R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Peja vs Tede - Diss
Autor Wiadomość
sauce 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 297
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-30, 22:26   Peja vs Tede - Diss

Od pewnego czasu powstało spiecie miedzy tymi panami. Sam jako młody chłopak bardzo lubiłem Tedego jeszcze za czasu jego pierwszych płyt. Teraz uważam że Tede naprawde sie sprzedał i jakos nie slucha mi sie go tam dobrze jak kiedys. Spiewanie o laskach i kasie mi sie już przejadło.
Co do Pei to myśle że jest bardzo płodny, szybko nagrywa a jego flow jest dużo lepsze niż śmieszne śpiewki Tedego. Peja kojarzy się z łysymi blokersami, ale taki chyba powinien być hip hop. Dla ludzi z ulicy i z bloków a nie dla bogatych z laskami. Prawdziwy hip hop narodził sie na ulicy wiec taki jest najbardziej wiarygodny. Nowa płyta Rysia ,, czarny wrzesień" - cała jednym wielkim dissem na Tedego.. poprostu az mnie zatkalo. Pocisnał mu strasznie i biedny Tedzio wymiękł.

Dla mnie ciekawy diss to by był Peja vs Gural. Jeden i drugi ma dobre teksty i szybko odpowiada, oboje sa dobrzy we freestylu i oboje są specyficzni. Mysle ze płyta Gurala z killaz group ,,Nokaut" zasługuje na jedna z najbardziej gangsterskich i najlepszych w polskim hip hopie.
_________________
miłego dnia Mrówek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
creative 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: wln
Wysłany: 2010-07-31, 14:04   






zobacz te dwa dissy wg mnie parias wygrywa;)



Poprawiono 1 błąd ort. oraz linki do filmów.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2010-07-31, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sauce 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 297
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-31, 23:15   

No niby tak, ale rysiu sam a tu 3 ziomków więc nie ma porównania, każdy ma inny styl. Wg mnie Rychu ma gadane tak czy siak
_________________
miłego dnia Mrówek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-08-01, 00:50   

Peja na 100% przegrałby z Guralem ;]
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xoxov][ 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 123
Piwa: 2/2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-08-01, 06:09   

reprezentuje biede i jeżdżę porshe:)

cały beef bez oszukania przegrał peja, ani jednego ani drugiego nie słuchałem, nie wielbiłem ani nic w tym stylu, poza może początkami kiedy jeszcze peja nie leciał aż tak bardzo na kase.. to dało rade go słuchac, pozniej jakieś beefy z kazdym po kolei to juz klapa, zadnego konkretnego tekstu ani nic.. tede z niszczył go samym 'puciu puciu rysiu' czy jakos tak. Moim zdaniem to głupota co obaj panowie[tak z małej litery] robią, jeden i drugi sie sprzedał chociaż tede bardziej jakby nie patrzeć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mnino 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 164
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Osjaków
Wysłany: 2010-08-04, 14:28   

Pei czepiasz się, że jeździ porshe i leci na kase, a to nie prawda, bo po prostu ją ma. Jest dobry w tym co robi, ludziom się podoba, zwyczajnie zapracował i ma. Przynajmniej nie napierdziela o hajsie w co drugim kawałku jak Tedzik, który nigdy mi nie podchodził. Może z powodu swojego pseudolanserskiego stylu ;) .

Co do pojedynky z Eldo, Włodim i Pele, to kolejność jest nieco inna niż 3 posty wyżej - najpierw Parais odpowiedział na różne podteksty Pei, a kilka dni później Peja nagrał dissa.

Wg mnie w obu wypadkach wygrał Peja. Bardziej rzeczowe teksty, flow i nawet bit.
_________________
strona internetowa Osjakowa i okolic
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sauce 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 297
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-08-04, 15:12   

No ja sie zgadzam z przedmówcą, Peja ciężko zapracował na swóją sławę. Uważam że Tede nie dorasta mu do pięt. A co do Gurala to oni są z Rychem z Poznania wiec sie znają i chyba lubią w miare.
_________________
miłego dnia Mrówek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW