R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wydarzenia sportowe
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-28, 20:48   

Collina napisał/a:
Naraziłem się władzom fora i zdegradowali mnie z funkcji moderatora, nie doceniając pracy jaką włożyłem w ten dział.




Cztery założone przez Ciebie tematy z 14-stu, mnóstwo pracy faktycznie...


Collina napisał/a:
o był mój ostatni post z jakimikolwiek wynikami, czy informacjami




I kto się tu zachwuje jak dziecko, któremu coś się zabrało :?

Zwarz tylko na to, za co zostałeś 'zdegradowany' zanim znowu coś napiszesz w innym temacie...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-28, 21:36   

Jaro napisał/a:
Cztery założone przez Ciebie tematy z 14-stu, mnóstwo pracy faktycznie...

nie liczy się ilośc tylko jakość. Na bieżąco podawałem wyniki z rozgrywanych turniejów w Wieluniu i okolicach, czyli coś co w internecie było nie do zdobycia. tylko na tym forum były takie informacje. Ale wiem, że dużo ciężej jest raz na miesiąc skopiować, a potem wkleić gotową informację, którą można było przeczytać na stronach, które podawałeś jako źródło.
Z resztą każdy kibic (Ty się z pewnmością do nich nie zaliczasz), teraz jest martwy okres przynajmniej od piłki nożnej bo jest przerwa zimowa. Mam możliwości i chciałem w każdą niedzielę wieczorem podawać najświeższe wyniki z boisk w regionie, ale widzę, że to forum nie ma takiej potrzeby. Zawsze można kupić gazetę i sobie sprawdzić.


Jaro napisał/a:
Zwarz tylko na to, za co zostałeś 'zdegradowany' zanim znowu coś napiszesz w innym temacie...


Fakt, że moje zachowanie nie było poprawne i za to PRZEPRASZAM!!
A zdjęcie, to miał być tylko żart, ale nie każdy ma poczucie humoru, dlatego szybko je ściągnąłem.
Pozdrawiam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-01-28, 21:51   

Collina napisał/a:
Na bieżąco podawałem wyniki z rozgrywanych turniejów w Wieluniu i okolicach, czyli coś co w internecie było nie do zdobycia. tylko na tym forum były takie informacje.


Collina - ja Cię proszę zachowuj sie jak normalny facet a nie jak obrażalski. Uważam, że miałeś świetny pomysł z tymi wynikami meczów i że powinieneś go kontynuować.

Weź sie w garść i dalej działaj w temcie sportowym skoro jesteś "z branży". Czekam na kolejną porcje wyników!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-28, 21:51   

Collina napisał/a:
Z resztą każdy kibic (Ty się z pewnmością do nich nie zaliczasz), teraz jest martwy okres przynajmniej od piłki nożnej bo jest przerwa zimowa. Mam możliwości i chciałem w każdą niedzielę wieczorem podawać najświeższe wyniki z boisk w regionie, ale widzę, że to forum nie ma takiej potrzeby. Zawsze można kupić gazetę i sobie sprawdzić.




Szkoda Collina, że wyciągasz z dnia dzisiejszego tak monotonne wnioski, ale cóż takie Twoje prawo.

Skąd taki wniosek, że się do kibiców nie zaliczam i dlaczego piszesz to tak dosadnie, czy ja oceniam Twoje życie czy hobby jakim jest sport... :?

Koniec rozmowy z mojej strony.



btw. Swoją drogą, przeprosiny przyjęte.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-01-28, 21:57   

Nie wiem o co chodzi, ale dla dobra wszystkich powinniście się „uspokoić”. Collina już zrozumiał co i jak i dajcie temu spokój!

Collina, nie przejmuj się „degradacją” z funkcji moderatora forum. Bez niej także można na nim funkcjonować i umieszczać wiele ciekawych informacji, za co niejednokrotnie niektórzy są i będą Ci wdzięczni! A moderatorami się nie przejmuj, bo nie jest to żadna wpływowa funkcja. To TYLKO forum...

Pozdro
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-28, 22:06   

majk-el napisał/a:
Uważam, że miałeś świetny pomysł z tymi wynikami meczów i że powinieneś go kontynuować.

Weź sie w garść i dalej działaj w temcie sportowym skoro jesteś "z branży". Czekam na kolejną porcje wyników!



hiszpan napisał/a:
Collina już zrozumiał co i jak i dajcie temu spokój!



Dzięki za dobre słowa! Zachowalem się źle, przeprosiłem za to, ale widac to nie wystarczyło i dalej "święci" forum jadą po mnie jak po g...
Cóż, starałem się, chciałem wprowadzić coś nowego i przede wszystkim aktualnego, ale zamiast paru tysięcy postów założyłem tylko 4 tematy. to za mało, więc żegnam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-29, 02:46   

No i Collina obraził sie jak dziecko... Jakby chciał to dalej pisałby to samo co pisał, tyle że bez etykietki "moderator". Ale jak nie chce to przecież nie ma sensu zmuszać go do tego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zap 
Dojeżdża PKSem
Pior


Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 193
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2007-01-29, 02:56   

Czytam i czytam i wszędzie praktycznie OT przez całe to zamieszanie :evil: Ludzie dajcie sobie już na luz i przestańcie spammować ;>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-29, 16:40   

hmmm...
przemyślałem parę rzeczy, dostałem parę wiadomości na gg z dobrym słowem i postanowiłem wrócić do podawania wyników z różnych imprez sportowych, z których będę mial jakiekolwiek informacje, bo widzę, że jest na to może nie duże, ale jednak jest na to zapotrzebowanie.

red napisał/a:
No i Collina obraził sie jak dziecko

i nie chodziło mi o obrażanie się, tylko o niedocenianie. nie zauważyłem wcześniej, żeby ktokolwiek w tak szybkim tempie umieścił tu jakiekolwiek wyniki z jakichkowliek imprez, ale oczywiście Jaro musiał to też podważyć. mimo wszystko zakasam rękawy i biorę się ostro do pracy. Na dzień dobry rzucam najnowsze wyniki z Wielipu z tego weekendu.
pozdrawiam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-29, 16:42   

Collina, dzięki za rozsądną decyzję :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-02-09, 20:05   

w Wieluniu tyle się dzieje, a tu zadnych informacji.....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-09, 20:07   

Cytat:
w Wieluniu tyle się dzieje, a tu zadnych informacji.....

no to zacznij dodawać posty...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-02-09, 20:26   

moja osoba jest tu zbędna!
chciałem tylko zobaczyć ile Wy wielcy, wpsaniali, oczytani moderatorzy i administratorzy jesteście w stanie wnieść informacji i aktualnych newsów z (jak to okrślacie w temacie) boisk, parkietów itd.
Ale widzę, że lichutko.... Czyżby tvkwsm nie umieśicła nic nowego i nie macie możliwości pozyskać żadnych informacji....
:P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-09, 20:44   

sory ale ja nawet nie wiem jakie mamy drużyny w wieluniu i wcale jakos specjalnie uboga w wiedzę się nie czuje. Ale miło, że uważasz mnie za wielką, wspaniałą i oczytaną :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-09, 20:47   

Collina, kolejny raz Ciebie upominam, tym razem jest to publiczne ostrzeżenie :!:

PROSZĘ pisać na temat, a nie robić ciągłe wycieczki osobiste bo się pożegnamy
:!:


btw. Zachwujesz się jak byś miał rozdwojenie jaźni, wyżej piszesz, że zrozumiałeś parę rzeczy i postanowiłeś wrócić do podawania wyników z różnych imprez sportowych, a teraz zwyczajnie sobie szydzisz znowu robiąc EOT z tego tematu.
Opamiętaj się chłopie...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW