R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pamiętnik szczęśliwego człowieka
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-02-21, 21:39   

Ferbik napisał/a:
zważając też w jakim dziale jest ten topic


wiem że to wszystko jest na żarty i sie nie wydarzyło naprawde ... ale mnie poruszają takie sytuacje jak nawet w żartach któś tak ordynarnie i bez serca sie odnosi i bez pardonu mówi o takich sytuacjach....

kiedyś mój kolega zaczoł mi opowiadać jak potrącił kota ... opowiadał ze kot mu zrobił szkode i traktował go jak przedmiot ale nie interesowało go iż to jest istota żywa ...zastanawiał sie gdzie możę umyćsamochód...KREW MNIE ZALAŁA I OD TEJ PORY Z NIM NIE ROZMAWIAM A ON NIE WIE O CO CHODZI !!!!!! :!: :!: :!: :!:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-21, 21:45   

Malinka, za każde zwierzę potrącone na drodze odpowiada teoretycznie jakiś jego właściciel (jeleń - lasy państwowe, świnia, krowa - gospodarz itp.). Powinnaś patrzeć w takich kategoriach.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-02-21, 21:49   

Ferbik napisał/a:
odpowiada teoretycznie


no właśnie a od teorii do praktyki jest daleka droga..i to ja bym sie czuła winna gdybym potraciła jelenia a nie zwalałabym wine na las państwowy...

do tego chciałam jeszcze napisać ze na drogach sa postwione odpowiednie znaki ostrzegawcze !!!!! i kiedrowca powinien wiedzieć ze tu jest teren GDZIE jest dużę prawdopodobiestwo iż na droge wyskoczy ci jeleń...i on ma do tego pRAwo BO NIE MA ROZUMU I TAK ROZWINIĘTEGO MÓZGU JAK LUDZIE..A TY MASZ PRAWO UWAŻĄĆ ABY GO NIE POTRACIĆ!!!!!! :!: :!: :!:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-21, 21:51   

Malinka, widząc taki znak powinno się zwolnić a wg Twojego rozumowania najlepiej tymi drogami nie jeździć :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-02-21, 21:55   

Ferbik napisał/a:
widząc taki znak powinno się zwolnić a wg Twojego rozumowania najlepiej tymi drogami nie jeździć


TAK WŁAŚNIE POWINNO SIE ZWOLLNIĆ I SKUPIĆ SIE NA JEZDZIE SAMOCHODEM A NIE GNAĆ 100 /H I NIE ZWAŻĄĆ NA ZNAKI....!!! KAŻDY OBYWATEL MA PRAWO JEZDZIC TYMI DROGAMI KTÓRYMI CHCE I MU SIE PODOBA !!!ALE ZEBY ROBIŁ TO ROZSĄDNIE I UWAŻAŁ NA INNE ISTOTY NA KULI ZIEMSKIEJ BO NIE ŻYJE SAM NA TYM ŚWIECIE!!!!
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Ostatnio zmieniony przez Malinka 2006-03-21, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
atos 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 66
Skąd: Częstochowa Norway
Wysłany: 2006-02-21, 23:12   

Ferbiku ja Cię prosze....nie najeżdzaj na biedną malinke. przecież ona broni racji biednego jelenia, którego znaki na drodze upoważniają do łażenia od paśnika do paśnika porą zimową. a ty się czepiasz biednej malinki która otworzy rezerwat ochrony dzikich zwierząt u siebie. no ale to może po maturze...... :D przed następną studniówką.... ;) jak tak dalej będzie sie zajmowała jeleniami
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-21, 23:55   

atos, i Malinka, nie odbiegajcie od tematu :!:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-21, 23:58   

Błahahaha i tyle krzyku o jednego jelenia którego i tak nikt nie rozjechał i pewnie nie rozjedzie :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-02-22, 14:29   

Mr.Raven napisał/a:
Błahahaha i tyle krzyku o jednego jelenia którego i tak nikt nie rozjechał i pewnie nie rozjedzie


Ale chodzi o sam fakt i nasze polskie społeczeństwo które jest bez uczuć (nie wszyscy ) :cry:
Basia napisał/a:
atos, i Malinka, nie odbiegajcie od tematu


Basiaaa coroz bardziej sie boje :roll:

[ Dodano: 2006-02-22, 05:31 ]
atos napisał/a:
a ty się czepiasz biednej malinki która otworzy rezerwat ochrony dzikich zwierząt u siebie.

Żebyś wiedział :P


atos napisał/a:
przed następną studniówką


Następnej nie będe miała ponieważ szkołe średnia skończe a jeśłi nie zdam matury to bede poprawiać w przyszłym roku ale do szkoły nie bede chodzić...wiec twoje obawy co do studniówki sa nieuzasadnione ATOSIE !!! :P
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-22, 14:43   

Malinka napisał/a:
Ale chodzi o sam fakt i nasze polskie społeczeństwo które jest bez uczuć (nie wszyscy )

A opowiadałaś kiedyś kawał o blondynce ;> i co wiesz jak się wtedy czuły wszystkie blondynki ;> ludzie są bez serca wogule najlepiej nie opowiadajmy kawałów bo kogoś urazimy :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-02-22, 14:57   

Mr.Raven napisał/a:
A opowiadałaś kiedyś kawał o blondynce ;>


Wiesz to są wogóle inne sprawy..nie zrozumiałeś mnie...mi chodzi o żywe istoty a nie jakieś kawały...to są dwie diametralnie różne sprawy... zwierze żyje a kawał albo sie wszyscy sie z niego smieja albo nie ale po czasie wszyscy zapominja..
a kawały rzadko opowiadam bo sama jestem naturalną jasna blondynka :P
Mr.Raven napisał/a:
i co wiesz jak się wtedy czuły wszystkie blondynki ;>


wiesz wydaje mi sie ze blondynki wiedząze to sa kawały ... ale nikt ich nie potrąca na drodze .... i zamiast potem im pomóc to myśłi ile bedzie musiał zapłacić za naprawe samochodu...


Mr.Raven napisał/a:
ludzie są bez serca wogule najlepiej nie opowiadajmy kawałów bo kogoś urazimy


Nie mam nic do opowiadania kawałów sama często sie śieje z kawałów o blondynkach.... :P
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-22, 15:58   

Malinka napisał/a:
sama jestem naturalną jasna blondynka



wiedzialam to juz po przeczytaniu twojego pierwszego posta :D

taki kawał.... :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-22, 17:33   

daff, a to Ci kawał :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-22, 21:01   

Fuck że tak powiem o czym my tu wogule dyskutujemy :P
Malinka napisał/a:
Wiesz to są wogóle inne sprawy..nie zrozumiałeś mnie...mi chodzi o żywe istoty a nie jakieś kawały...to są dwie diametralnie różne sprawy... zwierze żyje a kawał albo sie wszyscy sie z niego smieja albo nie

A to na początku to niby co jest relacja z dziennika TV? NIE to jest właśnie kawał, no może tekst humorystyczny (moim zdaniem całkiem śmieszny)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-02-22, 21:27   

daff napisał/a:
wiedzialam to juz po przeczytaniu twojego pierwszego posta


Znam sie na żartach daff...a tego ze jestem blondynka jasna natuarlana sie nie wstydze ponieważnie uwazam sie za głupia i takie żąrty mnie nie dotykaja :P

Mr.Raven napisał/a:
A to na początku to niby co jest relacja z dziennika TV? NIE to jest właśnie kawał, no może tekst humorystyczny (moim zdaniem całkiem śmieszny)

a moim zdaniek nie jest śmieszny..całość moim zdaniem ok ale to końcowe zdanie mnie poruszyło i to bardzo.... ponieważ podejśćie ludzi jest właśńie takie ..nie oprzejmująsie biednym jeleniem tylko licząi blużnia ile kasy musząwydaćna naprawe...smutne to dla mnie :(
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW