R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Co myślicie o takim stworzeniu świata
Autor Wiadomość
forestek1 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Elbląg
  Wysłany: 2010-08-05, 14:04   Co myślicie o takim stworzeniu świata

Witam
Ostatnio natknąłem się na ciekawy blog popularnonaukowy xxxxxxxx.xxx autor prezentuje w drugim poscie pewną teorię tworzenia świata. Co o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony przez Lesiu 2010-08-06, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-08-05, 15:50   

Może od razu wprost napisz że chcesz się zareklamować?
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-08-06, 08:34   

Nie wchodzę nawet na tą kryptoreklamę. Ja wolę książki Zecharia Sitchin, które polecam! Zwłaszcza "Genesis jeszcze raz" oraz "Dwunasta planeta". Wciągające książki.
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
logoss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 56
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-26, 19:50   

a gdzie jest ten blog, i opis stworzenia? bo nie wiem o co chodzi. Ja znalazłem w internecie następujący opis


Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię, czyli stworzył Bóg twórczą myślą wirową formę energii dla nieba i ziemi(experyment R.Jahn i B.Dunne z Princeton Uniwersity udowadniając naukowo, że myśl wpływa na materię) "A ziemia była pustkowiem i chaosem, ciemność była nad otchłanią, bo w wirowej formie energii nie była zamieszczona informacja, a Duch Boży unosił się nad powierzchnią wód" -synonim wirowej formy energii, nad którą unosił się Duch Boży, czyli myśli Boga-wiedza o całości ( duch- energia psych., umysł świadomość, Encyklopedia Popularna PWN)"I rzekł Bóg": słowo, dźwięk,wibracja-nośnik informacji. Niech stanie się światłość- wiedza dla całości i o całości-wszechinformacja - nośnik informacji dla całości i o całości zamieszczony w wirowej formie energii.I stała się światłość- wszechinformacja. I widział Bóg, że światłość była dobra- nośnik informacji dla całości i o całości- wszechinformacja o stałej częstotliwości wibracji przekraczającej prędkość światła, nie odbierana zmysłami zamieszczona w jednej formie energii. Oddzielił tedy Bóg światłość- wszechinformacja od ciemności-forma energii bez zamieszczonej informacji. I nazwał Bóg światłość-wszechinformacje dniem, a ciemność nazwał nocą- wirowa forma energii bez zamieszczonej informacji, zamieszczone w czasoprzestrzeni. I nastał wieczór, i nastała noc, i nastał poranek, i nastał dzień-pierwszy ( Rdz.1,1-5) (Holografia-fotografia laserowa tworząca trójwymiarowy obraz przedmiotu,którego najmniejszy fragment zawiera wiedzę o całości, czyli holograficzna struktura całości odkryta przez D Gabora w 1971r.

Jak kogoś to interesuje to wkleje resztę
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2010-11-27, 18:23   

A może to? Ziemia stoi w miejscu.
http://www.zbawienie.com/geocentryzm.htm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-11-27, 19:58   

cogito napisał/a:
A może to? Ziemia stoi w miejscu.
http://www.zbawienie.com/geocentryzm.htm

Czy to jest może nowa strona logossa ? :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
logoss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 56
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-28, 14:24   

Pytanie bez sensu, przecież u góry jest napisane kto tą stronę założył. Mam ochotę odetchnąc od KK

Nie wiem czy wiesz ale istnieją jeszcze zwolennicy płaskiej ziemi
Co ciekawe, to że teoria iż Ziemia jest płaska utrzymuje się do dzisiaj. Angielski wynalazca Samuel Birley Rowbotham zm.1884 uznał że Ziemia jest dyskiem W 1956 r. Samuel Shenton reaktywował organizację zwolenników Rowbothama pod nazwą Towarzystwo Płaskiej Ziemi, uznał że zdjęcia Ziemi z kosmosu są mistyfikacją w 1971 prezesem został Ch.K. Johnson z liczbą 3000 członków.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW