Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Burmistrz Janusz Antczak
Author Message
Sylwester
Mieszka pod Wieluniem


Posted:     [ !!! ]

[quote="Jaro"]Pochwal się tymi odpowiedziami, tylko o takiej treści jakiej otrzymałeś.
[/quote]
Jaro czy ty naprawdę myślisz, że nie mam co robić i wymyślam sobie te rzeczy. Proszę sprawdź forum dokładniej, a znajdziesz wszystko.
Wrzuciłem wtedy oryginalne skany z odpowiedzią, pisałem po jakim czasie ją dostałem i bodaj wspomniałem jaki był wielki problem burmistrza by odpowiedzieć na miejscu, od ręki na te pytania. :wink:
Jedno dotyczyło wydatków na promocję, kolejne chyba kwesti koncesji na sprzedaż alkoholu, ale wszystko tu jest na forum więc można odszukać.

To co z tymi wizytami? Po co wyjeżdża po 9 osób? To jest orszak weselników czy delegacja gminy która jedzie w jakimś konkretnym interesie miasta?


EDIT: UM nie odpowiada na e-maile z zapytaniami dot. wyjazdu do Francji nawet lokalnym mediom, ale w internecie już można znaleźć pojedyncze zdjęcia.

Nagroda-pokoju-2014-iFrancja-8.jpg
287 Time(s) 167.75 KB

 
 
Jaro
Administrator
wielun.biz



Posted:     [ !!! ]

[quote="Sylwester"] UM nie odpowiada na e-maile z zapytaniami dot. wyjazdu do Francji nawet lokalnym mediom[/quote]


To bardzo nieprzyzwoite...
 
 
Sylwester
Mieszka pod Wieluniem


Posted:     [ !!! ]

Zwłaszcza jak ktoś tworzy biuro współpracy i komunikacji które ma na celu rzekomo usprawnienie kontaktu i wydaje na to trochę publicznych pieniędzy. Gdzie tu sens, logika i gospodarskie wydawanie pieniędzy gminnych? :wink:
 
 
red
Moderator



Posted:     [ !!! ]

[quote="mcdek"]To, że ktoś jest na urlopie to nie znaczy, że nie może pracować. A w tym, że burmistrz zabrał sołtysów, nie widzę absolutnie nic złego. W końcu jak jest miejsce w samochodzie, to trzeba je wykorzystać gospodarnie. Bardzo dobry ruch, sam też bym zabrał podwładnych na wycieczkę gdyby była taka okazja. Na pewno wpłynie to pozytywnie na współpracę w gminie.[/quote]Oczywiście pobyt na urlopie macierzyńskim nie oznacza zakazu pracy, aczkolwiek może trochę dziwić, że ktoś nie pracuje w urzędzie ale jedzie na "służbową wycieczkę"...
Duży musi mieć burmistrz ten samochód skoro zabrał tylu sołtysów. I to tak dziwnie się złożyło, że przed samymi wyborami. Poza tym taki wyjazd to nie tylko koszt miejsca w samochodzie.
A swoją drogą ciekawy jestem na co takiego pozytywnego przekładają się te wyjazdy :roll:
 
 
mafik
Przyjeżdża na zakupy


Posted:     [ !!! ]

[quote="red"]A swoją drogą ciekawy jestem na co takiego pozytywnego przekładają się te wyjazdy :roll:[/quote]
Na zadowolenie Sołtysów, bo pewnie dobrze się bawili, pojedli, popili, pewnie niejeden był pierwszy raz we Francji:)
 
 
Sylwester
Mieszka pod Wieluniem


Posted:     [ !!! ]

Sołtysi to akurat byli w Niemczech nie Francji.

Wiem, idzie się już pogubić z taką ilością wyjazdów.
 
 
darkness
Przejeżdżał przez Wieluń
WIELUNIANIN



Posted:     [ !!! ]

Burmistrz Antczak , pokazal na co go stac "zwieksza liczbe populacji ludnosci" w regionie lodzkim.A nasze miasto bylo i bedzie jednym z najpieknieszych w woj. LODZ. I nie nalezy nas porywnowac z Radomskiem czy Dzialoszynem , a jeszcze bardzidj z Wieruszowem . Mamy wyzsze aspiracje ! Czyz nie?
 
 
Mateusz
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Posted:     [ !!! ]

[quote="Sylwester"]Sołtysi to akurat byli w Niemczech nie Francji.

Wiem, idzie się już pogubić z taką ilością wyjazdów.[/quote]

W Holandii też byli po zakup tulipanów - burmistrz z swoim orszakiem dworzan.

[b]Za hajs podatnika baluj :D[/b]
 
 
darkness
Przejeżdżał przez Wieluń
WIELUNIANIN



Posted:     [ !!! ]

Konczace sie rzady obecnego ratusza chcialbym porownac do wieczornego spaceru po parku im Zwirki i Wigury, a raczej do tego co leci z drzew na przechodniow wieczorowa pora.Dla nie wtajemniczonych napisze, ze to ptasie odchody. I to pod nosem naszych wlodarzy i samorzadowcow.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group