R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
NIKI WITAMINA BASKET LIGA sezon 2010/2011
Autor Wiadomość
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2011-04-03, 22:49   

Tak to jest, jak się gra za szybko i bez głowy... Cały mecz prowadzić, by w 4 kwarcie dostać bęcki... Gratuluję zwycięstwa, życzę powodzenia :)
Dzięki naszym chłopakom za cały, niezły jak na pierwszy, sezon :)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
upadłyanioł 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-08, 22:52   

z 'delikatnym opóźnieniem' zdjęcia z sobotnich meczów ;-)
https://picasaweb.google.com/michalinakosmider/Kosz2042011
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pinokio 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 43
Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 33
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-04-09, 08:29   

Dzisiejsze mecze i wyniki

17:00 CFH Oknobud vs. LKS Basket Praszka 60:74
18:00 MTTS Złoczew vs. SKBM Mokrsko 49:74

Ciekawe jak skończyłby się mecz CFH Z LKS gdyby Lks nie dobrał sobie chłopców z młodej Praszki? Wtedy graliby w pieciu, zawodnik doznaje kontuzji i schodzi z boiska. Grają w czterech przy prowadzeniu i przewadze liczebnej CFH. Pewnie wynik meczu byłby trochę inny. A tak było na odwrót. Gratulacje dla finalistów!!!
Praszka to dobry zespół i na pewno stawi czoła SKBM.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bad 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 31
Skąd: praszka
Wysłany: 2011-04-09, 21:32   

zagralismy fatalnie i jestemy w finale.nie zawsze wychodza piekne mecze. wiem, ze nie ladnie zganiac na sedziow, ale to c owyprawiali dzisiaj wola o pomste.
_________________
bad
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
upadłyanioł 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-09, 21:33   

zdjęcia z dzisiejszych meczów https://picasaweb.google.com/michalinakosmider/Kosz9042011#
miłego oglądania ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
KB24 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 23
Skąd: LAKERS
Wysłany: 2011-04-10, 00:46   

bad i owca_3 dużo pisaliście w poprzednich postach o zasadach FAIR PLAY (tytuł króla strzelców dla TOMKA M. - sam pisałem , że mu się należy ale szkoda że w takich okolicznościach) - przeczytajcie je raz jeszcze i przeanalizujecie na spokojnie i odpowiedzcie sobie na pytanie czy - CZY TAK ZDOBYTY AWANS DO FINAŁU SATYSFAKCJONUJĘ WAS I WASZĄ DRUŻYNĘ ?
Poczytajcie co to jest FAIR PLAY a później miejcie pretensje do innych :!: :!: :!:


Szukać porażki można na różne sposoby .... :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mac 
Czytał o Wieluniu
mac


Wiek: 42
Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 27
Skąd: Złoczew
Wysłany: 2011-04-10, 01:05   

z tego co slyszalem to PRZED meczem było pytanie o gre młodych i zgoda CFH na taką sytuacje, cokolwiek sie potem działo wielun zgodził sie na to wczesniej, wiec teraz szukanie dziury w całym jest bez sesu.

fajne jest to ze od dluzszego czasu na boisku na wiekszosci meczy naprawde panuje duch fair play. to jest tylko zabawa i dobrze jest wygrywac ale przegrtwac tez trzeba umiec.

bedzie dobry final (jak dla mnie to praszka musi trafic w "swoj" mecz zeby ograc skomlin, bo ci czy im idzie czy nie idzie to i tak graja swoje) i dobry mecz o 3cie miejsce, jesli bedzi tez mecz wieruszów - play basket tez bedzie dobre widowsko wiec koncowka sezonu naprawde jest pelna emocji :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pinokio 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 43
Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 33
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-04-10, 01:07   

Dziękujemy za zdjęcia Michalina
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pinokio 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 43
Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 33
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-04-10, 01:29   

mac ma rację, przed meczem była zgoda CFH na grę "młodych" więc nie róbmy problemów. Praszka trafiła tylko 3 trójki w meczu, a "młodzi" zdobyli tylko 3 pkt.
słabsza dyspozycja liderów LKS? a może dobra obrona CFH?
Lks nie miał pojęcia jak zagrać i dobić CFH grając w przewadze.
Jeżeli chodzi o SKBM I MTTS to zasłużone zwycięstwo SKBM. Mecz był bardzo zacięty. Przynajmniej przez 3 kwarty.
Ostatnio zmieniony przez pinokio 2011-04-10, 08:19, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pinokio 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 43
Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 33
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-04-10, 01:35   

sędziowie od 1 do 5. TRÓJA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bad 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 31
Skąd: praszka
Wysłany: 2011-04-10, 08:29   

kb24 - o co masz pretensje o fair play .przeszkadzalo ci ze z nami grali mlodzi a czemu ci nie przeszkadzalo jak gralismy z wami 2 x w regularnym sezonie i tam tez byli mlodzi ? jezeli piszesz o fair play to popatrz na siebie , bo kopiac pilke po zdobytym koszu jest nie ladnie i fair play to nie jest . przeciez nic zlego nie zrobilismy abys twierdzil ze zachowalismy sie nie fair play .ja wiem ze po przegranym meczu kogos trzeba winic a najlepiej nie siebie . my mielismy najslabszy dzien w tym sezonie i mogliscie to wykorzystac ,a porownywanie tych sytuacji z tomkiem maslakiem jest bardzo nie na miejscu.
_________________
bad
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
owca_3 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 25
Skąd: Praszka
Wysłany: 2011-04-10, 10:37   CZY TAK ZDOBYTY AWANS DO FINAŁU SATYSFAKCJONUJE?

Nigdy nie jestem usatysfakcjonowany po meczu...i nie ma wplywu czy jest to zwyciesto w przewadze 10 czy tez 40 pkt. Zawsze wystepuja elementy czy tez sytuacje, ktore podlegaja dyskusji na temat celowosci i zadan taktycznych. Ktore zostaly zrealizowane pomyslnie czy tez cieszyly sie mniejszym powodzeniem. Nie ma meczow, ktorych nie dalo by sie rozegrac w lepszy sposob, nawet tych wyzszo ligowych. Kazdy z nas powinien sie zastanowic nad tym "dlaczego zrobil cos zle?" , a nie "co zrobil zle?"
Natomiast jesli chodzi o pretensje niezadowolonego zawodnika CFH w stosunku do naszych juniorow sa bezpodstawne, mnie osobiscie cieszy to iz mlodziez aktywnie angazuje sie w zycie sportowe. Gdybysmy nie mogli dobierac naszych juniorow do skladu seniorskiego, niestety ale bylo by o jedna druzyne mniej w rozgrywkach (ustalane z organizatorami przed rozpoczeciem sezonu). Nam chodzi glownie o rozwoj i popularyzacje koszykowki wsrod dzieci i mlodziezy. Mysle, ze czynnyich udzial juniorow w rozgrywkach pozwala na pelna realizacje naszych dzialan.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2011-04-10, 12:27   

Ja o sędziach wypowiadałem się głośno, nawet w trakcie meczów - jestem zdania, że chwała naszym, że chcą sędziować, ale jeżeli są możliwości (jestem w stanie w przyszłym sezonie zapłacić większe wpisowe) to wolałbym, żeby mecze sędziowali chociażby chłopaki, którzy byli w poprzednią sobotę na ćwierćfinałach. Nie chciałbym urazić "naszych" sędziów, ale poziom był znaczny.
Co do wczorajszych meczów, żałuję że nie mogłem zobaczyć, niestety wypadek losowy.

to
Cytat:
fajne jest to ze od dluzszego czasu na boisku na wiekszosci meczy naprawde panuje duch fair play. to jest tylko zabawa i dobrze jest wygrywac ale przegrtwac tez trzeba umiec.


i to
owca_3 napisał/a:
Gdybysmy nie mogli dobierac naszych juniorow do skladu seniorskiego, niestety ale bylo by o jedna druzyne mniej w rozgrywkach (ustalane z organizatorami przed rozpoczeciem sezonu). Nam chodzi glownie o rozwoj i popularyzacje koszykowki wsrod dzieci i mlodziezy. Mysle, ze czynnyich udzial juniorow w rozgrywkach pozwala na pelna realizacje naszych dzialan.


jest w tym naszym pogrywaniu najważniejsze.

PS. LKS powodzenia w finale, bad, życzę MVP :P
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-10, 12:30   

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Zgodziliśmy się na pewne warunki przed meczem i tyle. Bezsprzeczne dla mnie jest to, że przegraliśmy ten mecz kondycyjnie, bo od początku gra szła nam nieźle. Problem pojawił się w czwartej kwarcie, kiedy musieliśmy grać w czterech przeciwko pięciu zawodnikom z Praszki, bo nasz jeden zawodnik zszedł za przewinienia a drugi doznał kontuzji. Wynik poszedł w świat i tyle.
Gratulacje dla zwycięzców. Patrząc na cały sezon finał pomiędzy LKS Basket a SKBM jest zupełnie zasłużony.

bob_mistrz, wczoraj sędziował Grzesiek i jeden z sędziów, który był tydzień temu. Poziom sędziowania moim zdaniem ok. Nie jestem zwolennikiem zwalania winy na sędziów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
owca_3 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 25
Skąd: Praszka
Wysłany: 2011-04-13, 22:18   I MECZ FINAŁU ALK

NIEDZIELA 17.04.11
START godzina 12.00
PG nr1 w Wieluniu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW