się nie widzą, ale o to, że dziewczyny po prostu nie maja z tego powodu kompleksów i się tego nie wstydzą. A to chyba dobrze.
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-29, 18:33   

Szkoła jest od tego aby umoralniać, a nie demoralizować. Fartuszki w biedronki - TAK !!! :D Ale to też może mieć podtekst erotyczny... ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2007-01-29, 18:43   

Karzełek napisał/a:
To dziewczynom pojechałaś

Po prostu stwierdziłam fakt.
Sama nigdy nie odrywałam brzucha w szkole i nie podoba mi sie to zbytnio.
Brzuch można odrkryć na basenie, w saunie, na plaży nawet na ulicy w upalne dni, ale nie w szkole czy w kościele, w filharmonii czy muzeum. Są określone pewne zasady i należy ich przestrzegać

Karzełek napisał/a:
A co do "sadła" to problemem nie jest to, że one się nie widzą, ale o to, że dziewczyny po prostu nie maja z tego powodu kompleksów i się tego nie wstydzą. A to chyba dobrze.


No dobrze .
Ale niech pokazuja w domu, bo nie wszystkim sie taki rodzja uzewnętrznuiania siebie podoba.
Powinno sie pokazywać to co sie ma najlepsze a nie to co najgorsze.
Wyadje mi sie ze faceci sie śmieją z dziewczyn które na siłe chcą pokazywać to czego w ogóle nie powinny. Sama mam wielu kolegów którym nie podoba sie to .
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maru 
Mieszka pod Wieluniem
Bywa w Wieluniu



Pomógł: 17 razy
Wiek: 71
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 940
Piwa: 4/4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-01-29, 19:21   

Może ja to widzę inaczej ( nie mam córki ). Ale skoro gołe pępki wchodzą w różne dziedziny życia np : ostaniego lata nagminnie do kościołów,( Łódź ), to zezwólmy i w szkołach.Tak jak napisałem, panie profesorki w szkołach szaleją na widok pępka. Nowe zawsze trudno się aklimatyzuje, szczególnie w szkołach. Mundurki są dobre w wojsku, fartuszki w kuchni.
_________________
Nie trzeba być bogaczem, aby ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi: można podarować mu odrobinę czasu i uwagi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-29, 19:23   

Maru napisał/a:
Mundurki są dobre w wojsku, fartuszki w kuchni.

A podstawy dobrego zachowania i skromności powinny być wszędzie. A szczególnie w szkole.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW