R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Polecane artykuły spożywcze i nie tylko
Autor Wiadomość
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-10-27, 16:51   

a ten niebieski Listerine też tak pali i piecze czy tylko zielony?

[ Dodano: 2010-10-27, 21:27 ]
Zresztą jak już jesteśmy przy pielęgnacji to napisze co polecam jeśli o to chodzi. Sporo mężczyzn na forum więc może ktoś ma podobne odczucia z tym związane. Długo szukałem czegoś godnego uwagi i przebrnąwszy przez setki różnych lepszych lub gorszych produktów mogę z czystym sumieniem polecić:

*dezodorant Nivea Cool Kick (bardzo świeży, a ponad to długo czuć ten zapach, jest genialny, mowa o tym najbardziej niebieskim z serii)
* do golenia tutaj jest wiele możliwości.. jedni wolą Nivea a inni Gilette, wg mnie lepsza Nivea i bardzo mi się podoba pianka do golenia też ciemno niebieska i bardzo ładnie pachnie, ale tutaj asortyment jest ogromny, są i żele i pianki i inne, do wyboru do koloru.
*po goleniu - nie mam pracy że muszę być co dzień pięknie ogolony więc nie zamierzam inwestować w jakąś super ekskluzywną wodę, od tego są perfumy. Po goleniu najbardziej podoba mi się Str8 ten srebrny - motion. To mój ulubiony aczkolwiek nie mówię że np zielony jest brzydki, a cena bardzo dobra i spełnia swoje zadanie właściwie.
* do mycia (tutaj też bardzo wiele próbowałem) najlepiej podpasowała mi Nivea Cool Kick, niestety widziałem tylko w małych opakowaniach po 200 albo 250 ml.. a jak nie to to na zmianę Avon Amazone albo Ascent

Nie wiem to są moje subiektywne odczucia, testowałem już wiele ale to jak dla mnie jest najlepsze. I też uważam że jak ktoś ma wrażliwą skórę ( jak ja) i kupuje różne balsamy po goleniu i inne tego typu rzeczy łagodne i w ogóle to niech lepiej spróbuje zwykłej wody kolońskiej. Odkąd zacząłem takich używać (wcześniej były balsamy łagodne) to teraz skończyły się podrażnienia po goleniu, jak dobrze wyszczypie od razu to później jest dobrze i bez problemów 0 podrażnień i szczypania na następny dzień. Przynajmniej u mnie (cera wrażliwa alergiczna)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-10-29, 09:59   

:D
Ostatnio zmieniony przez JAREK.M 2010-11-01, 18:26, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2010-10-29, 14:35   

Wódka Wyborowa ;) , idealna na wieczór z przyjacielem . Jeden warunek , musi być zimna :D
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-10-30, 08:20   

:shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-03-08, 22:37   

Odkopując stary temat...
Ostatnio zauważyłem (wcześniej chyba nie było), że w Biedronce pojawiło się gotowe masło klarowane. Podobno jest to najlepsza rzecz do smażenia, chociaż zdania są podzielone. Sam jeszcze nie próbowałem.

mlekovita klarowane.jpg
masło
Plik ściągnięto 14836 raz(y) 16,67 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-03-08, 23:47   

red napisał/a:
Podobno jest to najlepsza rzecz do smażenia, chociaż zdania są podzielone.


w jakim sensie zdania są podzielone?
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-03-09, 04:18   

Też mogę stwierdzić, że masełko jest super do smażenia, zwłaszcza, gdy ktoś jest na diecie :) Pieczone mięsko jest miękkie i delikatne, nie suche jak po smażeniu na zwykłym oleju rzepakowym (który jest idealny do frytek, jak jest dobrze rozgrzany). A poza tym ma ładny aromat, jak się rozgrzewa.
Jak już olej do smażenia,to słonecznikowy.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-03-09, 12:14   

Cytat:
w jakim sensie zdania są podzielone?
Gdzieś słyszałem opinię, że masło klarowane najlepiej zrobić samemu ze zwykłego masła, zamiast zastosować produkt przemysłowy.
Najzdrowszy do smażenia jest właśnie olej rzepakowy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wln4life 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 363
Skąd: Welungen
Wysłany: 2012-03-10, 14:26   

Dobre do zrobienia masła klarowanego jest ... wieluńskie masło w kostce, do usunięcia jest tylko kożuch białkowy z wierzchu, żadnych lewych tłuszczów, osadów. Duży plus tego masła jak się oczywiście je dobrze zrobi to że się nie psuje i można je trzymać w temperaturze pokojowej. Do smażenia zgodzę się najzdrowszy jest olej rzepakowy, słonecznikowy i oliwa z drugiego tłoczenia. Do sałatek olej z pestek winogron, oliwa z 1 tłoczenia, lniany. Do smażenia żeby nie zmieniała smaku potrawa masło klarowane lub smalec.
_________________
Pesymista widzi ciemny tunel.
Optymista widzi światełko w tunelu.
Realista widzi światło pociągu.
A maszynista widzi trzech debili na torach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW