R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
MEN: szkoly mają szukac uczennic w ciąży!
Autor Wiadomość
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-12-27, 23:32   

hasta napisał/a:
a ja że 25-30


Czyli moja górna granica wieku jest Twoją dolną granicą. Z tego wynika, że najlepszy wiek to 25 lat ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-27, 23:34   

Lesiu napisał/a:
Dla mnie każda dziewczyna, która zachodzi w ciaze przed 18 rokiem życia to jest przesada, aczkolwiek uwazam że najlepszy wiek to 22-25 lat.


Zgadzam sie w 100% :)
Ja urodzilam majac 25 lat i uwazam ze to najlepszy wiek dla kobiety na urodzenie dziecka :)
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-28, 02:34   

Przypomniał mi się dowcip:

Przychodzi Jasiu do przedszkola, do grupy pięciolatków i pyta kolegów:
- Ej a jarać tu można?
- No pewnie! Palarnia jest za werandą.
- A coś wypić mocniejszego?
- No jasne! Za ubikacją mamy swoją mordownię.
- A dziewice?
- A co ty (słowo wymoderowano) w żłobku jesteś?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-28, 08:37   

Albo:

Przychodzi Jaś 4-latek do swojej nowej grupy w przedszkolu i kolega mówi nagle do niego:
- Patrz. patrz. pod kaloryferem leży prezerwatywa!
A Jaś:
- A co to jest ten kalolyfel?

A tak na poważnie.

Ankieta jest znacznie obszerniejszym zestawem pytań (przynajmniej tak bodajże któryś z dziennikarzy Dziennika mówił gdzieś w którejś stacji radiowej) wśród których bodaj 2 pytania dotyczą dziewczyn w ciąży. Jedno to pytanie ile ich było, drugie to czy udzielono im jakiejś pomocy (urlop, przełożenie egzaminów, pomoc materialna).

Jeśli coś w tym działaniu jest nienormalnego to raczej to że w ogóle Ministerstwo Edukacji istnieje. Ale skoro już jest to wydaje się że między innymi takimi sprawami jak pomoc takim osobom, minister powinien się zajmować.

[ Dodano: 2006-12-28, 08:38 ]
hasta napisał/a:
jakoś trudno mi uwierzyć w dobroduszność pana Giertycha... pomoc nastolatkom w ciąży? pewnie bedzie polegała na jej usunięciu... Evil or Very Mad


Nie wydaje mi się żeby Giertych chciał namawiać kogoś do usunięcia ciąży...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kami1227 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 99
Skąd: lututów
Wysłany: 2006-12-28, 09:56   

ourson napisał/a:
takimi sprawami jak pomoc takim osobom, minister powinien się zajmować.


Tak? Do tej pory się nie zajmował, a szkoły jakoś sobie radziły. Indywidualne podejście każdego wychowawcy czy dyrektora było sprawą oczywistą. Ciekawe co będzie jak stanie się to obowiązkiem kontrolowanym... Taka ludzka natura, że jak się coś musi to nie zawsze jest jak trzeba :roll: Myślę, że w takim wypadku lepiej nie musieć tylko CHCIEĆ pomóc. Na lepsze to chyba wyjdzie tym młodym mamusiom...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-28, 10:31   

kami1227, napisałem przecież że jak dla mnie to ministerstwo mogłoby wcale nie istnieć. Szkoły i rodzice daliby sobie z powodzeniem radę. Nie rozumiem natomiast tej nagonki na Giertycha. Wśród wielu pytań w ankiecie pojawiły się dwa dotyczące tego problemu. Może po prostu stwierdzono że warto zainteresować się tym problemem i znaleźć jakieś odgórne rozwiązania. Nie piszę że to dobrze. Uważam tylko że nagonka jest robiona dla nagonki a nie dlatego że Gazeta Wybiórcza uważa obecne rozwiązania za dobre.

Przykład? Do grona krytyków dołączyła się oczywiście opozycja. I tak np. Pani Jolanta Szymanek-Deresz (SLD) powiedziała, że takie pytania to jest wkraczanie w sprawy osobiste, a przecież minister nie powinien decydować o tym kto ma jak załatwiać swoje prywatne sprawy (cytuję z pamięci, ale sens wypowiedzi taki właśnie był). I ja się z tą wypowiedzią Pani posłanki zgadzam. Tyle tylko, że taka wypowiedź stoi w jawnej sprzeczności z innymi poglądami p. Jolanty. Gdyż np. Pani poseł jest jednocześnie za obowiązkiem jazdy w pasach i za przymusem ubezpieczeń. I nie raczy zauważyć że to jest znacznie większa ingerencja w moją wolność osobistą. I dlatego właśnie uważam, że cała ta sprawa to tylko pretekst do nagonki na min. Giertycha.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kami1227 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 99
Skąd: lututów
Wysłany: 2006-12-28, 11:12   

ourson napisał/a:
stwierdzono że warto zainteresować się tym problemem i znaleźć jakieś odgórne rozwiązania. Nie piszę że to dobrze. Uważam tylko że nagonka jest robiona dla nagonki


bardzo możliwe... tylko się zastanawiam czy te "odgórne" rozwiązania nie zaszkodzą dziewczynom, które i tak mają dość kłopotów... nie piszesz że to dobrze, i ja nie piszę że to dobrze :) więc myślę że się zgadzamy a nie polemizujemy ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-28, 12:36   

ourson napisał/a:
kami1227, napisałem przecież że jak dla mnie to ministerstwo mogłoby wcale nie istnieć. Szkoły i rodzice daliby sobie z powodzeniem radę. Nie rozumiem natomiast tej nagonki na Giertycha. Wśród wielu pytań w ankiecie pojawiły się dwa dotyczące tego problemu. Może po prostu stwierdzono że warto zainteresować się tym problemem i znaleźć jakieś odgórne rozwiązania. Nie piszę że to dobrze. Uważam tylko że nagonka jest robiona dla nagonki a nie dlatego że Gazeta Wybiórcza uważa obecne rozwiązania za dobre.

Przykład? Do grona krytyków dołączyła się oczywiście opozycja. I tak np. Pani Jolanta Szymanek-Deresz (SLD) powiedziała, że takie pytania to jest wkraczanie w sprawy osobiste, a przecież minister nie powinien decydować o tym kto ma jak załatwiać swoje prywatne sprawy (cytuję z pamięci, ale sens wypowiedzi taki właśnie był). I ja się z tą wypowiedzią Pani posłanki zgadzam. Tyle tylko, że taka wypowiedź stoi w jawnej sprzeczności z innymi poglądami p. Jolanty. Gdyż np. Pani poseł jest jednocześnie za obowiązkiem jazdy w pasach i za przymusem ubezpieczeń. I nie raczy zauważyć że to jest znacznie większa ingerencja w moją wolność osobistą. I dlatego właśnie uważam, że cała ta sprawa to tylko pretekst do nagonki na min. Giertycha.


Ale mnie złoszczą takie wypowiedzi...To może jeszcze powiesz że ty chcesz jeździć lewą stroną a to że każą ci jeździć prawą to ingerencja w twoją wolnośc osobistą??? (nie zauważasz tego???)
Palnąłeś ni z gruszki ni z pietruszki. Jaki to ma związek z młodą dziewczyną w ciąży??? Czy miniser edukacji nie powinien zająć się ważniejszymi sprawami zamiast zaglądaniem w majtki nastolatkom?
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-28, 12:45   

Ktoś w tym poście nazwał pomysł Giertycha inwigilacją. Czy nie uważacie, że obecna władza, świadomie lub nie, dąży do tego, z czym tak naprawdę walczy :?:
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-28, 19:17   

gregg napisał/a:
Ale mnie złoszczą takie wypowiedzi...To może jeszcze powiesz że ty chcesz jeździć lewą stroną a to że każą ci jeździć prawą to ingerencja w twoją wolnośc osobistą??? (nie zauważasz tego???)


Różnica jest taka, że uregulowanie zasad ruchu na drodze publicznej jest konieczne ze względu na bezpieczeństwo WSZYSTKICH jego uczestników. Zapięcie lub nie pasów bezpieczeństwa wpływa tylko na bezpieczeństwo moje ewentualnie pasażerów jadących ze mną. Jeśli chodzi o przymus ubezpieczeń społecznych czy jakichkolwiek innych to sprawa jest jeszcze bardziej oczywista. Państwo zmusza mnie do płacenia za coś czego ja wogóle nie chcę.


gregg napisał/a:
Palnąłeś ni z gruszki ni z pietruszki. Jaki to ma związek z młodą dziewczyną w ciąży???


Nie. Po prostu napisałem że cała sprawa jest tylko nagonką na min. Giertycha, a argumenty używane przez opozycję są śmieszne i nielogiczne.

gregg napisał/a:
Czy miniser edukacji nie powinien zająć się ważniejszymi sprawami zamiast zaglądaniem w majtki nastolatkom?


Pisałem już że Ministerstwo Edukacji mogłoby po prostu nie istnieć a oświata miałaby się tak samo albo (co wielce prawdopodobne) dużo lepiej.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-12-28, 21:29   

Coś mi się wydaje że to nie pierwszy i nie ostatni „szatański” :evil: pomysł naszego pana ministra G. Wszak rodzinę chłop ma sporą i każdemu trzeba zapewnić jakiś lekki pieniądz, a praca przy takich sondażach, no nie widzę nic łatwiejszego i przyjemniejszego.

Dlatego dziwię się Wam, że rzucacie Giertychowi jakieś ogromne kłody pod nogi. Nie ładnie, nie ładnie. ;) :D :D

No tak, tylko pożartować z tego można, bo jakby się chciał człowiek zamartwiać każdą debilną głupotą wymyśloną przez włodarzy IV RP, to zawał pewny. :P
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-01-23, 17:53   

w Polsce mamy 60 uczennic w ciąży w szkole podstawowej :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-23, 20:11   

Teraz już się wydało do czego była ta ankieta.
Giertych zapowiedział że będą kary dla dyrektorów którzy nie zgłosili ciąż dziewcząt poniżej 15go roku życia do prokuratury. Wszak współżycie z czternastolatką to przestępstwo i nalezy zgłosić je do prokuratury a dyrektor który nie podjął działania w tej sprawie ma mieć przerąbane. :)
Teraz napewno okaże się że są to najbardziej niepokorni dyrektorzy i to właśnie oni stracą pracę...
Cały Kaczogród :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-23, 20:35   

Wczesniej mozna ukarać lekarzy i szpital, raczej wczesniej wiedzieli :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kami1227 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 99
Skąd: lututów
Wysłany: 2007-01-24, 09:50   

gregg napisał/a:
Wszak współżycie z czternastolatką to przestępstwo i nalezy zgłosić je do prokuratury


taaa. tylko że w tedy, kiedy jest ktoś poszkodowany - a nasze młode pokolenie "dziewczynek" i "chłopczyków" bardzo szybko teraz chce dorosnąć sexualnie :twisted:
nie sądzę aby wszystkie ciąże w szkole były wynikiem gwałtów :D experymentują dzieciaczki po prostu i nie jest to problem, który pan R. G. jest w stanie rozwiązać ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW