R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ferbik
2010-07-26, 17:36
Spot wędkarski
Autor Wiadomość
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-22, 14:33   

wieluniak20, ale ceny musiałeś podać :roll:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-22, 14:39   

Proszę o nie trollowanie w temacie. Każdy następny to ostrzeżenie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-22, 14:58   

Administrator napisał/a:
Przepraszam innych forumowiczów za wypowiedzi tego prostaka. Temat został zmieniony na ZAWODY WĘDKARSKIE JARKA.M.

Bez odbioru.
Rozumiem że jako administrator i właściciel możesz robić co chcesz, nawet publicznie znieważać innych. I myślisz że jesteś taką figurą że możesz to robić bezkarnie.Znieważenie to naruszenie czci człowieka ze względu na formę przedstawionego zarzutu. Można się dopuścic jej słownie, za pomocą gestu czy rysunku.
O fakcie zaistnienia zniewagi decyduje społeczny odbiór badanego zachowania z uwzględnieniem także zwyczajów / nawet regionalnych/.
Zniewaga może miec formę:
- publicznego znieważenia- możliwego do odebrania przez nieokreśloną liczbę osób,
- znieważenia niepublicznego i pod nieobecnośc znieważanego, lecz z zamiarem, aby zniewaga do niego dotarła,
- znieważenia osoby w jej obecności / także za pomocą listu, ale bez pośrednictwa osób trzecich, czy przez telefon/.
Znieważający poniesie odpowiedzialnośc karną. Naraża się na karę grzywny lub ograniczenia wolności. Zagrożenie karą wzrasta, gdy zniewaga została dokonana za pomocą środków masowego przekazu i wówczas jest to kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.
Przestępstwo zniewagi ścigane jest z oskarżenia prywatnego, tak więc by znieważający poniósł karę, konieczne jest wniesienie własnego aktu oskarżenia przez osobę znieważoną.
Tym razem troszkę przegiąłeś. W poniedziałek pozew trafi do sądu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daughter 
Ma stragan na targu



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 699
Piwa: 16/34
Skąd: Osjaków/Wydrzyn
Wysłany: 2010-07-22, 15:04   

Jarek nie przejmuj sie sami sie dogadamy poza Forum @adres znasz ....nie unoś sie ,niektórzy tylko zazdroszczą :D to do soboty :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-22, 15:28   

yabos napisał/a:
JAREK.M napisał/a:

Tym razem troszkę przegiąłeś. W poniedziałek pozew trafi do sądu.

:D :D :D
A o której się tam wybierasz? Bo chyba też powinienem się wybrać za nazwanie mnie bałwankowym punkiem a nie chciałbym Cię tam spotkać. Tak, odczułem to jako obrazę i założę się, że jeszcze parę osób tak to odebrało. Tyle że ja w przeciwieństwie do Ciebie nie chcę się zachowywać jak gimnazjalista, dziecko neo czy inny gwiazdor piosenki wieluńskiej i nie będę biegał z byle czym po sądach bo to nawet śmieszne nie jest.




Post jutro wygaśnie żeby JAREK.M nie miał pretensji że temat mu zaśmiecam i niepotrzebnie trolluję. Chciałbym jeszcze tylko wspomnieć, że całą tą niepotrzebną dyskusję sam rozpoczął nie potrafiąc odpowiedzieć normalnie na pytanie o regulamin.

Yabos przepraszam Cię bardzo przecież Ty w awatarze masz misia Coralgola. Jeszcze raz przepraszam. I odpowiem na Twoje pytanie poważnie. Nie wiem czy uczestnicy zawodów wypuszczą rybki czy nie.. To już ich sprawa. Stawy są komercyjne można kupić złowione rybki.

[ Dodano: 2010-07-22, 16:59 ]
No i z inicjatywy zorganizowania zawodów zrobiło się pole bitwy. JEDEN WIELKI NIESMAK. Dwa trolle zakłóciły spokój, trzeci skorzystał z okazji i zrobił sobie kolejną darmową reklamę. A według zapewnień administracji wszystko miało być pod kontrolą. Szkoda bo zapowiadało się fajnie. Proszę zmienić nazwę tematu bo nie jest zgodny ze stanem faktycznym. Ja akurat z tym tematem nie mam nic wspólnego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-22, 16:29   

Jak w poniedziałek wieczorem wrócę to Was z akwenu przywiozę. Tylko haczyków nie umiem z krtani wyciągać więc proszę o krótki instruktaż.

Poprawiono 1 ort
Mrówek
Ostatnio zmieniony przez Mrówek 2010-07-22, 16:34, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-22, 16:54   

Jarek. M straszyć to możesz dzieci w piaskownicy albo na cmentarzu. Znów się publicznie ośmieszasz, tak samo jak z kryptoreklamą. Potwierdzasz jedynie to co napisałem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-22, 16:59   

uspokójcie się.. tak fajnie sie zapowiadało, ale musiało dojść do kłótni ;p
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wiglus 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 147
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-22, 17:26   

Administratorze, wiem, że to jest Twoje prywatne forum, ale rozwaliłeś komuś zabawę.
Ty chyba powinieneś wywalić wszystkich użytkowników i zapraszać wyłącznie wygodnych dla Was.
Kurde, krótko tu jestem, ale o ten właśnie czas za długo.
Spadam i pozdrawiam normalnych.

O ile jest to możliwe, proszę usunąć mój profil.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-22, 20:03   

To nie są typowe zawody wędkarskie, gdzie będzie ostra rywalizacja. To ma być zabawa, piknik, czas rozmów, łowienie przy okazji.
Administrator - pozwolę przywołać Ciebie do porządku.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daughter 
Ma stragan na targu



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 699
Piwa: 16/34
Skąd: Osjaków/Wydrzyn
Wysłany: 2010-07-22, 20:15   

Wiecie co, rezygnujemy ...sorki ale z powodu jakiegoś małego spotkania powstały niepotrzebne konflikty na Forum,dzięki postoje :roll: milej zabawy :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-07-22, 20:25   

Cytat:
To nie są typowe zawody wędkarskie, gdzie będzie ostra rywalizacja. To ma być zabawa, piknik, czas rozmów, łowienie przy okazji.


Sorry Ferbik, ale z tego co pamiętam był jeden konkurs na forum, który też miał być tylko zabawą... . A od kilku lat panowie już się nie "bawią" w ten konkurs. Dlaczego? Co niektórzy wiedzą.

Z niecierpliwością czekam na kolejne "zawody" zorganizowane przez Pana Jarka M. tu na forum.
Jak się bierzecie za organizowanie czegoś, to z głową od początku do końca, tak, żeby nikt nie miał wątpliwości, nie czuł się oszukany, tak jak ja kiedyś...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-22, 20:30   

Administrator napisał/a:
Jarek. M straszyć to możesz dzieci w piaskownicy albo na cmentarzu. Znów się publicznie ośmieszasz, tak samo jak z kryptoreklamą. Potwierdzasz jedynie to co napisałem.

A zamiast tej tyrady wystarczyłoby krótkie przepraszam i po sprawie. Ale Ciebie na to nie stać. Ty przecież jesteś administratorem i właścicielem tego forum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-22, 20:31   

JAREK.M napisał/a:

Yabos przepraszam Cię bardzo przecież Ty w awatarze masz misia Coralgola.

Właśnie. Mam w awatarze a nie jestem. Kogoś kto ma w awatarze małpę też nazwiesz małpą i będziesz sądził, że to nie jest obraźliwe? Odpowiedzi nie oczekuję, zostawiam tylko to do przemyślenia ;)
JAREK.M napisał/a:
I odpowiem na Twoje pytanie poważnie. Nie wiem czy uczestnicy zawodów wypuszczą rybki czy nie.. To już ich sprawa. Stawy są komercyjne można kupić złowione rybki.

Widzisz, można normalnie, bez spinania się i silenia na "humor"? Można. A jakby tak od razu normalnie odpowiedzieć na pytania moje i Administratora to by żadnych spięć niepotrzebnych nie było. Jeśli ktoś przeze mnie nie wybierze się na zawody to w sumie się cieszę, zawsze parę wymęczonych ryb mniej;]
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-22, 20:40   

Dominika napisał/a:
A od kilku lat panowie już się nie "bawią" w ten konkurs. Dlaczego? Co niektórzy wiedzą.

Mogę tu śmiało napisać dlaczego, ale chyba nie wypada zaśmiecać tematu. Bo widzę, że ktoś tu w moją stronę rzuca oskarżenia. Mogę powiedzieć, kto spieprzył tamten konkurs. Nie było zabronionym namawianie do głosowania. Najlepiej wyciągać stare brudy, które niczego mądrego jak widać nie nauczyły. Po drugie to nie jest głosowanie, tylko spot wędkarski, gdzie przy okazji tego są zrobione amatorskie zawody forumowe. Dlaczego - jeśli organizuje się fotospoty czy rajdy rowerowe - to nikt nie wymaga podania regulaminu, nikt nie pyta jakimi aparatami/rowerami wolno jeździć itp. ??? Czy to nie jest czysta hipokryzja?
Dominika napisał/a:
Jak się bierzecie za organizowanie czegoś, to z głową od początku do końca, tak, żeby nikt nie miał wątpliwości, nie czuł się oszukany.

Oszukany? Ale przez kogo? Bo Jarek zadecydował, że zorganizuje zawody wędkarskie forumowe tylko po to, żeby zebrać osobiście brać forumową nad wodą i dać jakieś drobne upominki? TO NIE SĄ ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE! To jest mitting forumowy wśród braci wędkarskiej! Niech nie wypowiadają się w temacie ci, którzy nie mają nic wspólnego z łowieniem ryb, a tym bardziej z zawodami, na których nigdy w życiu nie byli, bo już się zastanawiam, dla kogo ten dział został stworzony i myślę nad jego likwidacją.
Widzę, że wielu z was (nie łowiących) wtrąca swoje trzy grosze tylko po to, żeby coś napisać nic oczywiście do tematu nie wnosząc, bo najlepiej się przypieprzyć o jakiś regulamin czy zasady, które na wielu zawodach określa się na miejscu. No ale.... sami eksperci w temacie, więc ja wysiadam. Dzięki za s.p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.e fajnie zapowiadającej się imprezy.

JEŚLI KTOŚ NIE MA NIC DO POWIEDZENIA W DANYM TEMACIE, TO NIECH ODPUŚCI. WYMAGA TEGO KULTURA OSOBISTA I REGULAMIN FORUM.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW