Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
gdzie do stomatologa????
Author Message
Acree
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Posted:     [ !!! ]

Ma ktoś namiary na pania doktor Martę Ignasiak, albo chociaz w ktorych godzinach przyjmuje?
 
 
rafalekjan
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Posted:     [ !!! ]

Czy to aktualny numer do dr. Kula?

43 843 35 02
 
 
Leveile Soleile
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

Tak, to aktualny nr, ale ja tego dentystę polecam tylko do wyrywania zębów.
 
 
sandrahaha
Przyjeżdża na zakupy
:)


Posted:     [ !!! ]

a jakiego dentyste polecacie do leczenia kanalowego? dokladnie chodzi o gorna 6.

troche zawalilam sprawe bo zab mi sie ukruszyl i zadzwonilam od razu do poddentu i umowilam sie na wizyte z pierwsza lepsza dentystka.... no i wypadlo na jakas bardzo mloda... nie chce pisac nazwiska bo w sumie dziewczyna jest ok. zatrula mi zeba i za 2 tygodnie mam przyjsc na leczenie kanalowe... chce mi zrobic tego zeba na raz, a z tego co czytam to powinno sie go leczyc na kilka ,,podejsc''. a poza tym boje sie troche zeby mi ona cos robila przy zebie no bo jednak doswiadczenie tez sie liczy. do innych dentystek w poddencie kolejki a do nij nie.... ale jak pisze nie osadzam jej ze od razu jest zla bo moze swietna jest ale boje sie i chce zeby ktos z wieloletnim doswiadczeniem leczyl mi zeba kanalowo. co do ceny to poddent ma 250-300zl. a jak to jest u innych stomatologow??
 
 
Acree
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Posted:     [ !!! ]

Idź sobie kobitko do unidentu do pani tej no... Nowak. Robi porządnie i bardzo mila pani. Ja tam chodze na NFZ i tylko za plombę płacę i nigdy nie narzekałam.
 
 
sandrahaha
Przyjeżdża na zakupy
:)


Posted:     [ !!! ]

z tego co mi wiadomo leczenie kanalowe nie jest na nfz. a gdzie ten unident jest??
 
 
Leveile Soleile
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

[quote="sandrahaha"]a jakiego dentyste polecacie do leczenia kanalowego? dokladnie chodzi o gorna 6.

troche zawalilam sprawe bo zab mi sie ukruszyl i zadzwonilam od razu do poddentu i umowilam sie na wizyte z pierwsza lepsza dentystka.... no i wypadlo na jakas bardzo mloda... nie chce pisac nazwiska bo w sumie dziewczyna jest ok. zatrula mi zeba i za 2 tygodnie mam przyjsc na leczenie kanalowe... chce mi zrobic tego zeba na raz, a z tego co czytam to powinno sie go leczyc na kilka ,,podejsc''. a poza tym boje sie troche zeby mi ona cos robila przy zebie no bo jednak doswiadczenie tez sie liczy. do innych dentystek w poddencie kolejki a do nij nie.... ale jak pisze nie osadzam jej ze od razu jest zla bo moze swietna jest ale boje sie i chce zeby ktos z wieloletnim doswiadczeniem leczyl mi zeba kanalowo. co do ceny to poddent ma 250-300zl. a jak to jest u innych stomatologow??[/quote]
Niestety wiek nie zawsze idzie w parze z umiejętnościami. Ja chodzę teraz do takiej młodej właśnie w Poddencie i jak na razie jestem mega zadowolona, a trafiałam na dentystów odwalających fuszerkę. Może akurat to ta sama?Może warto jednak dać szansę. Te młode osoby właśnie czesto się przykładają do tego co robią.
 
 
sandrahaha
Przyjeżdża na zakupy
:)


Posted:     [ !!! ]

czy rozmawiamy o tej samej pani pa....?? (nie chce pisac nazwiska celego ale jak pam,ietasz nazwisko to z po pierwszych literach bedziesz wiedziec)
 
 
ania_a
Czytał o Wieluniu



Posted:     [ !!! ]

UNI-DENT:

[quote="Syn Mariana"]Powiat i miasto w/g nfz o/Łódź

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej UNI-DENT w Wieluniu PORADNIA STOMATOLOGICZNA Wieluń Sieradzka 56 (043)843 00 45[/quote]

Ja osobiście nie polecam. Nie pamiętam jak się nazywała kobieta, u której parę razy byłam, ale nie byłam zadowolona, więc przestałam korzystać. Teraz chodzę do Poddentu i jak na razie nie mam zastrzeżeń.
 
 
Iziaberka
Przejeżdżał przez Wieluń


Posted:     [ !!! ]

Tylko i wyłącznie Ania i Piotr Teluk. Są rewelacyjni. Bezboleśnie i ceny normalne. Przyjmują na Wyszyńskiego koło Poczty. Terminy niestety bardzo odległe, ale można spróbować. Tel. 438435770
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[quote="Iziaberka"]Tylko i wyłącznie Ania i Piotr Teluk. Są rewelacyjni. Bezboleśnie i ceny normalne. Przyjmują na Wyszyńskiego koło Poczty. Terminy niestety bardzo odległe, ale można spróbować. Tel. 438435770[/quote]

Również polecam tych dentystów, leczenie na wysokim poziomie. Osobiście chodze do Pani Anny i innemu dentyście już nie zaufam. Tutaj przynajmniej wiem za co płacę.
 
 
Marta
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

[quote="Basia"]Iziaberka napisał/a:
Tylko i wyłącznie Ania i Piotr Teluk. Są rewelacyjni. Bezboleśnie i ceny normalne. Przyjmują na Wyszyńskiego koło Poczty. Terminy niestety bardzo odległe, ale można spróbować. Tel. 438435770


Również polecam tych dentystów, leczenie na wysokim poziomie. Osobiście chodze do Pani Anny i innemu dentyście już nie zaufam. Tutaj przynajmniej wiem za co płacę.[/quote]


Ja również polecam, tylko te terminy... :wink:
 
 
MAR-COM
Wieluniaczek


Posted:     [ !!! ]

Radomir Panek ul. Piłsudskiego tel. 601538656

polecam
 
 
Syn Mariana
Ma stragan na targu



Posted:     [ !!! ]

[quote="Iziaberka"]Tylko i wyłącznie Ania i Piotr Teluk. Są rewelacyjni. Bezboleśnie i ceny normalne. Przyjmują na Wyszyńskiego koło Poczty. Terminy niestety bardzo odległe, ale można spróbować. Tel. 438435770[/quote]
Chyba tylko Anna Teluk bo Piotrowi to z wózka raczej ciężko będzie...
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[quote="Syn Mariana"]
Chyba tylko Anna Teluk bo Piotrowi to z wózka raczej ciężko będzie...[/quote]

Pan Piotr też już od jakiegoś czasu leczy.
 
 
Syn Mariana
Ma stragan na targu



Posted:     [ !!! ]

A to niespodzianka- zdrowia p.Piotrowi.
 
 
MagdaSz
Przejeżdżał przez Wieluń


Posted:     [ !!! ]

A czy któryś stomatolog w Wieluniu wstawia implanty zębów?
 
 
MAR-COM
Wieluniaczek


Posted:     [ !!! ]

Radomir Panek ul. Piłsudskiego 2/ nad bankiem BPH
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

Jeszcze polecę niedawno otwarty gabinet pani Ewy Różańskiej, na Ewangelickiej 1, za sklepem mięsnym.

www.stomatolog-różańska.pl
 
 
zwolinski
Słyszał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

Ja miałem objawy zgorzela zęba: http://www.zebow.objawy.net/Objawy+zgorzela+z%C4%99ba i byłem u Pani Ewy i trzeba przyznać naprawdę trzyma poziom, można polecić, szybki wywiad, szybkie działanie, w miarę bezboleśnie, jedynie opuchlizna ciut bolała, musiałem mieć przeczyszczone tam kanaliki, bo też ropa mi się narobiła w zębie... nie no ogólnie gicior i konkret więc polecam :))
 
 
MyLife
Słyszał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

Męczyłem się przez 9-lat z zębem byłem u sześciu dentystów, w Wieluniu, Bełchatowie,Sieradzu i nikt nie mógł ustalić przyczyny pomimo wielu zdj.RTG i zabiegów.W końcu z polecenia pewnej dentystki z Wielunia trafiłem do Dr.Borczyka w Białej koło Wielunia DEBEDENT. Nie macie pojęcia jakie to jest uczucie po 9-latach, bez bólu jeść np:orzeszki ziemne czy paluszki.To najlepszy prezent jaki mogłem dostać na Świeta. Wielkie ukłony w stronę Dr.Borczyka POLECAM WSZYSTKIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
zwyczajna
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

Fajna reklama...
 
 
kamgas97
Słyszał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

Ferbik mam pytanie odnośnie stomatolog Różańskiej.
Czy jest w miare bezboleśnie?
masz jakies porównanie do poddentu ?
 
 
DAIMONION78
Słyszał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

A co sądzicie o Pani dr. Grabczak, poradnia Orchident. Czy warto bez obaw powierzyć w jej ręce leczenie zębów ? Głównie chodzi mi o leczenie kanałowe, ewentualnie "rwanie" - jak sprawdza się Pani doktor w tych sprawach ?
 
 
Phoenix
Ma stragan na targu



Posted:     [ !!! ]

Witam

Czy w obecnej sytuacji jest szansa na wizytę u jakiegokolwiek stomatologa w Wieluniu lub okolicach? Dr Panek nie odbiera, nie wiem czy w ogóle jeszcze kogokolwiek przyjmuje? W Poddencie tylko dla stałych klientów (także też się nie kwalifikuję). Nie wiem jak tam Dr. Różańska też nie odbiera, będę próbował po świętach. Każą jechać do Łodzi ;( Wczoraj ułamało mi się pół zęba. Sytuacja jest dość pilna. Można by powiedzieć że pieniądze nie grają roli w takiej sytuacji tylko aby się gdzieś dostać w najbliższym czasie.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group