R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięte drzwi na przerwach
Autor Wiadomość
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-10-29, 11:22   

Gregg Sparrow napisał/a:

Jakie DOROSŁE??? To że mają 18-19 lat??? To dlaczego zachowują sie jak gówniarze i rzucaja niedopałki gdzie popadnie oraz śmieca na klatkach i pod blokami??? To dopiero jest niesmaczne. Ciekawe czy chciałbyś mieszkać w takim bloku.
Nie wiek świadczy o dorosłości. Gdyby te osoby były faktycznie dorosłe to nikomu nie przyszłoby do głowy zamykać drzwi.


Tak się akurat składa że mieszkam w bloku i tu jest tak samo. Moim zdaniem wiek to jedno a kultura osobista to drugie, to nie chodzi w parze w większości.. Tak jak mało się spotyka że jest dziewczyna bardzo ładna i bardzo mądra, przeważnie jest albo albo, co nie znaczy że nie ma wyjątków. Spotkałem w życiu np jedną mądrą blondynkę ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-30, 13:35   

Phoenix napisał/a:
Tak się akurat składa że mieszkam w bloku i tu jest tak samo. Moim zdaniem wiek to jedno a kultura osobista to drugie, to nie chodzi w parze w większości.. Tak jak mało się spotyka że jest dziewczyna bardzo ładna i bardzo mądra, przeważnie jest albo albo, co nie znaczy że nie ma wyjątków. Spotkałem w życiu np jedną mądrą blondynkę



Przeczytaj, proszę co napisałem w poście który cytujesz, pomyśl... a dopiero później pisz. :D
 
   
netbus 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 154
Piwa: 4/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-30, 23:33   

Phoenix napisał/a:


Tak się akurat składa że mieszkam w bloku i tu jest tak samo. Moim zdaniem wiek to jedno a kultura osobista to drugie, to nie chodzi w parze w większości.. Tak jak mało się spotyka że jest dziewczyna bardzo ładna i bardzo mądra, przeważnie jest albo albo, co nie znaczy że nie ma wyjątków. Spotkałem w życiu np jedną mądrą blondynkę ;)


Twoja wypowiedź jest bez sensu:P ... albo albo. ROFL :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-03, 17:54   

Pozwolę sobie wykorzystać wątek. Dzisiaj było spotkanie samorządu szkolnego i klasowych z dyrektorem. Praktycznie nikt nie przyszedł, a ci co się pojawili stwierdzili że u nich nie było w klasie żadnych dyskusji na temat rozwiązania problemu. O ile o samym spotkaniu osobiście dowiedziałem się 10 minut wcześniej, to o tym że będzie ono w tym tygodniu i że klasy mają opracować jakieś rozwiązania było wiadomo od apelu w tygodniu poprzednim.

Jak dla mnie jest to nie poważne (cóż, moja klasa może bez poważniejszych propozycji, ale temat podjęła - najwyraźniej jako jedna z nielicznych), kiedy najpierw cała szkoła krzyczy że coś im się nie podoba, a później temat olewa.

Na spotkaniu doszliśmy do jednego wniosku. Dyrektor dał dwa tygodnie na przedyskutowanie sprawy w klasach, i w środę (17 listopada) wstępnie spotykamy się znowu, tym razem mam nadzieję w pełnym gronie i podejmujemy temat ponownie.

Z tego co omówiliśmy wynikło że raczej rozwiązaniem tymczasowym będzie wprowadzenie identyfikatorów
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
luki162 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: WlN
Wysłany: 2010-11-03, 21:39   

Kolego czy to było na długiej przerwie? Bo jak wiesz klasy maturalne odpadły bo pisały maturę próbną a to właśnie im się najbardziej nie podoba i głośno o tym mówią.Bo pierwsze klasy to już w ogóle.... No ale wracając do tematu powiedz swoim znajomym żeby tak nie wyszło po raz kolejny:) Ja też jutro powiem znajomym:)pozdrawiam:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-03, 22:39   

Spotkanie było na 7 godzinie lekcyjnej (13:35 - 14:20). Dlatego też napisałem tutaj, mam nadzieję że tym razem szkoła podejdzie do tematu poważniej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
luki162 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: WlN
Wysłany: 2010-11-04, 19:01   

A o ktorej jest 17?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-04, 20:58   

Nie zostało to ustalone.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
luki162 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: WlN
Wysłany: 2010-11-06, 12:31   

No i znowu będzie tak jak ostatnio nic o niczym nie wie i będzie ze my nie przychodzimy....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marshall 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-19, 18:27   

co wy mowicie ze powod nie jest znany jest znany doskonale uogulniony powod podal dyrektor a w szczegułach to ci co powinni wiedza a z drzwiami to trzeba napisac petycje do strazy pozarnej a nie do dyrektora bo jak my do niego pujdziemy to on sie tym nie zainteresuje a jak przyjdzie straz to moze w koncu otworza bo to jest chore skoro wracajac z warsztatow musze czekac 10 minut zeby jakis nauczyciel laskawie otworzyl mi drzwi w mina taka jakby oczekiwal ze mu pomnik zbuduje za to otworzenie drzwi albo chociaz wrecze mu pokojowa nagrode nobla
Fitas otworzył drzwi do szkoły Ty też bądź bohaterem swojej szkoły :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-19, 18:58   

Marshall, interpunkcja, ortografia, polskie znaki! Może zainteresuj się najpierw językiem polskim, a dopiero smaruj posta do ludzi, bo tego co powyżej czytać się nie da, a co dopiero zrozumieć!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-19, 20:05   

Marshall napisał/a:
co wy mowicie ze powod nie jest znany jest znany doskonale uogulniony powod podal dyrektor a w szczegułach to ci co powinni wiedza a z drzwiami to trzeba napisac petycje do strazy pozarnej a nie do dyrektora bo jak my do niego pujdziemy to on sie tym nie zainteresuje a jak przyjdzie straz to moze w koncu otworza bo to jest chore skoro wracajac z warsztatow musze czekac 10 minut zeby jakis nauczyciel laskawie otworzyl mi drzwi w mina taka jakby oczekiwal ze mu pomnik zbuduje za to otworzenie drzwi albo chociaz wrecze mu pokojowa nagrode nobla
Fitas otworzył drzwi do szkoły Ty też bądź bohaterem swojej szkoły :P


Powód jest znany, i ci co mają owszem znają dokładnie o co chodzi, to też wiadome jest że drzwi na stałe na pewno nie otworzy. Straż pożarna zdaje się wypowiadała się już na ten temat w RZW.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW