R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-04-10, 12:39
SEJMIK WOJEWÓDZTWA
Autor Wiadomość
ZBIGY 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: wieluń
  Wysłany: 2010-11-15, 07:02   SEJMIK WOJEWÓDZTWA

Polecam zastanowieniu kandydaturę Iwony Kaźmierskiej na Radną Sejmiku.
Jest to osoba z poza układu, z dużym doświadczeniem.
Poza tym chyba jako jedyna oświadcza że jej dieta w całości zostanie przekazana na cele społeczno socjalne.
Więcej - www.iwonakazmierska.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2010-11-15, 13:42   

Temat wywołany, a sam miałem taki założyć. Chyba po raz pierwszy nie wiem kogo poprzeć w wyborach. Oczywiście chodzi mi o wybory do sejmiku. Może ktoś zna dobrego kandydata, którego nie boi się polecić :D Partia nie ważna, bo i tak zawsze głosuję na osobę a nie na partie :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-11-15, 13:47   

tu masz odpowiedź kogo masz poprzeć do sejmiku :

http://www.youtube.com/watch?v=NXIHGr_HaWI
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2010-11-15, 14:45   

marcin-gorski ja wiem kto kandyduje doskonale, czekam na polecenia jakiegoś kandydata i dlaczego. Nie wybieram ludzi na podstawie spotu czy plakatu! A tym bardziej polecenia Posła Ł. Czekam na dalsze propozycje, znam pana Chowisa, jaki i pana T. Łuczaka i nie jestem przekonany do tych osób :D .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-11-15, 16:30   

maniekl, nawet najwięksi wrogowie PSL-u, mówią (oczywiście nieoficjalnie ;) ), że pan Chowis jest jednym z najlepszych kandydatów z naszego regionu do Sejmiku Wojewódzkiego. Człowiek, który stara się coś zrobić, wywalczyć dla regionu wieluńskiego. I co ważne, angażuje się w te sprawy z pominięciem dóbr własnych (co ciekawe to też zasłyszałem od osób z innych ugrupowań).
Oczywiście dzisiaj tuż przed wyborami, opinie o tym człowieku będą zgoła inne. Każdy będzie zachwalał kandydata ze swojego ramienia, ale pytałeś, odpowiedziałem ;) . Wybór należy do Ciebie.

PS. A tak swoją drogą, ciekawe ilu odważnych by się znalazło żeby przed wyborami pochwalić się swoimi pewniakami na poszczególne stanowiska, co? :P :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Drakulin 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 109
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-16, 16:07   

ja może napiszę na kogo głosuję :) a mam nadzieję że to będą osoby które przejdą z mojego regionu. burmistrz Antczak jakoś mu ufam angażuje się w lokalne inicjatywy, sejmik Chowis słyszałem bardzo dużo pochlebnych opinii. do Rady miasta p. Radowski znam i doceniam to co zrobił dla obszarów wiejskich w ciągu 20 lat bycia radnym. Do powiatu p. Owczarek z bardzo podobnych powodów jak p. Radowski. no i na koniec dodam że jestem zdrowy na ciele i umyśle :P :570: , nie jestem powiązany z żadnym ugrupowaniem działającym na terenie gminy Wieluń. Wyszło tak że to jedno ugrupowanie prawie ... ale ja zagłosował bym na nich jak by byli w każdej innej partii czy ugrupowaniu. 4 lata temu byli w forum i też na nich głosowałem! :twisted: :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-16, 19:23   

W sumie efekty działalności "wieluńskich" radnych sejmiku (jaszcze jakiś czas temu w składzie: Chowis (PSL) - Widera (PO) - Zarzycki (PiS/PSL Piast :?: ), oceniłbym na 5 z minusem. W sprawach które w dużym stopniu zależą od całości sejmiku wojewódzkiego, m.in. plan przebudów dróg wojewódzkich (przykładowo 481 Wieluń-Łask, 486 Wieluń - Działoszyn), w jakiś stopniu także plan zagospodarowania województwa - pojawiły się korzystne zapisy.
Skoro z powyższej trójki, do sejmiku kandyduje jedynie Chowis .... w niedzielę większych wątpliwości miał nie będę ...... nie widzę większych powodów, by zmieniać kogoś kto moim zdaniem się sprawdził. Jak dla mnie, ugrupowanie w przypadku tych wyborów nie ma znaczenia.


W przypadku pozostałych trzech moich krzyżyków już tak łato nie będzie ...... mimo że mam już pewne typy, to w przypadku rady miejskiej, rady powiatu i burmistrza się jednak jeszcze waham.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW