R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Humor polityczny
Autor Wiadomość
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-22, 16:27   

mareks napisał/a:
A nie zauważyliście że ten cały humor dotyczy tylko jednych i tych samych osób
ale to podobno jest TRENDY


Mareks, nic nie stoi na przeszkodzie aby ponaśmiewać się z opozycji :D
Tylko cholerka dziwnym trafem tylko ta pseudokoalicja rządząca naszym krajem daje nam tyle powodów do śmiechu...
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-11-22, 16:29   

mareks napisał/a:
A nie zauważyliście że ten cały humor dotyczy tylko jednych i tych samych osób
ale to podobno jest TRENDY :P


Zadziwiająco długi trend jak na pole do żartów ;>
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tina 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 224
Skąd: K-ce\Wieluń
Wysłany: 2006-11-22, 16:32   

a hahahaha świetne... 4 pazerni...




____________
Pozdrawiam...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2006-11-22, 17:34   

No tak np.z Tuska nie wypada się śmiać.Bo jak tu sie śmiać z chorego człowieka
vide-wywiad w Rzepie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-22, 17:41   

mareks napisał/a:
No tak np.z Tuska nie wypada się śmiać.Bo jak tu sie śmiać z chorego człowieka
vide-wywiad w Rzepie.


Jak nie wypada jak wypada :D
A tak na marginesie, jak Tusk jest chory, to strach pomyśleć na jaką przypadłość cierpią zakompleksieni bracia...
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2006-11-27, 18:31   

Gościu jedzie tramwajem i co jakiś czas mówi głośno "o ku.rwa".
Pasażerowie,
coraz bardziej poddenerwowani, zwracają mu uwagę i żądaja, żeby przestał.
Nic nie pomaga. Kiedy gościu znów wypowiada w przestrzeń swoje "o ****a",
motorniczy zatrzymuje tramwaj, podchodzi do gościa i grozi mu wyrzuceniem z
tramwaju lub zawiazieniem na policję jeśli nie przestanie.
Gościu opowiada
coś motorniczemu na ucho a ten głosno wypowiada "o ****a".
Nastepnie motorniczy zwraca sie do pasaażerów i mówi:
"Prosze państwa,żona tego pana wczoraj urodziła bliźniaki (ludzie bija brawo) i nazwała je Jarosław i Lech !?!"
Pasażerowie zgodnie: O ****A!

[ Dodano: 2006-11-27, 18:32 ]
Kaczyński przedstawia swój program w sejmie, kolejno wymienia postulaty:
"..chciałbym stworzyć 3 mln mieszkań, ograniczyć inflację, ale jednocześnie zwiększyć wydatki publiczne, wprowadzić nieodpłatne kształcenie dla wszystkich studentów, 2 krotnie zwiększyć emerytury i renty a jednocześnie ograniczyć dziurę budżetową ..(...)"
Nagle wypowiedź przerywa głos z sali:
- Panie Kaczyński, tak to tylko Panu w Erze dopasują...

[ Dodano: 2006-11-27, 18:37 ]
http://www.klimacik.pl/2273,atak_klonow.html

[ Dodano: 2006-11-27, 18:48 ]
http://img246.imageshack....ge=wodkafw9.jpg
_________________
Witaj Gość cieszę się że jesteś i pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-12-06, 01:10   

Telegram :!:

normal_telegram.jpg
Plik ściągnięto 332 raz(y) 56,66 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-06, 14:09   

Dobre :D :D :D
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-12-13, 10:42   

Wieczorem v-ce premier Lepper zmęczony dniem pracy przechodził obok pokoju
Klubu Poselskiego Samoobrony.
Do jego uszu doszły dźwięki głośnej muzyki
dobiegającej za zamkniętych drzwi. Zdecydowanym ruchem otworzył je i wszedł
do środka.

Dobrą chwilę przyzwyczajał oczy do ciężkiej od dymu
papierosowego atmosfery pokoju. Po chwili dostrzegł całą śmietankę
swojej partii, wszędzie walały się puste butelki.
- Co to?! Pijaństwo w moim klubie na terenie sejmu!? Mało mamy jeszcze
kłopotów?!
- A jest powód panie przewodniczący, jest powód - bełkotliwie odezwał się
Filipek... - Koleżanka Lewandowska dostała okres.

- Aaa... - westchnienie ulgi wydarło się z premierowskiej piersi - to
mi też polejcie.


:lol:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-14, 11:46   

"(zaraz poupadku komunizmu w Polsce) Dobrze to może w Polsce nie będzie, ale na pewnio śmieszniej."
Jacek Kuroń
"Mój mąż ma bardzo silną osobowość i nie konsultuje ze mną swoich decyzji. Nie wyobrażam sobie, żeby wieczorem przychodził do mnie i w łóżku dyskutował o obsadzie stanowisk państwowych."
Jolanta Kwaśniewska
"Z koalicją jest jak z piękną kobietą. Można mówić o niej wiele dobrego, ale najciekawsza jest ta reszta."
Leszek Miller
"W koalicji jest dobrze, a będzie jeszcze gorzej."
Bogdan Pęk
"Odchodzę, bo jestem niewinny."
Józef Oleksy
"Trudniej obalić pół litra niz obalić rzad."
Marian Krzaklewski
"To, co mówi Krzaklewski, jest zwyczajnym bełkotem, dlatego trzeba spytać przewodniczącego, czy jest meżczyzną i liderem, czy babą, która wisi u klamki Wałęsy."
Jacek Kurski
"Jeśli Europa się zintegruje, to może zostanę przewodniczącym albo prezydentem Stanów Zjednoczonych Europy. Tego jeszcze nie miałem."
Lech Wałęsa
"(O Białorusi) Jadę do kraju, który leży między Bugiem a Odrą."
Ewa Spychalska
"Zdrowie wasze w gardło nasze."
Lech Wałęsa
"Znaczna część społeczeństwa przestała być narodem."
Jan Olszewski
"Nie jestem durniem, łobuzem ani cynikiem. Brzydzą mnie tego typu nieuczciwości. Więc jeśli ktoś komus podarował pieniądze, bo takie były nasze intencje, to chwała mu za to".
Grzegorz Kołodko
"Rząd rżnie głupa."
Janusz Korwin-Mikke
"(o Olszewskim) Nie można mówić, ze pan Jan nie jest Polakiem. Taka ładna słowiańska twarz, jak może być nie-Polakiem?"
Zygmunt Wrzodak
"Pan Wrzodak to zwykłe chuchro, popchąć i już się przewraca. Silny w grupie. Pisze do mnie listy, obraża się, a zastanowiłby się sam nad sobą. Zero kultury"
Jacek Soska
"Szopen też zaczynał od melodii ludowych.(...) Jeśli jego muzykę poddać analizie okaże się doskonała technicznie, ale biedniejsza, jeśli chodzi o linię melodyczną - nie do końca wykorzystuje naszą muzykę ludową."
Waldemar Pawlak
"Umów mnie z tym Czapskim na jakieś spotkanie."
Zdzisław Podkański
"Żeby być szefem telewizji, trzeba być trochę gangsterem. Okropnie cierpię z tego powodu."
Ryszard Miazek
"Naród jest mądry, ale ogłupiony."
ks. Tadeusz Rydzyk
"Nie interesuje mnie wykluczenie z partii, do której nigdy nie należałem. Równie dobrze Słomka może usunąć z partii Bolesława Chobrego i Władysława Jagiełłę, to też znane nazwiska."
Leszek Moczulski
"Żeby Dziecina Betlejemska swoją raczką wszystkich błogosławiła, prowadząc do pomyślności, dobrego samopoczucia i błogosławieństwa. A ja dołączam swoje błogosławieństwo - choć nie mam do tego uprawnień."
Józef Oleksy
"Nigdy i niczyim agentem nie byłem. Mówię to ja, Józef Oleksy, w Sejmie RP."
Józef Oleksy
"(o ks. Jankowskim) Dla nas jest to postać jak z Dobranocki. Nazwijmy go Gargamelem..."
Jerzy Owsiak
"(o Jacku Kurskim) To młody chłopak w skarpetkach."
Lech Wałęsa
"Rozszyfruję ten skrót. PZPR - Płatni Zdrajcy, Pachołki Rosji."
Leszek Moczulski
"(o G. Kołodce) Witam serdecznie pana wicepremiera, tym bardziej, że nie przychodził na konferencje prasowe, kiedy był zapraszany, a dziś przyszedł, choć go nie zaproszono."
Aleksandra Jakubowska
"Grzegorz Kołodko był znakomitym liberałem jak na komunistę, czyli był prosty jak na garbatego."
Janusz Korwin-Mikke
"Z pomysłów opozycji może się narodzić to samo, co z skrzyżowania osła z koniem. Bezpłodny muł."
Grzegorz Kołodko
"Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, ze mu tę rękę władza odrąbie w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji(...), w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia."
Józef Cyrankiewicz
"Instrumentem realizacji celów gospodarczych jest osiąganie celów gospodarczych."
Grzegorz Kołodko
"(do dziennikarza 'Życia') Wie pan co, życie jest piękne. Ale nie mam na myśli pańskiej gazety."
Grzegorz Kołodko
"- Kiedy będą rozmowy koalicyjne?
- Rozmowy będą, jak przestanie pan pytać. Sio stąd!"
Waldemar Pawlak
"Olechowski, Bielecki, Balazs i tego rodzaju pseudoprawicowy plankton, który obsiadł dzisiaj Solidarność zostanie w wyborach odsiany - tych ludzi nie będzie w Sejmie. To są takie nadęte waty cukrowe, które istnieją tylko w telewizji."
Jacek Kurski
"Wszelkie insynuacje i plotki na mój temat to polski kundzlizm."
Tadeusz Wilecki
"80 lat temu kobiety otrzymały prawa wyborcze, ale niepotrzebnie. Głosują bowiem tak, jak ich mężowie, zaś do czynnego uprawiania polityki w ogóle się nie nadają."
Janusz Korwin-Mikke
"(przed dymisją Jagielińskiego) W kwietniu rozpoczynają się prace w polu i warto byłoby podjąć decyzję..."
Waldemar Pawlak
"(o serialu "Doktor Queen") Dlaczego słyszymy, że ewangelicki pastor idzie odprawiać mszę? Mszę odprawia się u katolików, dla ewangelików to jest nabożeństwo. Myślę, że to wyraźny przykład na to, że biskupi katoliccy nawet w serialach potrafią przemycić swoje tradycje."
Działaczka SLD ze Szczecina
"(o Macierewiczu) Nie szło się z Antkiem dogadać, bo podejrzenia przesłaniały mu jasność myślenia. Wszędzie dostrzegał frakcje i spiskujące koterie. Oczywiście przeciw niemu."
Jacek Kuroń
"Rozmowa w czasie oczekiwania na pierwsze wyniki wyborów prezydenckich'95
- Jak pan sądzi, ile zdobędzie pan głosów?
- Sto procent."
Leszek Moczulski
- Unia Wolności istnieje od dawna, działa, jest w parlamencie. Nie znacie państwo jej programu?"
- Znaliśmy program Unii Demokratycznej..."
Zenon Rumiński, KPEIR
"Nie możemy akceptować mniejszości żydowskiej w naszym rzadzie, gdyż naród się tego boi."
ks. Henryk Jankowski
"Jestem za, a nawet przeciw!"
Lech Wałęsa
"Nieważne, ile miejsc pracy da KL-D. Nasza partia da siedem razy wiecej. (KLD "dawało" 1 milion)."
Leszek Moczulski
"Ja się na prawie lepiej znam. Mam przecież honoris causa niejednego uniwersytetu."
Lech Wałęsa
"Gwiazda Dawida wpisana jest w symbole swastygi oraz sierpa i młota."
ks. Henryk Jankowski
"Podejrzewam, ze Kisiel nawet swojego żółwia karmił wódką."
Janusz Korwin-Mikke
"Ja, jako jedyny przedstawiciel prawicy na tej sali..."
Janusz Korwin-Mikke
"Minister nie jest Jasiem Kowalskim..."
W uzasadnieniu wyroku sądu
"17 października może trwać jeden, dwa, a nawet trzy dni."
Marian Krzaklewski
"(słowo wymoderowano), co jest?"
Jozef Zych
"Wrzodak wystartuje w wyborach tu, w Łodzi. Stąd startuje Leszek Miller, a na Millera trzeba killera."
Polityk ROP
"Uczestniczyłem niedawno w radiowej Trójce w dyskusji z Leszkiem Balcerowiczem. Ja przy jego zapiekłości, agresji, aroganckich atakach - byłem jak baranek."
Marian Krzaklewski
"- Można powiedzieć, że wpuszczają nas w maliny.
- Raczej nie wpuszczają naszych malin!"
Janusz Dobosz, Waldemar Pawlak
"Nie możemy tolerować rządów ludzi, którzy nie powiedzieli, czy pochodzą z Moskwy, czy z Izraela."
ks. Henryk Jankowski
"(do posła Bogdana Borusewicza) Może się przedstawię, ja nazywam się tak samo jak pan..."
Bogusław Kaczyński
"Unia nie-Wolności nie ma prawa głosu w imieniu naszego narodu."
ks. Henryk Jankowski
"Ja jestem prawdziwym patriotą. Ja Ałganowi złego słowa o Polsce nie powiedziałem."
Józef Oleksy
"Osobne lekcje groziły instrumentalizacją seksu. A seks to przecież ekspresja wielkich uczuć. Trochę wiedzy biologicznej trzeba mieć, ale trzeba też znaleźć piękną literaturę."
Mirosław Handke
"(do Jerzego Urbana) Składam na Pana ręce podziękowania dla całej redakcji za przesłanie mi 21 numeru tygodnika 'Nie', co nie tylko uchroniło mnie przed wydaniem 1.30 zł, ale także dostarczyło - szkoda, że smutnego, - potwierdzenia słuszności podejmowanych przez mój departament działań (pełn. ds. rodziny i kobiet)."
Jolanta Banach
"Miałem niezwykłą słabość do dziewcząt. Matka tego nie rozumiała i tylko za to dostawałem od niej lanie. Gdy miałem 3 lata, mieszkaliśmy w familoku. Baby siedziały na ławce przed domem i gadały. Mnie udało się jakąś dziewczynę wciągnąć w zakamarki. Rozebrałem ją i badałem anatomię, zaczał padać deszcz. Kuzyn w moim wieku bawił się przy rynnie. Piorun strzelił i zabił go. Gdyby więc nie ta moja skaza, czyli ten cug do panienek, już bym nie żył."
Kazimierz Kutz
"Chiny są jednym państwem i jest to ChRL. Tajwan jest nierozłączna cześcią Chin."
Aleksander Kwasniewski
"Nie można mieć pretensji do Słońca, że się kręci wokół Ziemi."
Lech Wałęsa
"(o Olechowskim) Nie jest ważne, jaką premier ma fizjologię."
Lech Wałęsa
"Wchodzi pan tu jak do stodoły, ani be, ani me, ani kukuryku."
Lech Wałęsa
"- Mogę panu podać rękę.
- A ja panu nogę."
Aleksander Kwaśniewski i Lech Wałęsa
"Żadna porządna bakteria nie niszczy organizmu, na którym pasożytuje."
Lech Wałęsa
"Pan nie piekarz, pan ślusarz, pan do chleba śruby wkładasz."
Lech Wałęsa
"Piekarze będą walczyć o kwadratową mąkę."
Lech Wałęsa
"Za moich czasów nie było dobranocek. I bardzo dobrze. Moją ulubioną dobranocką jest brak dobranocki."
Lech Wałęsa
"- Jak soę panu podoba w Polsce?
- Ale ja jestem Polakiem."
Andrzej Szejna
"Z panem Moczulskim nie mamy o czym rozmawiać. Nie zrobił on niczego dobrego dla Akcji. Nawet składek nie płacił."
Tomasz Tywonek
"Kobiety to mój najładniejszy elektorat. Harują jak woły robocze, opierają brudne d... facetów, a w Polsce nie mają zbyt dużo do gadania."
Sławomir Świerzyński, lider Bayer Full
"(o aborcji) Won Kościołowi i państwu od tych spraw. Krew nie woda, majtki nie pokrzywy."
Sławomir Świerzyński
"Jesteśmy gotowi przyjąć Marka Citke na nasze listy. Z jego wypowiedzi w mediach wynika, że ideowo jest to osoba bardzo nam bliska."
Wojciech Włodarczyk
"W szkole średniej jako chłopak ze wsi zazdrosiłem kolegom z miasta obycia. I tego, że najładniejsza dziewczyna w klasie tylko na nich zwracała uwagę."
Henryk Wujec
"(o sytuacji popowodziowej) Domaganie się dymisji rządu uważam za zdecydowanie przedwczesne. Ten, kto to robi, uprawia szaber polityczny."
Aleksander Kwaśniewski
"Zaczyna panować ścierwnictwo polityczne."
Krzysztof Szamałek
"Nie jestem upoważniony do kierowania akcją (powodziową). Koorydnowałem tylko działania służb publicznych w dziedzinie ratownictwa."
Zbigniew Sobotka
"Nie wiem, jaka jest sytuacja powodziowa, bo pół dnia byłem na grzybach."
Krzysztof Szamałek
"(o trzaśnięciu drzwiami przez Kalinowskiego) Nastąpiło zdenerwowanie wicepremiera."
Andrzej Piłat
"Raz, w Barczewie, facet z nożem usiłował zajść Adama od tyłu. Na szczęście to zauważyłam i z kolegą powstrzymaliśmy napastnika."
Katarzyna Glapińska, żona Adama Glapińskiego
"Nie łudźmy się, nasi ministrowie też mają kochanki."
Mikołaj Kozakiewicz
"Wyślijcie wnuków łomżyńskich komunistów na Białoruś!"
Ryszard Bender
"(o Macieju Jankowskim) Obce mu jest przesłanie wielkiego katolickiego i narodowego ruchu Solidarność."
Zygmunt Wrzodak
"Działacze z Ursusa zachowują się zupełnie nienormalnie. To nie są robotnicy, to nie jest fabryka, to jest stanowisko kilku zboczonych facetów z Zygmuntem Wrzodakiem na czele."
Maciej Jankowski
"Z koalicjantem należy postępować wg. przepisów na niektórych butelkach. Przed użyciem wstrząsnąć."
Bogdan Pęk
"(o Oleksym) Są od niego więksi, bardziej kochający Zwiazek Radziecki."
Lech Wałęsa
"Partia TKM - Teraz, K..., My"
Jarosław Kaczyński
"(o oświadczeniu Wałęsy) Co z tego, że oświadczył. Wałęsa bredzi."
Józef Oleksy
"(o Sobotce) Jego dzieci wraz z teściową pobłogosławił nawet Ojciec Święty, o czym niejeden prawicowy polityk może tylko pomarzyć."
Józef Oleksy
"- A co pan zrobił z różańcem (od Papieża)?
- Oddałem teściowej. Bardzo się ucieszyła."
Leszek Miller
"Ofiarą tragedii padł 13-letni chłopiec, który (..) nie powinien przebywać na meczu."
Janusz Tomaszewski
"Uważam, iz Kościół katolicki powinien zostać zdelegalizowany. Cały kler powinno się zapakować w bydlęce wagony i wywieźć tam, gdzie jest jego miejsce, czyli do Watykanu."
Sławomir Walecki, Frakcja Mlodych SdRP
"Powiem teraz, co mi powiedzialo kilkaset, a może nawet kilkadziesiąt osób z klubu."
Marian Krzaklewski
"(do Krzaklewskiego) Z twarzy zniknął panu ten uśmiech, taki sztuczny, wyreżyserowany, całkowicie wyborczy."
Izabela Sierakowska
"- Umówmy sie tak, że pan nie będzie sam sobie zadawał pytań, a potem na nie odpowiadał.
- Ale ja mówiłem na początku audycji, ze będę zadawał pytania retoryczne!"
Marian Krzaklewski
"Traktowanie posłów czy senatorów w kategoriach nienormalności psychiatrycznej obrażałoby naszych pacjentów, bo chorzy psychicznie nie są ludźmi nieuczciwymi, lecz cierpiącymi."
dr. Leoncjusz Leszczyński
"(o zwycięstwie AWS w wyborach) Po takim zwycięstwie trzeba się poważnie zastanowić, co dalej."
Marek Kempski
"Zgromadzenie Narodowe uchwaliło właśnie konstytucję dla bantystanu."
Jan Olszewski
"Czuję się jak dziewica wypchnięta przed ołtarz."
Kazimierz Kutz
"Ludzie mają polityków również po to, by się rozerwać."
Jacek Soska
"UW jest zacofana intelektualnie."
Marian Piłka
"(o meblach Forte) Reklama ukazała się nie za bardzo za moją zgoda."
Aleksander Kwaśniewski
"Lepiej, żeby pan Macierewicz ubiegał się o fotel w gabinecie psychiatrycznym niż o fotel poselski."
Leszek Miller
"(do Macierewicza) Pan jesteś nie całkiem zdrowy, a raczej całkiem chory i to nieuleczalnie."
Jerzy Dziewulski
"Lepiej być martwym niż czerwonym."
Jan Parys
"Stanęło na tym, ze pół Polski jest polskie, a pół komunistyczne. Połowa Polaków to Polacy, a druga połowa narodowości nie posiada."
Jaroslaw Marek Rymkiewicz
"Nadzieją Polski są dzisiaj chłopcy z Ligi Republikańskiej."
Jan Maria Rokita
"Koalicja (AWS-UW) jak dotąd przygotowała pakiety dwóch reform, które szumnie nazwała Pakietem. Dla mnie jest to pakiecik, a może nawet - pakieciątko."
Leszek Miller
"(o Niesiołowskim) Fanatyczny wróg czerwonego koloru, zresztą bolszewik z ducha, tyle że całkiem biały."
Aleksander Małachowski
"Będę interpelował, a jak nie będę mógł (interpelować), to zainterpeluję, bym mógł."
Wiesław Walendziak
"Józefa Zycha odwołaliśmy w związku z jego rezygnacją."
Aleksander Bentkowski
"To moja sprawa i guzik pani do tego."
Lech Wałęsa
"To mój debiut w operowaniu kropidłem."
Aleksander Kwaśniewski
"Kto za młodu nie był lewicowcem, na starość będzie świnią, ale jeśli na starość jest się lewicowcem, oznacza to, że człowiek urodził się durniem."
prof. Wiszniewski
"Unia od dnia wyborów nic innego nie robi, tylko narzeka. Przypomina jamnika biegającego wokół bernardyna i szczekającego, że jest najważniejszy."
Janusz Tomaszewski
"Jamnik (...) to niezwykle sympatyczny pies; on jest mały, on jest bardzo mądry. No tak, i umie gryźć też. Ale ja myślę, że podstawową sprawą jest to, że nigdy do tej pory żaden bernardyn z żadnym jamnikiem nie stworzył rządu."
Bronisław Geremek
"Ja myślę, że w jamniku jest coś z godności, w brytanie coś z ociężałości."
Janusz Onyszkiewicz
"Zgodnie z prawem to można się nie myć pod pachami."
Wojciech Cejrowski
"- Możecie sobie mruczeć!
- Ja mruczałam? Ja?
- A czy ja mówiłem, że pani???"
posłowie Kazimierz Janik i Jolanta Banach
"Po posiedzeniu Komisji Krajowej wróciłem do domu i miałem tylko godzinę na spakowanie się, rozmowę z rodziną i przypilnowanie lekcji Piotrusia. Wtedy zdałem sobie sprawę, że to nie ma sensu."
Marian Krzaklewski
"Mamy jednego agenta w naszym konsulacie. Powiem szczerze - jest nim przebywający na ważnym zadaniu kot Patryk."
Walerij Szwiec, konsul Rosji w Poznaniu
"Zobaczycie państwo, że niestety znów wyjdzie na moje. Jest mi przykro."
Jerzy Dziewulski"
"Pan nam wmawia dziecko w brzuch."
Czesław Bielecki
"Odzywa sie pan, który podał pro.. bez pardonu, że ja jestem po wypadku i mam w głowie metal. Ale myślę, że pan Tarka ma większy metal, chyba zardzewiały, skoro rozpowszechnia takie brednie."
Zenon Rumiński
"W Polsce dominuje system wartości chrześcijańskich. (zaczyna przecierać oko) Jakoś nie widzę innego."
Tomasz Wełnicki
"Polska stara się dogonić Europę Zachodnią, a w niektórych dziedzinach już ją przegoniła: panuje większa swoboda erotyczna, a pornografia jest dostępna wszędzie."
Józef Glemp
"(o urzędzie prezydenta) Postuluję w ogóle rezygnację z tego urzędu."
Lech Wałęsa
"Homoseksualizm jest niemoralny."
Kazimierz Kapera
"Kosciół nie może odpowiadać za ujadanie podwórkowych kundelków."
Józef Glemp
"Nie jest ważne, czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt, ważne, żeby Polska była katolicka."
Henryk Goryszewski
"Polska klasa polityczna to banda chamowatych, spoconych w pogoni za władzą meżczyzn."
Andrzej Celiński
"Mówie bez kartki, z głowy, czyli z niczego."
Zdzisław Grudzień
"Ja się nie bawię w wojenki u góry."
Lech Wałęsa
"Jako meżczyzna noszę przy sobie narzędzie gwałtu."
Andrzej Kern
"Dzieci, które nie dostają w skóre, są bardziej histeryczne i mniej wspołczujące."
Marek Jurek
"Mówiąc po lewicowemu: nie daj Boże!"
Wladysław Adamski, poseł SLD
"Proszę posła Janickiego o wyjaśnienie sensu swojej wypowiedzi."
Stanisław Zając, wicemarszałek Sejmu
"Jeżeli znajdzie się urząd, który ma te właśnie za słabe okulary i oprawka mu się nie trzyma, to nie jest to tragedia."
Adam Zieliński
"Parambuła konstytucyjna."
Lech Wałęsa
"Ogłosiliśmy więc wtorki protestu, co tydzień będzie ostrzej."
Andrzej Lepper
"Zakres prezesa NIK jest tak szeroki, że może on zawierać głos w każdej chwili"
Józef Zych, PSL
"Doszedłem do wniosku na podstawie obserwacji zachowań, postaw i wypowiedzi, że pan Niesiołowski może, powiadam, może cierpieć na zespół pomiesiączkowy u meżczyzn związany z przerostem prostaty i zmniejszoną sekrecją testosteronu, co może wpływać na psychikę doprowadzając do depresji, co w jego przypadku przeradza się w agresję."
dr med. Jerzy Borewicz
"Jestem zdecydowanie za modą topless. Gdy byłem we Francji, gdzie opalanie bez biustonosza jest bardzo popularne, wspaniałe widoki wyjątkowo cieszyły moje oczy. Trzeba zachęcać polskie kobiety, by wzorem siostrzyc z UE przełamywały swe obawy i zdejmowały biustonosze. W końcu wchodzimy do Europy."
Leszek Miller
"Ja nie biegam jak kot z pęcherzem."
Adam Słomka
"I kto będzie odpowiedzialny za upadek... nie, z angielska to by bylo "failure"..."
Andrzej Mirecki
"(o haśle "Gwiżdż na pryszcz") Kiedy dzieci dowcipkują, że nie powinienem wyciskać pryszczy, wtedy się irytuję. Wyciskanie pryszczy jest takie niemęskie, a ja jestem chłop, a niejakiś wygniatacz krost."
Jerzy Gwiżdż
"- Andrzej Gasienica-Makowski (...) zadał mi kiedyś taką zagadkę: co jest szczytem aborcji? Odpowiedź brzmiała: Usunąć Gwiżdża z BBWR. Podoba się panu ten dowcip?
-Ja w ogóle nie wiem, czy to jest dowcip. To raczej coś w stylu pełzającej gąsienicy. Gdyby on powiedział "wyskrobać Gwiżdża", to bym zrozumiał, ale usunąć?"
Sławomir Kmiecik i Jerzy Gwiżdż
"Włos się jeży na głowie, jak kto ma."
Józef Oleksy
"(o Aleksandrze Jakubowskiej) Mężne serce w kształtnej piersi."
Leszek Miller
"Teraz zabierze głos mój przyjaciel, Janusz Onyszkiewicz, pradziadek dzieci Józefa Piłsudskiego."
Seweryn Jaworski
"Dodatnie i ujemne plusy."
Lech Wałęsa
"Zapraszam Lecha Kaczyńskiego z żona i Jarosława Kaczyńskiego z mężem."
Lech Wałęsa
"Moje dzisiejsze oświadczenie chciałem poświęcic gen. Pinochetowi, ale jak na was patrzę, panowie z SLD, to dochodzę do wniosku, że trzeba go naśladować."
Michał Kamiński
"Kwaśniewski został prezydentem wszystkich UB-ków."
Janusz Pałubicki
"(o posłach ZCHN) Najwyraźniej naciska panom pęcherz na mózg."
Marek Lewandowski
"Ten rząd, ten parlament zrobił dużo teoretycznie, ale w praktyce wygłosił orędzie w piwnicy, gdzie były cztery myszy i guzik z tego jest."
Lech Wałęsa
"Chcę być wygodnym, leniwym prezydentem."
Lech Wałęsa
"(o swojej żonie) Urodzona w sercu amazońskiej dżungli ma specjalne zdolności intuicyjne i uzdrowicielskie, jest więc mi w trakcie kampanii wyborczej ogromnie potrzebna."
Stanisław Tymiński
"Jak ja słyszę te popisy polityków, to naprawdę nie wiem, czy mam wziąść na kolano i wpalić tak po pieć klapsów tym Wajdom, tym Szczypiorskim."
Lech Wałęsa
"(w 1990) Oczekuję, że przynajmniej trzech premierów i trzy rządy padną w ciągu następnych 5 lat. Premierzy będą jak zderzaki w samochodzikach w lunaparku."
Lech Wałęsa
"(o Tymińskim) Ja mam koło siebie takich dwóch, co go mogą kupić. Nawet święty człowiek, który przyjeżdża z zagranicy, mówi w innym języku, nic tu nie poradzi. Tu nie wystarczy parę dolarków mieć w kieszeni."
Lech Wałęsa
"(o Tymińskim) Jest tu luka w ordynacji, bo żeby być prezydentem, trzeba w Polsce mieszkać, a on z buszu pochodzi. Jeżeli kiepsko zagłosujemy, to będzie Wałęsa i Tymiński w drugiej turze, będzie to obraza majestatu Rzeczpospolitej."
Lech Walesa
"(o Wałęsie) Ten cwaniak z Gdańska."
Stanisław Tymiński
"W poniedzialek rano, niezależnie od wyników głosowania, złożę protest do Państwowej Komisji Wyborczej, gdyż to nie były wolne wybory. Ludzie byli zastraszeni i bici. Dzieci były zastraszone, otruto nawet psy."
Stanisław Tymiński
"Przed władzami Rzeczypospolitej stoi tytaniczny wysiłek, jak odbudować poziom pierwiastka militarnego w naszym państwie."
gen. Tadeusz Wilecki
"Pan Lepper nie jest bohaterem mojej bajki."
Włodzimierz Cimoszewicz
"Trzeba dojść do filozofii pewnej łysości."
Józef Oleksy
"Pan Kalisz, szef kancelarii prezydenta Rzeczpospolitej, oświadczył 2 tygodnie temu, że prezydent przekazał premierowi 7 osób z zasobów archiwalnych służb specjalnych, ktore są w rządzie."
Adam Słomka
"(do Słomki) Ty palancie!"
Stefan Niesiołowski
"Czy teraz płyn po goleniu "Old Spice" będzie tłumaczony w zależności od upodobań jako "stara przyprawa" lub "stary smród"?
Jerzy Osiatynski
"Ani "Old Spice" ani znacznie bliżysz mi Johnny Walker nie będą tłumaczone."
Michał Kamiński
"Hot Dog" nie będzie tłumaczony jako "gorący pies". Trudno pójść do kiosku i poprosić o "gorącego psa". To dziwaczne."
Stefan Niesiołowski
"Gruby to jest pan poseł Wełnicki, a ta książeczka jest cienka."
Marek Olszewski
"Ważne jest nie tylko to, abyśmy mieli czyste ręce i czyste nogi, ale również i inne członki!"
Ryszard Czarnecki
"Widziałem oborę na miarę XXI wieku. Miałem wrażenie, że krowy przed wyjściem z niej czeszą się i myją zęby."
Aleksander Kwaśniewski
"Pan Kalisz pornominister znakomicie pasuje do pornoprezydenta. Mamy sojusz pornogrubasów i można im pogratulować."
Stefan Niesiołowski
POLITYKA ZAGRANICZNA
"Dobry Czech to taki Niemiec, który mówi po czesku."
Vaclav Klaus, Czechy
"(do Arnolda Schwarzeneggera) Obejrzałem wszystkie pana filmy i może powinienem działać jak pan."
Benjamin Netaniahu
"Intelektualista to człowiek o poglądach lewicowych."
Dario Fo, Nobel 1997
"Nie ma człowieka, nie ma i problemu."
Józef Stalin
"Tyfus to straszna choroba. Kończy się śmiercią albo kretynizmem. Mogę coś na ten temat powiedzieć."
Patrice de Mac-Mahon, prezydent Francji 1873-9
"To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram."
Jean Baptiste de Colbert
"Po objęciu przez nas rządów okazało się, że sytuacja wygląda tak fatalnie, jak przedstawiliśmy to w naszej kampanii."
J. F. Kennedy, prezydent USA
"Głównym hasłem socjalizmu jest dzisiaj skuteczność."
Fidel Castro, szef Kuby
"Prezydent Jelcyn żyje."
Sergiej Jastrzebski, rzecznik Jelcyna
"(o rzece Jordan) Czego też propaganda nie może zrobić z byle rzeczki."
Henry Kissinger
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-12-26, 16:00   

Najskuteczniejsza reklama durexa :lol:

! durex - skuteczna reklama.jpg
Plik ściągnięto 309 raz(y) 138 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-26, 16:15   

:lol: :lol: :lol: :lol:

Dobre :D
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2006-12-28, 18:49   

wstąp do samoobrony :D

wstapdos.jpg
Plik ściągnięto 308 raz(y) 115,64 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tokar1991 
Przejeżdżał przez Wieluń
VeB!



Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 65
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-29, 01:50   

Haha:D:D

Reklama pięknego Romana - piękna :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2007-01-06, 18:43   

http://www.joemonster.org...=getit&lid=3100
the Lepper show
_________________
Witaj Gość cieszę się że jesteś i pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW