R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jarosław Kukulski nie żyje
Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-13, 23:30   Jarosław Kukulski nie żyje

interia.pl napisał/a:
W wieku 66 lat zmarł w poniedziałek w Warszawie Jarosław Kukulski, kompozytor, autor m.in. takich przebojów, jak "Tyle słońca w całym mieście" i "Najtrudniejszy pierwszy krok" - poinformowała rodzina zmarłego.




Jarosław Kukulski w latach 60. był liderem grupy Waganci, której solistką w 1960 roku została jego późniejsza żona Anna Jantar.


W latach 70. był autorem największych sukcesów Anny Jantar, to dla niej napisał takie przeboje jak "Najtrudniejszy pierwszy krok", "Tyle słońca w całym mieście", "Moje jedyne marzenie". Po śmierci piosenkarki komponował dla córki Natalii Kukulskiej i wielu innych znanych polskich artystów: Ireny Jarockiej, Eleni, Krzysztofa Krawczyka, Haliny Frąckowiak, Felicjana Andrzejczaka, Bogdany Zagórskiej, Jadwigi Strzeleckiej i dla drugiej (byłej już) żony Moniki Borys (z tego związku urodził się syn Piotr).




Z okazji 35-lecia pracy kompozytorskiej w 2005 r. ukazała się płyta "Moje Piosenki" z jego największymi przebojami. W tym roku przypada 40-lecie, mówiło się o spektaklu z jego piosenkami w Teatrze Kapitol.

"Jeżeli ktoś będzie chciał uczcić ten jubileusz, to proszę bardzo. Ja sam nie będę o to zabiegał" - mówił Kukulski w marcu w "Angorze".

Jarosław Kukulski poważnie chorował na serce. "Super Express" przypomina, że w maju kompozytor przeszedł poważną operację w klinice chirurgii naczyniowej w niemieckiej Norymberdze, ponieważ w Polsce nikt nie chciał podjąć się tak skomplikowanego zabiegu. Operacja się udała, artyście wszczepiono specjalne urządzenie, którego zadaniem było udrożnianie tętnicy.

"Nawet staram się żartować, ale nie zawsze mi się to udaje. Przy gwałtownym osłabieniu nie umiem udawać, że nic mi nie jest" - mówił w marcu w "Angorze".

Zapytany czego najbardziej żałuje w życiu, odpowiedział: "Tego, że Ania nie żyje, że nie może zobaczyć, jaką ma piękną i utalentowaną córkę i fantastyczne wnuki, które są moją wielką radością".



_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW