R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Studiowanie Słowa Bożego
Autor Wiadomość
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-11-28, 11:16   

logoss napisał/a:
w ciągu ostatnich 30 lat nie spotkałem się z przypadkiem aby Watykan ukrywał coś przed wiernymi a skoro tak twierdzisz to podaj mi przykład co ukrył przed wiernymi lub trzyma w tajemnicy dla siebie.

Gdzie tu logika :shock:
Wtedy to już nie byłoby ukryte i nie byłoby żadną tajemnicą. A ukrywa skrzętnie przed wiernymi swoje dochody i biadoli że jest biedny.
logoss napisał/a:
a nie przyszło ci do głowy że ty i tobie podoni mogą mieć błędne tłumaczenie proroctw.

logoss napisał/a:
ale ty powiesz że jesteś nieomylna i twoje tłumaczenie jest najprawdziwsze

A przecież nieomylny jest tylko logoss, tylko on, założyciel tego tematu pisze prawdę najprawdziwszą. Rebeko ! Daj spokój. Czy nie widzisz że on jak koń z klapami na oczach, brnie tylko do przodu po wyznaczonej przez siebie trasie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
logoss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 56
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-28, 13:55   

I kto tu z nas ma klapki na oczach? ty tylko widzisz kościół katolicki i nie umiesz widzieć szerzej
Czy Kościół Prawosławny ujawnia swoje finanse i głosi dookoła jakie ma dochody, a może Świadkowie ujawniają swoje finanse i rozgłaszją to wszystkim? Jestem bardzo ciekawy który to kościół pokazuje jakie miał dochody i ile ma na koncie, podaj mi taki kościół bo w tym względzie brakuje mi wiedzy

To u was widzę klapki bo mówicie że tylko KK jest zły, i trzeba w nim wyszukać wszystkie błędy i żyć tymi błędami Chrześcijanin został powołany aby przedstawiać prawdę Ewangelii, by głosić czyste nauki Boga, nie został powołany aby zajmować się brudami, i rozpatrywać czyjeś grzechy, kto zajmuje się brudami sam jest brudny. Kiedyś czytałem książkę „Grzechy Rzymskich Papieży” i autor pisał prawdę bo pokaż mi takiego człowieka co nie zgrzeszył, ktoś może napisać książkę o twoich grzechach, chciałbyś? Czy do takiego zwiastowania powołał cię Bóg, zajmując się brudami komu ty służysz? Bo w Biblii czytamy

Obj. 12:10
10. I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.
(BW)

Kto zajmuje się oskarżaniem za grzechy według powyższego tekstu? Zastanów się komu służysz. Kto najchętniej czyta takie książki? Ci co atakują Biblie i chrześcijaństwo i ci co w chrześcijaństwie żyją nienawiścią do innych, chcesz dołączyć do ich grona to zajmuj się wyszukiwaniem błędów. Ta sama kategoria to plotkarstwo i fałszywe oskarżenia, jak powiedział jeden pastor „jak ktoś do mnie przychodzi" /z plotkami czy fałszywym oskarżaniem / to mu odpowiadam ja nie jestem kubeł na śmieci abym zbierał wszystkie brudy”
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW