R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
mrk vs red
Autor Wiadomość
mrk 
Przejeżdżał przez Wieluń
prawie z ?


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-08, 20:33   

ilin napisał/a:
Jeśli ktos ma to albo bardzo krótko terminową i boi sie coś powiedziec bo nie zostanie przedluzona albo fikcyjną za 2-3zl na godz aby pracodawca mniejsze składki płacil.


Zobacz co robił Red :!: Porozmawiajmy o godzinach pracy u niego i płatności, lub jej braku, za nadgodziny :!:


red napisał/a:
Oczywiście że nie za darmo - pracownicy dostali za swoją pracę wynagrodzenie, na które się zgodzili podpisując umowę.


A ile zalegałeś z wypłatami :?: I wszystko ok :?:


red napisał/a:
Ale ja jako przedsiębiorca nie oczekuje nic od państwa.

Ciągle oczekujesz, od państwa, bądź od uni :!:


ilin napisał/a:
Jeśli ktos ma to albo bardzo krótko terminową i boi sie coś powiedziec bo nie zostanie przedluzona albo fikcyjną za 2-3zl na godz aby pracodawca mniejsze składki płacil.


Technika wielkiego biznesmena Red-a :!:


ilin napisał/a:
Nikt nie chce zapomóg ani innych pomocy tylko możliwości uczciwej i uczciwie opłacanej pracy i godnego traktowania ale taką to ze świeczka szukać.


Znajdź innego pracodawce, choć w Wieluniu to większość oszustów :!:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-08, 20:44   

mrk, to co piszesz to jakieś pomówienia! Nigdy nie zalegałem z wypłatami. Możesz zapytać każdego z moich pracowników jeśli masz na to ochotę. Żaden z pracowników nie ma nadgodzin więc ten temat nie istnieje. Każdy pracownik ma wypłacaną taką stawkę jaką ma ustaloną. Nikt nigdy nie został oszukany, za to ja juz kilkukrotnie zostałem oszukany przez moich byłych pracowników - niestety z braku namacalnych dowodów odstąpiłem od dochodzenia swoich praw! Więc radzę ci ważyć słowa.

Chciałem usunąć post mrk lub przyznać ostrzeżenie za pomówienia, ale że wychodzę z założenia, że nikt nie powinien być sędzią we własnej sprawie, to zostawiam to pod osąd innych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mrk 
Przejeżdżał przez Wieluń
prawie z ?


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-08, 20:52   

red napisał/a:
Nikt nigdy nie został oszukany,


Rozmawiałem z Twoim byłym pracownikiem. Tak więc mamy dwie różne opinie o tym samym miejscu pracy. Pracownika i pracodawcy.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-08, 20:56   

Przyślij na PW. Bardzo jestem ciekawy tej opinii. I zamiast od razu wydawać opinię zacznij od wysłuchania drugiej strony! Bo takie bezpodstawne zarzuty to czyste oszczerstwo!
A tak gwoli ścisłości - ja sam raczej stoję po drugiej stronie barykady, bo jestem (a raczej byłem) pracownikiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mrk 
Przejeżdżał przez Wieluń
prawie z ?


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-08, 21:06   

red napisał/a:
Przyślij na PW.


Wysłałem to co mogłem.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-08, 21:11   

mrk napisał/a:
Wysłałem to co mogłem.

Czyli prawie nic. Odpisałem. I proponuję nie rzucać bezpodstawnych oskarżeń.

Na marginesie - to temat wyborów prezydenckich.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-08, 21:52   

Jeśli mrk poda swoje dane personalne to wtedy będzie mógł kontynuować temat...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-08, 22:00   

Thx Administrator. Właśnie po rozmowie z Ferbikiem na gg sam miałem te wpisy wydzielić do area i oddać pod osąd innych. Ten mrk napisał mi na PW tyle -
"Nazwiska tego pracownika i tak Ci nie wyśle, ale uwierz, bardzo okroiłem opinie o Tobie i preferowanym przez Ciebie systemie pracy i wynagradzania za nią."
Dużo mi to mówi...
Nawet nie mam z czym podjąc polemiki. Nie jestem może super pracodawcą i nie otrzymam tytułu pracodawcy roku, ale NIGDY nie oszukałem pracownika (w przeciwieństwie do odwrotnych sytuacji, których miał kilka). Stawki godzinowe są jakie są (uważam że niezłe jak na Wieluń) i każdy wie co go czeka. Wszyscy są informowani o warunkach pracy i płacy i oczekiwanie więcej jest nieuzasadnione. Jako pracodawcy staramy się pomagać pracownikom w trudnych sytuacjach, ale to nie miejsce żeby się tym chwalić. Nigdy nie wyciagnąłem konsekwencji wobec tych którzy narazili firmę na straty przez swoją lekkomyślnośc lub niedbalstwo.
Tak jak pisałem - nie jestem dobroczyńcą roku (a raczej mój brat bo to jest jego firma), ale i też daleko mi do ostatniego (słowo wymoderowano) i wyzyskiwacza pracowników. I gotuje się we mnie jak ktoś mi coś zarzuca i nie mam nawet jak się obronić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-08, 22:14   

Aaa to ten mister idiot, który w (słowo wymoderowano) miał żałobę narodową... 2 ostrzeżenia jak widać tylko trolla prowokują :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW