R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
NIKI WITAMINA BASKET LIGA sezon 2010/2011
Autor Wiadomość
owca_3 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 25
Skąd: Praszka
  Wysłany: 2010-10-04, 09:28   

na co komu regulami :P
5x5 , pilka i trzeba trafic ;) hehe
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Suillus 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: Skomlin
Wysłany: 2010-10-04, 19:42   

Oczywiście, oczywiście
Piłka jest okrągła a kosze są dwa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2010-10-04, 20:09   

Tak tak, żeby ktoś nie puścił Bąka lewą stroną panowie... Ja osobiście jestem ciekawy jak wyjdą ostatnie zmiany w przepisach w tym przede wszystkim przesunięcie linii za 3pkt :D
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shock 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: z nieba
Wysłany: 2010-10-06, 09:30   

...żeby można było zwiekszyć siłę koszykówki trzeba zaangażować jak najwięcej ludzi między innymi jakiegoś strategicznego sponsora, na pewno jest jakiś biznesmen miłośnik koszykówki do tego rozwiesić bilbordy danej firmy przed meczami na drabinkach, można by pogadać z Kulisami by troche pomogli wypromować koszykówkę i co najważniejsze trybuny by sie przydały dla widzów bo bez tego będzie bida nie będzie ludzi-nie będzie zainteresowania ze strony sponsorów. Szkoda, że nic sie nie da zrobić z ta salą, moze jeszcze jest mozliwosc przeniesienia ja na inna... przy rozmowie ze sponsorem trzeba go zapewnic, że będzie oddziwiek w radiu ziemi wielunskiej, w kulisach i to juz robota do naszych dzialczy m.in do Marcia i innych On tez musi cos z tego miec to jakby nie patrzec darmowa reklama przez dluzszy czas trzeba pogadac z mediami!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-06, 11:49   

Już w ubiegłym roku była mowa o tym, że dobrze byłoby znaleźć sponsora tytularnego dla ALK. Niestety nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać, chociaż kwota jaka by nas zadawalała jest śmiesznie niska w porównaniu np z nakładami sponsorów na lokalne drużyny siatkówki czy piłki nożnej. Poza tym teraz trendy jest sponsorowanie siatkówki w naszym mieście a nie wydawanie kasy na koszykówkę, w dodatku amatorską. Wspólnie z Marcinem i kilkoma znajomymi pasjonatami koszykówki uruchomiliśmy prywatne kontakty w poszukiwaniu sponsora - niestety jak na razie bezskutecznie. Jedyne co możemy zaoferować jako liga to reklama w mediach oraz w trakcie rozgrywek. Inna sprawa, że nie każda firma jest zainteresowana taką reklamą - trzeba zwrócić uwagę na to do kogo będzie ta reklama docierać. Kwestią problemową jest tu też brak formalizacji rozgrywek - nie działamy w sposób sformalizowany i sponsor nie może nawet wrzucić w koszty kasy wyłożonej na ALK.
Kolejny problem - niska frekwencja na meczach. To już nie te czasy kiedy balkon w sali SP1 pękał w szwach od kibiców. Tutaj pole do popisu mają nie tylko pasjonaci koszykówki, ale głównie znajomi i rodziny zawodników. Od tego się zaczyna.
Ale mimo wszystko alleluja i do przodu! Byleby tylko byli chętni do gry!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shock 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: z nieba
Wysłany: 2010-10-06, 12:12   

Fakt to wrzucenie w koszty by się przydało, ale ja wiem że zawsze jest znajdzie sie kilku pasjonatów, tak dla przykładu znam firme, która nie jest z okolic Wielunia, ale by zagrać na nosie firmie konkurencyjnej która wspiera siatkowke moglaby by sponsorowac taki projekt ale jak dla ALK wwilunie odpada bo jest za daleko, daje taki przyklad. Troche to dziwne np firma płaci pieniadze na reklame w gazecie no nie wiem jaka to moze byc przykladowa kwota, ale domysalm sie ze jak by podobna albo mniejsza wrzucil do sponsorigu to tez by mial reklame bilbord na sali nazwa całej ligi radio ziemi wielunskiej to zawsze jest przypomnienie konsumentom ze firma istnieje,a to bardzo wazne. Wazne bylo by sformalizowanie taka jak powiedziales ulatwilo by to firmie wrzucenie tego w koszty. Frekwencja poprawi sie jak bedzie miejsce do siedzenia czy nawet stania to tez wazne bo moze na pierwszy mecz przyjdzie 5 osob ale np na trzeci 30,40,50. Naprawde nie wiem jak tam rynek wielunski, ale znam rynki gdzie jak rozbuja sie taka maszyne to sie ona zacznie sama krecic-dacie rade:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2010-10-06, 19:06   

Moje zdanie jest jedno od pięciu lat i się nie zmienia. Wieluń to miasto siatkarskie a nie koszykarskie. Tak było, jest i będzie. Dzisiaj w Wieluniu i okolicach ciężko znaleźć w ogóle chętnych do gry, a co dopiero graczy prezentujących w miarę odpowiedni poziom. Jeżeli chodzi o sformalizowanie rozgrywek to nie wiem, jaką formę miałoby to przybrać. Jedynym rozsądnym, przychodzącym mi do głowy, wyjściem byłoby włączenie ALK pod skrzydła MOSiRu, WOSiRu czy co my tutaj w Wieluniu mamy. Ja myślę, że basket na naszym terenie zostanie dla prawdziwych zapaleńców, a Kornikowi i jego kolegom za chęci (oby jak najdłużej) należą się ogromne brawa.
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
fazi 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: 2010-10-06, 21:32   

witam
i zapraszam jak co roku, niestety w tym roku bez nagród a to zasługa prezydenta Zd_Woli
http://zalk.type.pl/index...1c48cc6fc485323
a może jednak można było by grać w zduni ewentualnie w Sieradzu wtedy była by większa liga niestety u nas też się wsio rozwaliło, ale jest sala i to za pół darmo do grania, pełnowymiarowa, ze Zduni są 3 ekipy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shock 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: z nieba
Wysłany: 2010-10-07, 08:37   

fazi napisał/a:
i zapraszam jak co roku, niestety w tym roku bez nagród a to zasługa prezydenta Zd_Woli
-to straszną biede macie, bez obrazy ale to nie jest jakis straszny wydatek trudno w to uwierzyć co piszecie, wg mnie to albo słabo sie staracie, albo kryzys dotknal wszystkich tak dotkliwie, że nikt nie ma pieniedzy na reklame w dodatku jesli nie maja ich prywatni przedsiebiorcy to ma je gmina, przeciez jakby nie patrzec promowana jest gmina i na taki cel sa pieniadze w ratuszu. Wiem z doswiadczenia ze wlasciciele chetnie wspieraja takie projekty, np taka pilke nozna kupe kasy jest wladowane, w siatkowce tez nie wiele mniej z samej gminy to sa sumy liczone od 10000 miesiecznie złotych w góre a to zalezy od wielkosc miasta i ligowej druzyny a nie mowie tu w cale o miastach z mieszkancami ponad 100000 wiec suma moze byc znacznie wieksza, a do tego dochodza sponsorzy ktorzy laduja wieksze sumy, na cala lige potrzebna byla by symboliczna suma niech Marcin sie wypowie ile wyliczyl. Idzicie do Kulis oni moga troche inaczej na problem spojrzec i pomoc by na zdjeciu byl blibord reklamowy sponsora tyturalnego to wszystko jest do zrobienia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
SCHOCK 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 20
Skąd: wiesz
Wysłany: 2010-10-07, 13:14   

no to teraz trzeba będzie nakleic nowe linie, bo juz rzut z odleglosci 6,25 bedzie liczony za dwa punkty :D czyli naklejamy na odleglosci 6,75 ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2010-10-07, 15:35   

SCHOCK, tak i w Jedynce będziemy rzucać z ławeczek ;) Tak mi teraz przyszło do głowy... Może by tak zmienić nazwę ALK na WALK :wink: ?
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
SCHOCK 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 20
Skąd: wiesz
Wysłany: 2010-10-07, 16:33   

:D mam nadzieje, że sedziowie potrafia po ścianach biegac, jak tam wam idzie kompletowanie ekip i jak ta sponsorzy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-07, 17:02   

Shock, wbrew pozorom nie jest tak łatwo znaleźć jakiegoś sponsora który podejmie się wyłożenia kasy na ALK. Jeśli masz kogoś takiego to chętnie podejmiemy rozmowy - jeszcze nie jest za późno. My swoje możliwości jak na razie wyczerpaliśmy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
fazi 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: 2010-10-07, 21:15   

rozumiem ze z braku kasiory raczej nikt od Was nie przyjedzie na turniej?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
SCHOCK 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 20
Skąd: wiesz
Wysłany: 2010-10-07, 23:31   

może i racja, a czy na pewno wykorzystaliście wszystkie możliwości np gmina? Nie dziw sie, ze sie dziwie :D , ale tak na powaznie nikt nie chce reklamy? Red ile potrzeba 2000pln? wiecej ? ile kosztuje reklama w kulisach? przez miesiac, wystarczy pogadac z naczelnym Kulis by jakaos pomogl projekt tak jak moze mam na mysli pokazanie np reklamy sponsora na zdjeciu w tle jakiegos zagrania do tego nazwa macie jeszcze radio ZW pogadajcie z mediami niech troche pomoga przeciez byly relacje z meczow na ZW. Ehhhh Marcin troche wiary;) A co do ligi w Zdunskiej to troche za daleko dla niektorych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW