R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Mundial 2006
Autor Wiadomość
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-09, 23:07   

Ferbik napisał/a:
Tomek napisał/a:
Przecież to co robiła Francja w drugiej połowie i dogrywce to była rzeźnia!

Ale nieskuteczna :D Rewelacyjna obrona Włochów... no i pizza lepsza niż małże :D


Nieskuteczna ? francuzi przez kilkanaście minut grając w 10 nie dopuszczali włochów do bramki i sami potrafili stwarzać niezłe akcje. To było prawdziwe mistrzostwo. Włochy wygrały, ale bardzo fuksiarsko. No ale taka jest piłka. Dlatego za nią nie przepadam :-P

Cytat:
Chociaż nie powiem, bo obydwa zespoły grały na miarę 1go miejsca, ale Zidane na swoim ostatnim w życiu meczu pokazał swoje chamstwo i pogrążył Francuziszów


Prawda, gdyby zachował spokój byłoby inaczej.
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-09, 23:08   

Tomek, na pewno nie powiedział, że to nie było fair, bo Włoch mu nic nie zrobił, także nie broń tak tych żabojadów. Przegrali i nic się już nie zrobi. Wygrał lepszy. :D Niekoniecznie muszą to wykazywać statystyki posiadania piłki lub ilość celych strzałów na bramkę. Liczy się SKUTECZNOŚĆ, a Włosi tą skuteczność wykarzystali w 100% w rzutach karnych.
I to się liczy, a nie statystyki!


EDIT: To Franuczi fuksiarsko się dostali do tego finału! Ciągle im się udawało jakimś cudem wymęczyć tego jednego, dwa gole na miarę zwycięstwa. Nie pamiętasz, jak o mały włos nie wyszliby w grupy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-09, 23:21   

Marta napisał/a:
Tomek, na pewno nie powiedział, że to nie było fair, bo Włoch mu nic nie zrobił, także nie broń tak tych żabojadów. Przegrali i nic się już nie zrobi. Wygrał lepszy. :D Niekoniecznie muszą to wykazywać statystyki posiadania piłki lub ilość celych strzałów na bramkę. Liczy się SKUTECZNOŚĆ, a Włosi tą skuteczność wykarzystali w 100% w rzutach karnych.
I to się liczy, a nie statystyki!


Tylko statystyki mówią również o skuteczności. Liczbie błędów, liczbie ograń, etc. Francja była pozbawiona w karnych najlepszych strzelców. Grając w dziesiątkę potrafi robić włochów w h** jak małe dzieci. To było dla mnie mistrzostwo. Czytam wypowiedzi kibiców włochów, i nawet oni piszą, że Włochy pokazały się lepiej w grze z niemcami. To była zwyczajna fuszerka. Karne to zwykła loteria.

Cytat:
EDIT: To Franuczi fuksiarsko się dostali do tego finału! Ciągle im się udawało jakimś cudem wymęczyć tego jednego, dwa gole na miarę zwycięstwa. Nie pamiętasz, jak o mały włos nie wyszliby w grupy?

.
Ale potem w pięknym stylu rozpykali faworytów - Brazylię! I równie pięknie rozwalili Hiszpanię. To się właśnie liczy.

[ Dodano: 2006-07-10, 00:01 ]
Marta napisał/a:
Tomek, na pewno nie powiedział, że to nie było fair, bo Włoch mu nic nie zrobił, także nie broń tak tych żabojadów.

Widzisz, włoscy piłkarze słyną z trzech rzeczy:
Rasizmu na boisku (dlatego przypuszcza się, że Materazzi walnął jakiś rasistowski tekst do Zizu)
Niegasnących afer dotyczących ustawianych meczów (tak, tu włosi przodują, nawet nas prześcignęli)
Statystycznie najwięcej mają udawanych upadków na murawę - z tego też są znani bardzo dobrze.

Takiej dużynie nigdy nie będę kibicować.
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-07-10, 00:37   

Równie dobrze można więc przypomnieć piękny mecz Włochów z Niemcami...

W finale nie zagrali aż tak dobrze, ale wygrali - i to się liczy. Drugi karny mógł być podyktowany, ale w takim razie nie zgadzam się z tym pierwszym - tam faulu nie było akurat ;)

Co do faktu, że w karnych byli pozbawieni najlepszych strzelców - poza Vieirą sami się ich pozbawili (zmiana + kartka), więc nie jest to żadne tłumaczenie jak dla mnie.


Materazzi jest wandalem, ale nie uderzył Zidane'a, a to się liczy.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-10, 08:04   

To prawda - dlatego nie lubię piłki i oglądam tylko niektóre mistrzostwa. Niestety nie zawsze lepsi wygrywają, a zasady wymagają lekkiego przeglądu (vide 10 piłkarzy włoskich stojących w polu karnym)
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-07-10, 16:07   

Włosi wygrali bo potrafili strzelić o jedną bramkę więcej i tyle. Dla obojga finalistów ten mecz wyglądał mi na drogę przez mękę a nie walkę o STATUETKĘ. Doją tych piłkarzy w różnych rozgrywkach typu LM, UEFA itd. I są tego efekty, generalnie Mundial był słaby i tyle. A jeśli chodzi o ZIZU no cóż mógł odejść w wielkim stylu nawet po przegranym meczu a tak.... Szkoda .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-07-10, 19:19   

Francuzi rzeczywiście przeważali - szczególnie pod koniec drugiej połowy i w dogrywce (nawet będąc w 10). Jednak za przewagę nie dostaje sie pucharu świata. ZIDANE natomiast zachował się jak pospolity głupek - niby profesjonalista, niby wzór dla młodzieży, niby piłkarz z najwyższej półki a wali z bańki w meczu o wszystko. Poprostu ja nie cierpie braku profesjonalizmu. Wydaje mi się, iż skoro ktoś dostaje za swoją pracę tak ciężkie pieniądze to kurna nie powinien się tak zachowywać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sculli 
Przejeżdżał przez Wieluń
kto mnie przytuli :(



Wiek: 41
Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 82
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-10, 20:04   

niestety sędzia był ślepy i nie podyktował drugiego rzutu karnego dla Francji, a był ewidentny faul na nogę francuza, dla mnie ten mecz się nie liczy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-11, 10:42   

sculli, dobrze, że tylko dla Ciebie... :P

Widzisz, taki jest sport.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-11, 11:40   

Jaro napisał/a:
Widzisz, taki jest sport.


Tak, masz rację. Sędzia nie zawsze wszystko DOBRZE widzi.
Podam przykład: byłam na zawodach w kosza, miałam już 4 faule (nie wiem jakim cudem) i został mi ostatni. Dziewczyna potknęła się o piłkę, a sędzia potraktował to jako faul. Ja się zaczęłam kłócić, a sędzia do mnie: "cicho BYĆ i siadaj na ławkę, brutalu!"
I takim to sposobem po 5 faulach zostałam (niesłusznie) zrzucona z boiska.. :(
Taki sport..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-11, 18:11   

Duty, Honor, Courage, Semper Fi ... :twisted:
Czyli coś, czego nigdy nie zrozumieją piłkarze włoscy.

[ Dodano: 2006-07-12, 09:26 ]
http://media.putfile.com/...-WC-2006-hi-res

[ Dodano: 2006-07-12, 12:48 ]
Materazzi...
Fair Play... Dlaczego ten człowiek może uczestniczy jeszcze w meczach ?

http://www.smog.pl/wideo/...a_materazziego/
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-07-12, 21:24   

Ogladalam mecz z malymi przerwami bo bylam w pracy. Generalnie Zidane sie nie popisal i nawet to ze strzelil bramke nie zwalnia go od zachowania fair, to ze koles go pociagnal za koszulke i to ze mecz sie przedluzal nie usprawiedliwia jego bezmyslnego zachowania. Oczywiscie bylam za Frnacja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-13, 09:59   

Tomek, to ciekawe dlaczego Zidane ma na swoim koncie 12 czerwonych skoro jest taki fair-playowiec... poczytaj troche :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-13, 11:14   

Ferbik napisał/a:
Tomek, to ciekawe dlaczego Zidane ma na swoim koncie 12 czerwonych skoro jest taki fair-playowiec... poczytaj troche :)


14 kartek dokladnie. Ale tylko 2 za ewidentne zamierzone akcje(w dodatku przynajmniej 1 z nich to akcja odwetowa ;-))

Ale wracajac do sedna. Jesli porownac sobie to z kilkudziesiecioma brutalnymi (i to bardzo brutalnymi) faulami Materaca (obejrzyj filmik) za ktore dziwnym trafem rzadko odpowiadal to Zidane to prawdziwy aniol.

Powiem tak - po prawie dwugodzinnym bieganiu po boisku w upalny dzien czlowiek przestaje do konca panowac nad wszystkimi emocjami. Nazwac czyjac matke prostytutka czy (słowo wymoderowano) mozna bezkarnie (bo to nie jest tekst o podlozu rasistowskim) i to ma byc fairplay ? Chyba tylko dla wlochow, ktorzy zawsze sie tak zachowywali. Jesli FIFA sie za to w koncu nie wezmie, to w przyszlosci mecze beda wygladaly tak, ze druzyny przez cala gre beda sie obrzucac nie-rasistowskimi tekstami w stylu "jeb** twoja matke" i wszystko bedzie cacy dopoki nikt za to (calkie slusznie zreszta) w morde nie dostanie. Ferbik, ja Cie znam, kibicujesz wlochom, ale daje sobie glowe uciac, ze zrobilbys dokladnie to samo, tylko celniej. Kto jest bardziej winny, ten ktory prowadzi wojne, czy ten, kto ja wywolal ?
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-13, 11:16   

Tomek, w sumie masz racje. Tylko, że Zidane nie powinien dać się sprowokować. Dla mnie to piłkarz o wielkiej sławie, a postąpił jak czereśniak. Wiadomo, że piłkarze się nawzajem wyzywają i ubliżają :) Mogliby w końcu wprowadzić sędziowanie przez kamery i rundki jak w hokeju. Najpierw (słowo wymoderowano) a później kara ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW